Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Ignac @ 2011 03 14, 20:53)
Upss, tik dabar zinute pamaciau.  blush2.gif  Tikrai nereikia, ka jus! Ne pirmas kartas.  biggrin.gif

4u.gif na pasitaisysiu pasitaisysiu su laiku biggrin.gif Tik kažkaip nejauku, kai kreipiesi "Jūs" ax.gif Jau tokia sena ir solidi teta pasijaučiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir as pasitaisysiu pasitaisysiu. biggrin.gif Niekaip iprast neina... doh.gif
Atsakyti
merginos, uzsisakineju pas viena drauge kad man padarytu albuma vaikui nuo nestumo iki kokiu metuku. Ji man liepe internete nusiziureti albuma pati. varciau kelis puslapius internetiniu parduotuviu, bet mazai ten ka suprantu. gal galit ka patarti - noriu su odiniu virseliu kad ilgiau laikytu, bet gal ir kitokios medziagos gerai nesiojasi?, kiek suprantu geriausiai pirkti refilable kad galeciau dadeti nuotraukeliu veliau, kokio dydzio patogesnis albumukas?o gal turite dar kokiu pastebejimu kad butu praktiskesnis?
Atsakyti
emiliuxas, nelabai supratau is jusu aprasymo koki ten albumuka jums darys. Jei tik nuotraukoms sudet, tai tiks ir parduotuvinis albumas. O jei visgi viduje bus skrebinti puslapiai su nuotraukomis , tai tam kad galetumet ju ideti ar isimti, geriausia yra darysi susegama ziedais. O virselis tai cia skonio dalykas , ar odinis ar medziaginis, gali but ir kartoninis dekoruotas, juk nevartysit to albumo istisom dienom.
O pavyzdziu labai daug yra. Pasidairykit google vizduose -scrapbooking minialbum, arba kaip nors panasiai.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 03 15, 09:24)
emiliuxas, nelabai supratau is jusu aprasymo koki ten albumuka jums darys. Jei tik nuotraukoms sudet, tai tiks ir parduotuvinis albumas. O jei visgi viduje bus skrebinti puslapiai su nuotraukomis , tai tam kad galetumet ju ideti ar isimti, geriausia yra darysi susegama ziedais. O virselis tai cia skonio dalykas , ar odinis ar medziaginis, gali but ir kartoninis dekoruotas, juk nevartysit to albumo istisom dienom.
O pavyzdziu labai daug yra. Pasidairykit google vizduose -scrapbooking minialbum, arba kaip nors panasiai.

na cia bus mazylio albumas ,zadu i ji sudeti i ultragarsu darytas pirmasias mano pilvuko nuotraukas ir jau gimusio leliuko,nuotraukeles bei ranku ir kojyciu antspaudukus ir kit mielus prisiminimus. noreciau kad puslapiai butu ispuosti scapbook stiliumi ir man beliktu tik ka nors irasyti ar iklijuoti. aciu del patarimo del susegamu ziedu. angliskai tai turbut butu "rings"?dabar kaip tik per google bandau susirasti kokio stiliaus ir spalvu noreciau biggrin.gif
Atsakyti
emiliux, tai tuomet tau ir butu geriausia darysi atskirus lapukus , galbut su kisenelemis kur galetum kazka idet. o irisimo variantu tai daugybe.
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 13, 16:28)
Nezinau, ar uzmatei, bet seniau Irma turejo dar viena bloga: scrapmanija.com, tai ten yra toks straipsniukas, butent apie rekomenduojamas priemones pradinukams:
http://www.scrapmanija.com/20080321-31
Ten siaip ir daug daug kitos naudingos info rasi, panarsyk  mirksiukas.gif

O as galiu pagal save pasakyti, ka naudoju dazniausiai:
1. vienspalvis ir rastuotas popierius. Is anksciau esu nusipirkusi nemazai Basic Grey firmos rinkiniu, tai ten dazniausiai yra viename rinkinyje ir rastuoti, ir vienspalviai, ir raidynai, ir lipdukai. Bet dabar jau man patinka daugybe kitu firmu popieriai - Die Cut With View, Making Memories, October Afternoon, Crate paper...
2. dvipuse lipni juostele - ja klijuoju viska.
3. raidynai - mano megstamiausi iskilus American Crafts firmos Thickers, bet taip pat puikiai tinka pavadinima stampuoti, arba naudoti tas raideles is Basic Grey rinkiniu. Ranka rasyti pavadinimai man, asmeniskai, nelabai patinka.
3. visokie niekuciai: sagos, siulai pasiuvineti, dekoratyvus vinukai, juosteles, popierines etiketes ir tag'iukai.... Bet visa sitai jau nera butina, plius, galima rasti namuose.

Turiu silpnyba stampams, bet deja, skrebukuose ju panaudoti beveik niekada nesugebu... 

O pirkti galima is
http://www.spalvunamai.lt/
http://www.skrebink.lt/
Jeigu gyvai nori pamatyti, ka perki, tai Artmanija, Senas Naujas. Nors pasirinkimas ten man skurdus.
Dar... forume Scrapping.lt labai gera mergaite Juste pagelbeja norincioms isigyti visokiu priemoniu  biggrin.gif http://scrapping.lt/...php?f=122&t=535

oops, reikejo perkelti diskusija apie priemones i priemoniu tema

drinks_cheers.gif thumbup.gif patarimu tau Zmogiuke pamete 4u.gif
Dadesiu dar...man butiniausia is vienspalvio popieriaus tureti tik tris spalvas:
*Balta,
*'kraft' ruda --Bazzill firmos geriausia. Kraft tinka prie bent kokios temos, ir ivairiausiu nuotrauku ar spalvotu ar j/b. Pirkau visa poka kraft ir dazniausiai vartoju...o kitas spalvas labai retai.
*Juoda
*Zmogiuke paminejo raidyna...turiu as tu American Crafts thickers begalybe, bet... ax.gif man vis kas neatitinka: ar dydis, ar spalva, ar sriftas...dazniausiai vartoju iskirstas raides su quickutz. Tad galbut labiau apsimoka pirkti koki Slice, Siluette, Sizzix ar Cricut aparaciuka, tokiu budu pati nustatyti kokio raidyno tau reikia. Jei iklimsi i skrebinima ilgam, tai ta islaida greitai atsipirks wink.gif
*Dvipuse sausu kliju juosta man butina.
*Rastuotas popierius wub.gif Bandau rinkti tokius kurie tiktu ivairiom temom. Mano didziausia klaida kada pradejau skrebbinti tai viskas ka pirkau buvo 'baby' tematika lotuliukas.gif Bandyk isigyti rastus ir spalvas kurie tiktu placiai tematikai.
*Dekoratyviniai skylamusiai krastam...irankis kuri nesuvartosi, islaida minimali bet 'papuosia' skrebuka maksimaliai.
*Stampai: juos daznai vartoju. Su stampais ir vienspalviu popieriu imanoma issisukti ir be rastuotu popieriuku.
*Is dailes skyriaus daug ka galima 'pasiskolinti': akvareles popieriu bei dazus, akrilinius dazus, net ir purskiamus dazus. 4u.gif
Sekmes, lauksim pirmo blyno 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 15 kovo 2011 - 18:16
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 15, 12:13)
*Zmogiuke paminejo raidyna...turiu as tu American Crafts thickers begalybe, bet... ax.gif  man vis kas neatitinka: ar dydis, ar spalva, ar sriftas...dazniausiai vartoju iskirstas raides su quickutz. Tad galbut labiau apsimoka pirkti koki Slice, Siluette, Sizzix ar Cricut aparaciuka, tokiu budu pati nustatyti kokio raidyno tau reikia. Jei iklimsi i skrebinima ilgam, tai ta islaida greitai atsipirks wink.gif
*Dvipuse sausu kliju juosta man butina.


As su foto, kaip ne karta kartojaus, nedirbu, dariau tik draugei albuma. Tai va cia parasysiu, kad gal tie raidynai nera butini, jei tikrai dar tik pradinuke ir jei tai "neuzkabins", bus ismesti pinigeliai i bala... As tiesiog spausdindvaau pavadinimus ant ivairiaspalvio popieriaus ir pan. Kelis turejau is rinkiniu raidynus, tai ir juos panaudojau
Sizzix pirkau tik dabar ir ne del raidynu, o del embosinimo...

Dvipuse kliju juostele turiu nuo neatmenamu laiku ir naudoju ja tik medziakai priklijuot arba ja naudoja kai po apacia eina juostele ir deda salia tos juosteles tada lipnai juostele, kad gerai prisiklijuotu.
man einamiausi klijai yra tokie, bet nepasakyciau, kad jie tikrai suklijuoja super gerai - nebent plona popieriu prie lygaus pavirsiaus popieriaus. Bet jei dirbsit su storesniu, blizgintu, embosintu, gal tada reiktu dvipuses juosteles...
Visokius elementus stengiuos klijuot karstais klijais
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 15 kovo 2011 - 18:48
Įmečiau konkursinuką su tragiška nuotrauka, prie lempų niekaip nesugebu nufotografuoti doh.gif Gal ryt jau bus jėgų ir įdėsiu į blogą su aprašymu.
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 15, 14:19)
Įmečiau konkursinuką su tragiška nuotrauka, prie lempų niekaip nesugebu nufotografuoti doh.gif  Gal ryt jau bus jėgų ir įdėsiu į blogą su aprašymu.

jooo ...matomai aptingai ax.gif tavo isgirta reputacija, bei prof. fotografes statusas, labai nukentejo siuo konkursiniu lotuliukas.gif (juokauju).
Uzsukau i bloga apziureti is arciau o dar nera, tai labai lauksiu. Man kaip Zmogiukei visad labai norisi iskaityti teksta ar bent zinoti skrebuko istorija lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 16, 01:18)
jooo ...matomai aptingai  ax.gif tavo isgirta reputacija, bei prof. fotografes statusas, labai nukentejo siuo konkursiniu lotuliukas.gif (juokauju).
Uzsukau i bloga apziureti is arciau o dar nera, tai labai lauksiu. Man kaip Zmogiukei visad labai norisi iskaityti teksta ar bent zinoti skrebuko istorija  lens.gif

lotuliukas.gif šmaikštuolė ax.gif perfotografuosiu cool.gif
Aprašysiu būtinai, tik niekaip temperatūra nenukrenta, vis dar visa kaip sudaužyta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 16 kovo 2011 - 09:46
QUOTE(Glidė @ 2011 03 16, 02:45)
lotuliukas.gif šmaikštuolė ax.gif perfotografuosiu cool.gif
Aprašysiu būtinai, tik niekaip temperatūra nenukrenta, vis dar visa kaip sudaužyta doh.gif

Sveikatos 4u.gif palepink save, skrebas ir SM palauks mirksiukas.gif
Dailus skrebukas...man pagrindinė nuotrauka kur dukriukas su tėčiu kviečių lauke, o horizonte medis tai tokia 'meniška' nuotrauka wub.gif primena mano vaikystę kaime...tokia pati aplinka...nostalgiją man sukėlė.
Man susidarė toks įspūdis kad ant tavo peties visad fotoaparatas, kadangi tokius nepozuotus, realius kadrus užfiksuoji wub.gif Žaviuosi...

O dabar ta ta ra daaaaam.........
Konkurso nugalėtoja jau išrinkta čia(šį kartą random). Užsukite pasižvagyti kadangi visų dalyvių link'us sukėliau.
Atsakyti