Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

[quote=vavka,2011 03 13, 18:46]
Atnesu Jusu teismui savo pirma mini albumuka blush2.gif dariau draugei dovanu jos vaikiuko gimimo proga 4u.gif

user posted image

Labai graziai atrodo. Super thumbup.gif
Atsakyti
skrebukes ir skrebukai,
Is anksto atsiprasau kad neturiu laiko atsakyti i klausimus ir issamiau pakomentuoti, bet siandien slegiama gripo ir migrenos visdelto sumeciau skrebuka Cosmo Cricket gamintojams. Prizas...galimybe kad skrebuka priims ScrapBook Trends zurnalo redakcija spausdinimui. Dabar man liko kelios valandos iki termino, tad tikiuosi kad spejau unsure.gif
Lauksiu Jusu mano bloge cia

o dabar...pagal tendencija, siulau 'sneak peak' biggrin.gif
user posted image

P.S. pazadu kad veliau sugrisiu ir tinkamai pakomentuosiu viska 4u.gif
Atsakyti
Irma, kas čia darosi? Dubliuojasi mūsų patyrimai pastaruoju metu blink.gif
Aš irgi dabar gerokai apsirgusi, be jegu, nezinau ar baigsiu konkursinį, dar nemažai detalių išbaigti g.gif O šiandien į Roxette koncertą turėjau eiti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 14, 07:48)
Irma, kas čia darosi? Dubliuojasi mūsų patyrimai pastaruoju metu blink.gif
Aš irgi dabar gerokai apsirgusi, be jegu, nezinau ar baigsiu konkursinį, dar nemažai detalių išbaigti g.gif O šiandien į Roxette koncertą turėjau eiti verysad.gif

uzuojauta ligoniukams 4u.gif
vakar, negana tu ligu, tai dar viena uzsitaisiau...isgeriau "Motrin" vaistu nuo migrenos, tai veidas istinio kaip moliugas...iki siol...Jau antra karta taip, bet si kart nuo skirtingu vaistu doh.gif su amzium tampu jautri viskam unsure.gif

O kas liecia konkursa...tai galiu atideti diena, jei kitiem OK smile.gif
Atsakyti
Laikykites ligoniukes 4u.gif Linkiu kuo greiciau pasveikti friends.gif
Nepasiduokit baciloms ir virusams gun_rifle.gif
Atsakyti
Dėkui Irma, kaip nors pasistengsiu spėti, dar ryt visa diena, gal geriau jausiuos ax.gif
Ir tu laikykis, sveik greičiau 4u.gif
Žmogiuke, dėkui už palinkėjimus 4u.gif

Dar norėjau paklausti, jei rašyti aplink skrebuką, tai kaip kraštinėse vartyti tekstą? Net nežinau kaip teisingai paklausti doh.gif tai nebus ištisinis sakinys. Ar rašyti visur apatine teksto dalim į skrebuko vidų, ar taip, jog ir viršui ir apačioj tekstas būtų normaliai skaitomas iš kairės į dešnę?
Atsakyti
Glide labai sudetingas klausimas biggrin.gif bandau suprasti ko klausi lotuliukas.gif manau daryk taip kaip tik tau patogu ir taip kaip tik tau noresis ateityje skaityti...

Kvieciu i bloga paziureti skrebuko Irmos konkursiniam...

user posted image

4u.gif

P.S. Laukiami 'ivairaus plauko' komentarai... mirksiukas.gif
Atsakyti
lotta, komentara palikau bloge. Labai vykusi schema ir mintis. Dar gali pagamint panasu skrebuka su keletu skirtingu nuotraukeliu, irgi butu faina matyti vystymasi nuo iki
Atsakyti
taip zinoma, kad galima Ader, ir gera mintis, svarbiausia man cia zodziais buvo isreiksti si karta.
Atsakyti
nu jau tekstu tai tikrai prirasei daug biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lotta, tavo nurodymu gavai "visokio plauko" komentaru lotuliukas.gif
Atsakyti
Vavka - Labai grazus mini albumas. Gera ideja su nescia moterim. thumbup.gif

Glide, Lotta23 - lekiu i blog'us komentuot ir is arciau paziuret. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2011 02 27, 23:21)
blush2.gif niu nepyk...aš vis dar negaliu persiorientuoti blush2.gif  lotuliukas.gif Reik prašyt moderatorės kokios, kad pataisytų doh.gif



Upss, tik dabar zinute pamaciau. blush2.gif Tikrai nereikia, ka jus! Ne pirmas kartas. biggrin.gif
Atsakyti