Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Na nufotugrafavau ir ikėliau ax.gif Va čia "veliau"
Aisku pasierzinsim su detalėm cool.gif
user posted image

Sakyčiau galėčiau pavadinti greituku. Noriu kritikos, noriu tobulėti ir mokintis blush2.gif Bandžiau suderinti skirtingas kolekcijas ir gamintojus, ar man pavyko? g.gif Dažniausiai iš šono kitaip atrodo, nes savi darbai visada mieli ax.gif
Bloge dar neparašiau: juostelės viršuje kairėje simbolizuoja neatliktus tėvų darbus. Pašto žėnklelis - neatsakytus laiškus, o dideli kamuoliai - tai kas sukasi mažosios galvoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amira4 @ 2011 03 12, 22:30)
Parodysiu siandienos greituka.
http://www.flickr.co...N05/5520553906/
Konkursinio dar nepadariau, bet iki termino tikiuosi suspeti.

paprastas, bet gražus ir mielas thumbup.gif

Ader, einu į bloga pakomentuoti wink.gif
Atsakyti
Atnesu Jusu teismui savo pirma mini albumuka blush2.gif dariau draugei dovanu jos vaikiuko gimimo proga 4u.gif

user posted image

Apziuret puslapius galima cia 4u.gif

Kritika pageidaujama ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavka @ 2011 03 13, 18:46)
Atnesu Jusu teismui savo pirma mini albumuka  blush2.gif  dariau draugei dovanu jos vaikiuko gimimo proga  4u.gif

Kritika pageidaujama  ax.gif  bigsmile.gif

Labai miela dovana 4u.gif O tie moteriski trafaretai is kur?
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 13, 18:58)
Labai miela dovana 4u.gif  O tie moteriski trafaretai is kur?


Seip pagrinda pirkau Lenkijoj is Scrapiniec parduotuves, bet turiu pdf'e issuagota (ar jpg) sablona sita smile.gif jei nori - galiu permest mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 03 13, 16:05)
Sakyčiau galėčiau pavadinti greituku. Noriu kritikos, noriu tobulėti ir mokintis blush2.gif  Bandžiau suderinti skirtingas kolekcijas ir gamintojus, ar man pavyko?

Pakomentavau jau bloge tavo grazuoli skrebuka 4u.gif
O kadangi prasaisi kritikos, tai cia parasysiu savo kelis subjektyvius pastebejimus:
- tie simboliai man nebuvo aiskus, jeigu nebutum parasius, tai niekada gyvenime nebuciau pagalvojus apie neatsakytus laiskus ar neatlikus darbus... As net nesupratau, kad ten pasto zenkliukai blush2.gif
- man labai patiko apsiuvimas apie rutulius wub.gif (dabar is viso siuvima skrebukuose labai isimylejusi esu), tik jei pati buciau dariusi, tai buciau siuvusi tamsiais siulais - kazkodel noretusi, kad ryskiau matytusi tas siuvimas. Arba, gal ne viena eile, o keliomis, taip netvarkingai, persikeicianciomis linijomis... Na, zodziu, bepigu man kalbeti, kai pati net nemokeciau siulo i siuvimo masinos adata iverti doh.gif


Papildyta:
QUOTE(vavka @ 2011 03 13, 17:46)
Atnesu Jusu teismui savo pirma mini albumuka  blush2.gif  dariau draugei dovanu jos vaikiuko gimimo proga  4u.gif


Smagus albumiukas thumbup.gif Nebusiu originali - nescios moters siluetas labai patiko bigsmile.gif Drauge turejo buti suzaveta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 13, 22:03)
Smagus albumiukas thumbup.gif  Nebusiu originali - nescios moters siluetas labai patiko  bigsmile.gif Drauge turejo buti suzaveta biggrin.gif


Dar tik bus suzaveta lotuliukas.gif ji nieko nezino, o gaus tik penktadieni (geriausiu atveju) bigsmile.gif
Jo nescios moters siluetas gali suzaveti bet ka 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Baiginėju konkursinį thumbup.gif
Banga atėjo, net du per savaitgalį, negaliu atsidžiaugti bigsmile.gif

P.S. Turbūt man reiks nedėti nuotraukų į skrebukus, nes tada skrebukų nematot lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 13, 22:03)

O kadangi prasaisi kritikos, tai cia parasysiu savo kelis subjektyvius pastebejimus:
- tie simboliai man nebuvo aiskus, jeigu nebutum parasius, tai niekada gyvenime nebuciau pagalvojus apie neatsakytus laiskus ar neatlikus darbus... As net nesupratau, kad ten pasto zenkliukai  blush2.gif 
- man labai patiko apsiuvimas apie rutulius  wub.gif  (dabar is viso siuvima skrebukuose labai isimylejusi esu), tik jei pati buciau dariusi, tai buciau siuvusi tamsiais siulais - kazkodel noretusi, kad ryskiau matytusi tas siuvimas. Arba, gal ne viena eile, o keliomis, taip netvarkingai, persikeicianciomis linijomis... Na, zodziu, bepigu man kalbeti, kai pati net nemokeciau siulo i siuvimo masinos adata iverti  doh.gif


Na taip, detalės nėra tokios išskirtinės kad stebėtojo akiai kažką reikštų, bet man jos nėra nebylios, bet ir rėkti neturėtų ax.gif
Aha, vargau su apsiuvimu doh.gif reiktų dar gerai pasitreniruoti, o ir klijai vietomis labai gadino reikalus doh.gif
Atsakyti
Mergaitės 4u.gif užveskit mane ant kelio
Kaip man susidaryt reikalingų priemonių sąrašiuką ir iš kur pirkt protingom kainom.
Gal man tiesiog pradėt skaityt temas nuo pradžių, nes matyt jūs jau viską išdiskutavusios... Ir su kiekviena tokia kaip aš - vis kartojatės ir kartojatės...
O kaip manot - verta pirkti lietuvišką knygą "Skrebinimas. Nuotraukų ir albumų dekoravimas"?
Ačiū jums už kantrybę 4u.gif
Atsakyti
Visi paskutiniai labai dailus darbeliai, pakomentuota bloguose! 4u.gif

Vavka-nestukes albumelis tai jau laaaabai ispudingas! thumbup.gif

Sofija- tiesiog pradek koki darbeli, ziurek ko tau reikia jam ir taip susirinksi piemones net nebandydama jas susirinkti! Na, kas popierius, zirkles, klijai ir spalvos, o toliau ka nori ten pavaizduoti....o priemoniu sarasas yra begalinis, ir net po keliu metu skrebinimo, jei tau tai patiks, 'turesi/noresi' leisti pinigus ant daugiau priemoniu, o norai bus didesni ir priemones darysis brangesnes biggrin.gif Apie lietuviska knyga nieko negaliu patart....

as skrebinu konkursiniui jau pries kelias dienas pradejus, bet vis neprisedu dabaigti...oi, oi kaip cia taip kartais tas laisvas laikas ima ir isgaruoja. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 13 kovo 2011 - 23:07
Glidė Patiko labai idėja ir nuotraukos toks panaudojimas wub.gif Juk tokia nuotrauka išvis galima nepastebėti blush2.gif Bet simbolikos nesupratau ir aš kol neperskaičiau blush2.gif Rutuliukai faini ir tie poperiukai kairėje viršuje išlindė gerai žiūrisi 4u.gif

Ader Saldus saldukas wub.gif Labai saldžiai žiūrėjosi Sveikinimai dukrytei 4u.gif

vavka Nuostabu ir tas moters siluetas ir puslapiai ir pavadinimas draugei pasisekė wub.gif



Papildyta:
QUOTE(Sofija2 @ 2011 03 13, 22:40)
Mergaitės  4u.gif  užveskit mane ant kelio
Kaip man susidaryt reikalingų priemonių sąrašiuką ir iš kur pirkt protingom kainom.
Gal man tiesiog pradėt skaityt temas nuo pradžių, nes matyt jūs jau viską išdiskutavusios... Ir su kiekviena tokia kaip aš - vis kartojatės ir kartojatės...
O kaip manot - verta pirkti lietuvišką knygą "Skrebinimas. Nuotraukų ir albumų dekoravimas"?
Ačiū jums už kantrybę  4u.gif


Man lietuviškos knygos kažkaip nei viena nepatiko turiu pora vyras padovanojo , bet nelabai jos man informatyvios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija2 @ 2011 03 13, 22:40)
Mergaitės  4u.gif  užveskit mane ant kelio
Kaip man susidaryt reikalingų priemonių sąrašiuką ir iš kur pirkt protingom kainom.

Nezinau, ar uzmatei, bet seniau Irma turejo dar viena bloga: scrapmanija.com, tai ten yra toks straipsniukas, butent apie rekomenduojamas priemones pradinukams:
http://www.scrapmanija.com/20080321-31
Ten siaip ir daug daug kitos naudingos info rasi, panarsyk mirksiukas.gif

O as galiu pagal save pasakyti, ka naudoju dazniausiai:
1. vienspalvis ir rastuotas popierius. Is anksciau esu nusipirkusi nemazai Basic Grey firmos rinkiniu, tai ten dazniausiai yra viename rinkinyje ir rastuoti, ir vienspalviai, ir raidynai, ir lipdukai. Bet dabar jau man patinka daugybe kitu firmu popieriai - Die Cut With View, Making Memories, October Afternoon, Crate paper...
2. dvipuse lipni juostele - ja klijuoju viska.
3. raidynai - mano megstamiausi iskilus American Crafts firmos Thickers, bet taip pat puikiai tinka pavadinima stampuoti, arba naudoti tas raideles is Basic Grey rinkiniu. Ranka rasyti pavadinimai man, asmeniskai, nelabai patinka.
3. visokie niekuciai: sagos, siulai pasiuvineti, dekoratyvus vinukai, juosteles, popierines etiketes ir tag'iukai.... Bet visa sitai jau nera butina, plius, galima rasti namuose.

Turiu silpnyba stampams, bet deja, skrebukuose ju panaudoti beveik niekada nesugebu...

O pirkti galima is
http://www.spalvunamai.lt/
http://www.skrebink.lt/
Jeigu gyvai nori pamatyti, ka perki, tai Artmanija, Senas Naujas. Nors pasirinkimas ten man skurdus.
Dar... forume Scrapping.lt labai gera mergaite Juste pagelbeja norincioms isigyti visokiu priemoniu biggrin.gif http://scrapping.lt/...php?f=122&t=535

oops, reikejo perkelti diskusija apie priemones i priemoniu tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 13 kovo 2011 - 23:30