Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

Sveikutes, buvau pradingusi, bet sugriztu... 4u.gif
Kiek nuostabiu darbeliu prideta. Labai idomios idejos vyriskiems atvirukams ar skrebukams, ten kur kompiuterines detales panaudotos thumbup.gif
Irma kiek idomiu jautriu skrebuku pridariusi bigsmile.gif
As irgi netusciomis ateinu, patersiu biskiuka eteri ax.gif Siandien atradima padariau blush2.gif Sumasciau, kaip graziai islygiuoti raides pavadinimuose. Pirmiausiai lipdukines raideles suklijavau ant permatomos plastikines pleveles. Toki juodrastini varianta lengva slankioti+kilnoti kol randama tiksliai norima vieta. Nuo plastikinio pavirsiaus raideles lengvai nusiima ir tada jau galima tiksliai perkelti ant norimo pagrindo. Tikiuosi supratote, ka as cia norejau pasakyti. O gal jau kas is jusu taip ir daro? Gal cia tik man tokia naujiena biggrin.gif
Parodysiu siandienos greituka.
http://www.flickr.co...N05/5520553906/
Konkursinio dar nepadariau, bet iki termino tikiuosi suspeti.
Atsakyti
QUOTE
Sumasciau, kaip graziai islygiuoti raides pavadinimuose. Pirmiausiai lipdukines raideles suklijavau ant permatomos plastikines pleveles. Toki juodrastini varianta lengva slankioti+kilnoti kol randama tiksliai norima vieta. Nuo plastikinio pavirsiaus raideles lengvai nusiima ir tada jau galima tiksliai perkelti ant norimo pagrindo. Tikiuosi supratote, ka as cia norejau pasakyti. O gal jau kas is jusu taip ir daro?

daro mirksiukas.gif
as klijuoju ant skaidrios liniuotes...apatine dalis priklijuota laikinai ant liniuotes o virsutine ne...Tada pridedu ties kur reikia, ir virsutine dali priklijuoju ant skrebuko, o apatine lengvai nusilupa nuo liniuotes thumbup.gif tokiu budu visad aisku ar tilps pavadinimas ir kaip atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi tikrai, su liniuote dar gudriau gaunasi lotuliukas.gif Bet kaip gerai, kad galima leptelejus minti, dar gauti geresni pasiulyma, liuks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gera ideja su liniuote! As irgi ant skaidrios pleveles kartais klijuodavau, ziuredama, ar tilps.
Atsakyti
labai sumaniai amira skrebuka savo sukurpus 4u.gif tikrai kaip saules spinduliai, ir spalva labai gera ax.gif
Atsakyti
P.S. Skrebukiu (-u) prisistatymuose turime naujoke mirksiukas.gif cia
Atsakyti
pasidare madinga ikelti tik uzuomina lotuliukas.gif neatsilieku nuo mados. Kvieciu apziureti bloge mano vakarykscio salduko. Vel pasitelkiau i pagalba savo megiamus websters pages smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labai grazu, Ader smile.gif
As taip nesugebeciau... Nemokeciau naudoti puosniu geliu ar imantriai uzlankstyti kapmuciu... Bet kaip jus tuos grozius paskui kisat i imautes, juk gaila kai viskas susispaudzia... As dar isvis jokio "iskilumo" nesu panaudojusi savo darbeliuose. "Uzaugsiu" ir iki tokio reikalo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu Amira smile.gif
niekas tose imautese nesusispaudzia, juk nesveria tie skrebukai kazin kiek. Pas mane jie suristi imautese visi ir guli lentynoj, dar ne vienas nesusiplojo.
Atsakyti
Ader, grazus tavo saldukas. Prie naujagimio cukriukas tinka thumbup.gif

Gali vadinti save websteriu dizainere biggrin.gif Man turbut ilgam sitie popieriukai asocijuosis su tavim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 13, 09:47)
Ader, grazus tavo saldukas. Prie naujagimio cukriukas tinka  thumbup.gif

Gali vadinti save websteriu dizainere  biggrin.gif Man turbut ilgam sitie popieriukai asocijuosis su tavim wink.gif


lotuliukas.gif aciu aciu zmogiuke, anokia cia is manes dizainere lotuliukas.gif man tiesiog tas popierius nu toks fantastinis, jo ne tik spalvos , rastai grazus ji tiesiog ciupinet malonu. As dar vis gailiu ji plesyt ir karpyt, bet sitam skrebuke jau isidrasinau net tris lapus "sugadinau" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amira4 @ 2011 03 13, 04:26)
Labai grazu, Ader  smile.gif
As taip nesugebeciau... Nemokeciau naudoti puosniu geliu ar imantriai uzlankstyti kapmuciu...  Bet kaip jus tuos grozius paskui kisat i imautes, juk gaila kai viskas susispaudzia... As dar isvis jokio "iskilumo" nesu panaudojusi savo darbeliuose. "Uzaugsiu" ir iki tokio reikalo  lotuliukas.gif

pas mane ivairiai tu skrebuku: ir labai iskilusiu ir su minimum iskilimais. Aisku jei iskile tai maziau skrebuku tilps i albuma.
Neverta isitikinti kokie skrebukai 'turi buti'. Skrebink taip kaip muza ikvepia negalvodama apie galutini rezultata....anaip, paralizuosi kuryba mirksiukas.gif
Atsakyti