Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (27 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 10, 15:32)
bigsmile.gif Oho! cia tai bent naujiena. As tik Kovo men prenumerata gavau, tai jau Balandzio isleido clap.gif
Aciu uz sveikinimus  4u.gif , dabar persekiosiu pastininka...taip nekantrauju pamatyti.


oj, vargsas pastininkas! blink.gif tongue.gif
As tai elektronini zurnalu paketa prenumeruoju - tai siandien pasijungiau - ziuriu jau balandis yra cool.gif tai ir radau tavo skrebuka wub.gif

As parodisiu tik atvirukus - mano jau pagyvenes atvirukas prorameriu vadui

user posted image

Ir pavasrine svieziena lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 10, 03:59)

*** aisku kad neisrasysim 4u.gif  bet pergyvenu kadangi ir Tu, marikana, Lavrynka, aasta, nu ir Ignac retai cia pasirodo g.gif
pergyvenu kad pasyviu skrebuku daugeja o aktyviai skrebinanciu ne ax.gif


toks jau gyvenimas ,kolkas laiko srebui nelieka , kaip ir forumui jo vis mažiau, aktyviai ruošiuos į darbą ir pratinu vaiką į darželį kaip beja ir Marika , gal vėliau kai nusistovės viskas galėsiu vėl grįžti pas jus cool.gif
o darbeliai pasigrožėti užsuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GundaC @ 2011 03 10, 05:53)
kokie idomus  bigsmile.gif
o Joann.com turbut tokiu nera?  g.gif


As pirkau situos ne is Joann, tad negaliu atsakyt, reiktu paieskot ir ten...

Beje, viena skylamusi MS, ta skirta juostelems, issiunciau i LT vakar, nes per klaida du isigijau... Tai jei ka domina, rasykit i az. Kol kas nededu skelbimu i tam skirtas temas, nes noriu, kad pirmiau jis LT pasiektu blush2.gif

user posted image

cia parodziau jo ideja...

Vavka, labai idomus atviruciu sprendimai. Ypac man pirmasis aktualus, nes su programeriu miegu lotuliukas.gif
Aisku, kas be ko, man kaip drugeliu fanei, labai grazus antrojo drugys . Ir siaip atvirutes spalvos suderintos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vavka @ 2011 03 10, 16:26)
As parodisiu tik atvirukus - mano jau pagyvenes atvirukas prorameriu vadui

Kokia faina ideja su tuo "programeriniu" atviruku! lotuliukas.gif Reikes gal kada saviskiui sumontuoti ka nors panasaus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 03 10, 20:29)
Vavka, labai idomus atviruciu sprendimai. Ypac man pirmasis aktualus, nes su programeriu miegu  lotuliukas.gif
Aisku, kas be ko, man kaip drugeliu fanei, labai grazus antrojo drugys . Ir siaip atvirutes spalvos suderintos  wub.gif


jo jo - as irgi su programeriu miegu lotuliukas.gif tai 1 kompiuteristiska atviruka jis sugalvojo, viska iskarpe su siluetu o as tik klijavau.

user posted image

O sitam liepiau atnesti man visus jo turtus lotuliukas.gif tai trauke kas jam grazu, kas ne lotuliukas.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 10, 22:42)
Kokia faina ideja su tuo "programeriniu" atviruku! lotuliukas.gif Reikes gal kada saviskiui sumontuoti ka nors panasaus  hihihi.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 03 10, 14:42)
Kokia faina ideja su tuo "programeriniu" atviruku!  lotuliukas.gif Reikes gal kada saviskiui sumontuoti ka nors panasaus  hihihi.gif

thumbup.gif ir MB toks labai tiktu thumbup.gif ideja, reikes kada pasiskolinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 11, 00:36)
thumbup.gif ir MB toks labai tiktu thumbup.gif ideja, reikes kada pasiskolinti mirksiukas.gif


visada prasom 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
vavka: norejau dar paklausti...tau taip thumbup.gif gaunasi atvirukai, o tradiciniu skrebukus apleidai? nedomina daugiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 03 11, 15:36)
vavka: norejau dar paklausti...tau taip thumbup.gif  gaunasi atvirukai, o tradiciniu skrebukus apleidai? nedomina daugiau? g.gif


Niu neapleidau blush2.gif kankinu viena albumiuka doh.gif noriu draugei padaryti vaikiuko gimimo proga, kazkiek padariau - bet labai bijau sugadinti blush2.gif tai po trupuciuka darau blush2.gif
Man labai labai patinka skrebukai wub.gif
Atsakyti
Tai savaitgali nesėdit SM? rolleyes.gif O aš sėdžiu, nei šio nei iš to pakilo temperatūra, o 1 dienį į Roxette koncertą doh.gif Bandysiu išsikapanoti.
Užtat laiko veltui neleidžiu, pasikoregavau foto, sugeliau įblogą kieliatą mažų darbelių.
user posted image

Dar ir skrebuką padariau, visiškai netikėtai likusi viena namie blush2.gif tik teksto dar neatspausdinau. Rezgiu mintį ir konkursiniui. Pasirinkau sudėtingą temą, tai turi susigulėti. Bent jau nuotraukos ant stalo, galėsiu bet kada prisėsti ax.gif
Atsakyti
Glide: pakomentavau bloge 4u.gif
QUOTE
Rezgiu mintį ir konkursiniui. Pasirinkau sudėtingą temą, tai turi susigulėti. Bent jau nuotraukos ant stalo, galėsiu bet kada prisėsti

thumbup.gif dar viena konkursini turesim thumbup.gif
Jau du turime...labai skirtingi bet abu su savu sarmu wub.gif
Atsakyti
padariau saldu skrebuka. ryt galesiu pasirodyt. Deja konkursui jis netiks blush2.gif kazkaip nukrypo darbas nuo pradines minties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ader: 12 kovo 2011 - 19:53