Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Kopka @ 2011 02 25, 14:03)
Kazkada Monicos klausiau, sake apie 3% smile.gif

tai cia gausis, kad i 100ml- 3gramus? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, buvau prapuolus kuriam laikui.
gristu atgal smile.gif pasisakysiu, gaminau kremuka, Satura dave kelis patarimus, gaminau visikai elementaru, be jokiu imantrybiu. po keliu dienu naudojimo veida ismete ryskiom raudonom demem, grizau atgal prie "nesveiko" Nivea kremo ir viskas praejo. dabar bijau ir tepti. o va mano vaikinui jis geras, geresnio kremo neturejes gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2011 02 25, 15:30)
Sveikutes, buvau prapuolus kuriam laikui.
gristu atgal smile.gif pasisakysiu, gaminau kremuka, Satura dave kelis patarimus, gaminau visikai elementaru, be jokiu imantrybiu. po keliu dienu naudojimo veida ismete ryskiom raudonom demem, grizau atgal prie "nesveiko" Nivea kremo ir viskas praejo. dabar bijau ir tepti. o va mano vaikinui jis geras, geresnio kremo neturejes gyvenime.


as turiu toki asmenini pastebejima apie save. seniau, kai naudodavau sintetinius kremus (nivea, garnier, dove ir pan.)- mano veido oda buvo kaip persikas, lygutele, jokiu berimu, jokiu demeliu ar sudirgimu ir pan. o perejus prie naturaliu produktu, veido oda suprastejo sakyciau. karts nuo karto islenda kokie berimai, spuogeliai paraudimai, nebe tokia lygi tapo. aisku buna tokiu dienu, kai viskas ok, bet sakau karts nuo karto islenda ant veido visokiu "grozybiu". ir nezinau kame esme schmoll.gif galvoju gal nuo sintetiniu kremu veido oda tarsi "uzsikonservuodavo" ir visi negerumai slypedavo po oda, o dabar kai viskas tepama naturalu, gal kaip nors visi tie negerumai gali lengviau islysti.. net nezinau kame cia esme schmoll.gif biggrin.gif bet grizti prie sintetikos visai nebesinori. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 02 25, 17:14)
as turiu toki asmenini pastebejima apie save. seniau, kai naudodavau sintetinius kremus (nivea, garnier, dove ir pan.)- mano veido oda buvo kaip persikas, lygutele, jokiu berimu, jokiu demeliu ar sudirgimu ir pan. o perejus prie naturaliu produktu, veido oda suprastejo sakyciau. karts nuo karto islenda kokie berimai, spuogeliai paraudimai, nebe tokia lygi tapo. aisku buna tokiu dienu, kai viskas ok, bet sakau karts nuo karto islenda ant veido visokiu "grozybiu". ir nezinau kame esme schmoll.gif  galvoju gal nuo sintetiniu kremu veido oda tarsi "uzsikonservuodavo" ir visi negerumai slypedavo po oda, o dabar kai viskas tepama naturalu, gal kaip nors visi tie negerumai gali lengviau islysti.. net nezinau kame cia esme schmoll.gif  biggrin.gif   bet grizti prie sintetikos visai nebesinori. schmoll.gif

man tai atvirksciai buvo.. oda labai isgrazejo kai pradejau naudoti natur./eko kosmetika bei visokius aliejus.. Net pazistami klausinedavo, ka padariau, kad taip pasikeite oda? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 25 vasario 2011 - 16:25
QUOTE(bambooce @ 2011 02 25, 17:30)
Sveikutes, buvau prapuolus kuriam laikui.
gristu atgal smile.gif pasisakysiu, gaminau kremuka, Satura dave kelis patarimus, gaminau visikai elementaru, be jokiu imantrybiu. po keliu dienu naudojimo veida ismete ryskiom raudonom demem, grizau atgal prie "nesveiko" Nivea kremo ir viskas praejo. dabar bijau ir tepti. o va mano vaikinui jis geras, geresnio kremo neturejes gyvenime.



tiesa pasakius ir man taip buvo. Kai tik pradejau naudoti viska pirkdavau is Kvapu namu, ten buvau pamokelese, gaminausi veidui kremus ir po visu kremu naudojimo, buvo tokia baisi oda, kad gyvenime nebuvau turejus. Kai paklausdvau KN darbuotoju ar man kas netinka, sakydavo kad valosi oda ir taip turi buti. Na nezinau bandziau naudotis gal kokius puse metu, bet oda baisejo. Tai meciau aliejus ir perejau prie senuju cheminiu kremu veidui. Kunui aisku buvo viskas gerai ir naudojau toliau aliejus/sviestus. Po poros metu naudojimo kunui aliejus nusprendziau pasigaminti kremuka veidui, bet jau pirkau aliejus, sviestus ne is KN ir ka jus manot nerealu, viskas tinka, veidui kremukai patinka. Tai va nezinau ar cia as KN aliejams alergiska cool.gif
Atsakyti
Sveikos,

katik pasidariau dezodoranta is distiliuoto vandens, alavijo gelio, aluno milteliu, citrinu rugsties esterio ir ea (pelargoniju, levandu ir arbatmedzio), apie efektyvuma kolkas nieko negaliu pasakyti, bet kvapas labai patiko thumbup.gif

dar norejau paklausti, nepykit jei jau buvo apie tai kalbeta, kaip dar be tradicionio spirito ir garu galima dezinfekuoti plasmasinius indelius, gal yra dar kokia priemone tinkama dezinfekcijai ?
Atsakyti
Gal pasidalintumet kaip Jus ji gaminote? mirksiukas.gif kokios proporcijos
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 02 25, 16:18)
man tai atvirksciai buvo..  oda labai isgrazejo kai pradejau naudoti natur./eko kosmetika bei visokius aliejus.. Net pazistami klausinedavo, ka padariau, kad taip pasikeite oda?  biggrin.gif

drinks_cheers.gif ne tik išgražėjo, bet dar tokia lygi, švelni pasidarė, o ir vaikams kaskart tepdama rankas, kūnelį žymiai sumažėjo egzemos ir odos pleiskanojimai
Atsakyti
QUOTE(olande @ 2011 02 25, 19:04)
Gal pasidalintumet kaip Jus ji gaminote?  mirksiukas.gif kokios proporcijos


turejau tuscia indeli nuo Nivea rutulinio dezodoranto 50ml, ipyliau mazdaug puse distiliuoto vandens, idejau arbatini sauksteli aluno milteliu, 2,5 ml citrinu rugsties esterio, arbatini sauksteli alavijo gelio ir viska gerai ismaisiau, bet siaip reiketu ea istirpinti alavijo gelyje, ka as uzmirsau padaryt, tai ilasinau jau i bendra misini, po pora lasiuku kiekvieno wink.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 02 24, 18:25)
sveikutes dar karta, padekite man pra6au turiu viska,isskyrus svarstykles, o taip noriu kremuka susisukti, kaip man atmatuoti emulsini vaska, gal kuri uzsisakinesite svarstykles, o gal kuriai nebereikia????? sad.gif

Kazkurioj temoj skaiciau kad oranzinis nubrauktas AN saukstelis emulsinio vasko yra 3g, bandziau pagal tai darytis tai gavosi labai gerai, tik va mane domina kiek biciu vasko gramu telpa i ta sauksteli
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 02 25, 19:45)
Kazkurioj temoj skaiciau kad oranzinis nubrauktas AN saukstelis emulsinio vasko yra 3g, bandziau pagal tai darytis tai gavosi labai gerai, tik va mane domina kiek biciu vasko gramu telpa i ta sauksteli

rašoma čia. ir pravartu paskaityti visų naudojamų produktų aprašymus AN psl., taip daug kl. atkrenta
Atsakyti
Merginos, SUVA indeliu jau galima nusipirkti ir ju internetineje parduotuveje thumbup.gif
http://www.suva.lt/eshop/
Atsakyti