Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Ar naudojat kas savo gaminiuose kvapo reduktoriu? nu neina man per save perlipt, atrodpo jei numus kvapa numus ir kitas geras savybes doh.gif ir kiek jisveiksmingas? (turiu galvoje ea kvapu malsinima)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 18 kovo 2011 - 09:20
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 17, 15:47)
4u.gif as i ta misini ir hidrolato imaisau,riebu,bet greit isigeria,aisku veidui tai netiktu,reiktu daugiau hidrolato,maziau sviestu.


O hidrolatą į sviestų ir aliejų mišinį maišot nekaitinus? ta prasme įmanoma taip išsukti aliejaus ir vandens fazių nekaitinus iki 60-65 laipsnių temperatūros?
Ar teisingai galvoju, jog darant su taukmedžiu, kuris gali kaip kažkur esu skaičius suemulsinti vandenį ir naudojant pvz 20% vandens ir 80% kitų aliejų, nebūtina kaitinti, galima ir kambario temperatūros susukti, o darant kremus, į kurių sudėtį daugiau vandens nei kokių 20% įeina, reikia kaitint atskiruose induose ir papildomai naudot emulsiklį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 17, 16:26)
Man visi vaškai atrodo priešai, tik natūralus bičių vaškas pateisinamas lupų balzamų gamyboje  rolleyes.gif
Aišku, kita vertus, suprantu, kad jie reikalingi, norint suemulsinti vandens ir aliejaus fazes..

Kuo toliau tuo labiau man vaskai ir nepatinka , cia jau mano fantazija veikia, vis svieciasi, kad taip ir lieka antodos tas sluoksnis.. (o jisirlieka, reikia pylinguot.)

QUOTE(mgrazke @ 2011 03 17, 21:17)
Visiškai pritariu, man tie kitokie vaškai irgi schmoll.gif Ypač vaikams schmoll.gif Nors naudoju emulsinį vašką bet kažkaip abejoju gerumu organizmui schmoll.gif

Blogumo tai beto, kad lieka ant odos daugiau nzn..

Anadien dariau pora kremuku su GSE ir sutrauke visiskai (tikrai nuo jo), maniau reiksmest lauk, bet labai gerai ismaisius (nieko pernauja nekaitinau) ir vel susijunge, kol kas atrodo taip ir laikosi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 18 kovo 2011 - 09:52
QUOTE(nikofija @ 2011 03 17, 16:22)
Pastebėjau, kad reikia daugiau vandens tada. Pvz. rankų kremukas( sviestų -aliejų mišinys). Ištepi rankas, po to vandens ir pamasažavus, tuoj pat susigeria ir nelieka to riebumo. Aišku dar gal priklauso nuo sviestų -aliejų sudėties( rūšių).
Bet pasigamini tokį kūrinį ir kaip jį vadinti reikia, jei tai ne kremas. Sv-al mišinys... na  per ilgas kažkoks nevykęs pavadinimas. Reiktų sukurti kažkokį vardą -naujadarą  mirksiukas.gif


Šiuo metu naudoju mišinuką rankoms, tiksliau juo pavyko išsigydyt nerealiai šiurkščias rankas, iš kakavos, taukmedžio, mangų sviestų, kokosų, avokadų ir jojobos aliejų, greipfukto EA ir vitamino E. Iš pradžių tepdavau rankas sausas, susigerdavo, o kai išgijo, tai dabar pirma sušlapinu rankas, tada truputį nušluostau ir tik tada tepu, tai irgi susigeria gerai labai wub.gif Aišku, vasaros metu tai jis bus per riebus, bet dabar labai liuks smile.gif
Atsakyti
Merginos, vakar dariau tepalą žaizdelėms su medetkų co2. Dėjau sviestmedžio, kokosų, sezamo al ir 0,3g bičių vaško į 25ml. Gal per daug vaško? g.gif Nes tepaliukas toks kietas kietas ir nelabai tirpti nori nuo rankų šilumos. Mąstau šiandien išlydyti ir pridėti daugiau sezamo al bei įdėti nakvišų al. Ar pataisys padėtį?
Atsakyti
O as savo suskirdusiom, sutrukusiom tiesiog siaubingom rankom atradau tinkama alieju, netiko nei kokosu nei sviestmedziu nei rauonuju palmiu nei jojobos, misiniai ir kremukai irgi nepadejo jau buvau praradus vilti, viena mergina patare himalaju druskos nusipirkt kol neturejau pinigu isigijimui vis bandziau aliejukus ir pabandziau avokado is karto pasimate efektas rolleyes.gif siek tiek paminkstejo rankos ir kuo toliau tuo geriau, dar druskos tirpale pamirkysiu manau atsigaus vargses rankeles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 18, 11:52)
Merginos, vakar dariau tepalą žaizdelėms su medetkų co2. Dėjau sviestmedžio, kokosų, sezamo al ir 0,3g bičių vaško į 25ml. Gal per daug vaško? g.gif Nes tepaliukas toks kietas kietas ir nelabai tirpti nori nuo rankų šilumos. Mąstau šiandien išlydyti ir pridėti daugiau sezamo al bei įdėti nakvišų al. Ar pataisys padėtį?

ziurint koks kietuju skystuju alieju santykis detas buvo.. skystieji manau ptaisytu padeti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinkag @ 2011 03 18, 11:58)
O as savo suskirdusiom, sutrukusiom tiesiog siaubingom rankom atradau tinkama alieju, netiko nei kokosu nei sviestmedziu nei rauonuju palmiu nei jojobos, misiniai ir kremukai irgi nepadejo jau buvau praradus vilti, viena mergina patare himalaju druskos nusipirkt kol neturejau pinigu isigijimui vis bandziau aliejukus ir pabandziau avokado is karto pasimate efektas  rolleyes.gif  siek tiek paminkstejo rankos ir kuo toliau tuo geriau, dar druskos tirpale pamirkysiu manau atsigaus vargses rankeles  thumbup.gif

As sakau avokadai daro stebuklus, ir migdolai dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 03 18, 10:58)
O as savo suskirdusiom, sutrukusiom tiesiog siaubingom rankom atradau tinkama alieju, netiko nei kokosu nei sviestmedziu nei rauonuju palmiu nei jojobos, misiniai ir kremukai irgi nepadejo jau buvau praradus vilti, viena mergina patare himalaju druskos nusipirkt kol neturejau pinigu isigijimui vis bandziau aliejukus ir pabandziau avokado is karto pasimate efektas  rolleyes.gif  siek tiek paminkstejo rankos ir kuo toliau tuo geriau, dar druskos tirpale pamirkysiu manau atsigaus vargses rankeles  thumbup.gif


O kaip su himalajų druka ten tas rankas reikia, ar trinti ar dar su kuo maišyti? tai kaip šveitiklis gaunasi ar kažkaip kitaip naudoti? Net įdomu pasidarė g.gif O jei rankos labai suskirdusios tai ar negraužia ta druska?
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 18, 12:01)
ziurint koks kietuju  skystuju  alieju  santykis detas buvo.. skystieji manau ptaisytu padeti smile.gif
Papildyta:

As  sakau avokadai daro stebuklus, ir migdolai  dar smile.gif

Taip tikrai ok.gif pati sbandziau, reiks dar ir migdolu bandyt nusipirkt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 18, 12:07)
O kaip su himalajų druka ten tas rankas reikia, ar trinti ar dar su kuo maišyti? tai kaip šveitiklis gaunasi ar kažkaip kitaip naudoti? Net įdomu pasidarė  g.gif  O jei rankos labai suskirdusios tai ar negraužia ta druska?

Man kaip sake pasidaryti tirpala ir dar sveitikli kur zaizdeles grauzia, dariausi su paprasta druska, bet pakentejau naturalai nudziovinau nera jau taip baisu galima kenteti svarbu kad rankos atsigautu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 18 kovo 2011 - 11:12
QUOTE(kristinkag @ 2011 03 18, 11:12)
Taip tikrai  ok.gif  pati sbandziau, reiks dar ir migdolu bandyt nusipirkt biggrin.gif
Papildyta:

Man kaip sake pasidaryti tirpala ir dar sveitikli kur zaizdeles grauzia, dariausi su paprasta druska, bet pakentejau naturalai nudziovinau nera jau taip baisu galima kenteti svarbu kad rankos atsigautu  thumbup.gif


Na, gal ir užgydytų tada...Aš turiu tokį muilą tik iš drukos, iš tu Lenkijos druskų kasyklų parsivežtą, tai man labai padeda kai atsiranda spuogeliai ir aš sugebu juos nusidraskyt blush2.gif , tada irgi griaužia, bet uždžiovina ir greit sugydo. Gailiuos, kad tik vieną nusipirkau, nes jau baigiasi, o toks geras:(
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 03 18, 09:39)
Padekit naujokei - vakar nakcia susimaisiau krema, bet atsiskyre vanduo nuo alieju. Ir apskritai labai nevykes gaminys gavosi: dejau em.vasko, pabaigoj supylus hidrolata, skystame misinyje atsirado balsvu grudeliu, jie nusedo ant dugno, o simondsiju ir kokoso aliejai virsuj. Vesinau, maisiau, bet vis vien per nakti aliejai sustingo virsuj, vanduo matosi pavieniais laseliais pavirsiuje, o apacioj greiciausiai yra visas likes hidrolatas  doh.gif

Ka padariau ne taip ir kaip sita misini galima pataisyti?
Pasildyti iki 60C ir permaisyti? Bet ir vel kokosas ir simondsijos suskystes akimirksiu. Ar tiesiog meginti  permaisyti, kai kremas susils iki kambario temperaturos (21C)?


Gal galit kas pagelbeti-pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 18, 13:09)
Na, gal ir užgydytų tada...Aš turiu tokį muilą tik iš drukos, iš tu Lenkijos druskų kasyklų parsivežtą, tai man labai padeda kai atsiranda spuogeliai ir aš sugebu juos nusidraskyt  blush2.gif , tada irgi griaužia, bet uždžiovina ir greit sugydo. Gailiuos, kad tik vieną nusipirkau, nes jau baigiasi, o toks geras:(

O muile jauciasi druskos grudeliai ar ji istirpus? manau toki galima pasigamint, arba jei nedarot muilu galit pas muilininkes uzsisakyti gal sutiks kuri pagamint ax.gif
Atsakyti