Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

4u.gif pasigaminau ranku krema-issukau sviestmedzio,mangu sviestus,su medetku fitoliu alejuje,kokoso al su gardenijos fitoliu kokosu al,saltalankio al,alavijo fitoliu aliejuje, hamamelio hidrolatu,ilasinau vit E,benzoino et al,ekokonservanto.gavosi thumbup.gif kremukas,man asmeniskai daug fainesnis nei anksciau daryti ranku kremai su emulsiniu vasku rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 17 kovo 2011 - 15:13
Man visi vaškai atrodo priešai, tik natūralus bičių vaškas pateisinamas lupų balzamų gamyboje rolleyes.gif
Aišku, kita vertus, suprantu, kad jie reikalingi, norint suemulsinti vandens ir aliejaus fazes..
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 17, 13:23)
Ačiū labai už išsamų paaišinimą, turiu pasigaminus kremą iš aliejų ir sviestų tik, bet su vitaminu E (įsivaizdavau kad jis kaip konservantas  blush2.gif ) ir jau apie mėnesį laikau kambario temp., spalva nei kvapas nepasikeitę ir nebučiau ne pagalvojus, kad iki 3 savaičių galima tik laikyt sad.gif reiks dėt tuomet į šaldytuvą..sad.gif


Alieju misinys galioja mazdaug tiek, kiek galioja trumpiausiai galiojantis aliejus misinyje. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 17 kovo 2011 - 15:36
o man fainiau kremai, nei misiniai alieju su sviestais. Man per riebu, limpu visa po to, net i rankas neisigeria ax.gif Visai kitokia situacija pasidarius kremuka.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 03 17, 16:44)
o man fainiau kremai, nei misiniai alieju su sviestais. Man per riebu, limpu visa po to, net i rankas neisigeria ax.gif Visai kitokia situacija pasidarius kremuka.

4u.gif as i ta misini ir hidrolato imaisau,riebu,bet greit isigeria,aisku veidui tai netiktu,reiktu daugiau hidrolato,maziau sviestu.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 17, 15:34)
Alieju misinys galioja mazdaug tiek, kiek galioja trumpiausiai galiojantis aliejus misinyje. smile.gif


Viskas puiku tuomet, dėkui, galėsiu nebesinervinti, kad suges mano kūriniai biggrin.gif
Atsakyti
Jei daryt krema ir nemazai komponentu, tai gaunasi nepigu, bet kai uzsikreti tuo, tai norisi ir norisi ir kaina jau pasimirsta blush2.gif Ypac kai gauni vykusi kurini, kuris tinka ir patinka wub.gif
As sviestu-alieju misini naudoju kojoms, mano jos sausos, pleiskanoja ziema, tai kai tik issimaudziusi, tada super, o siaip tai labai limpa man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 03 17, 17:06)
Jei daryt krema ir nemazai komponentu, tai gaunasi nepigu, bet kai uzsikreti tuo, tai norisi ir norisi ir kaina jau pasimirsta  blush2.gif Ypac kai gauni vykusi kurini, kuris tinka ir patinka  wub.gif
As sviestu-alieju misini naudoju kojoms, mano jos sausos, pleiskanoja ziema, tai kai tik issimaudziusi, tada super, o siaip tai labai limpa man  g.gif

Pastebėjau, kad reikia daugiau vandens tada. Pvz. rankų kremukas( sviestų -aliejų mišinys). Ištepi rankas, po to vandens ir pamasažavus, tuoj pat susigeria ir nelieka to riebumo. Aišku dar gal priklauso nuo sviestų -aliejų sudėties( rūšių).
Bet pasigamini tokį kūrinį ir kaip jį vadinti reikia, jei tai ne kremas. Sv-al mišinys... na per ilgas kažkoks nevykęs pavadinimas. Reiktų sukurti kažkokį vardą -naujadarą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 17, 15:11)
4u.gif pasigaminau ranku krema-issukau sviestmedzio,mangu sviestus,su medetku fitoliu alejuje,kokoso al su gardenijos fitoliu kokosu al,saltalankio al,alavijo fitoliu aliejuje, hamamelio hidrolatu,ilasinau vit E,benzoino et al,ekokonservanto.gavosi  thumbup.gif kremukas,man asmeniskai daug fainesnis nei anksciau daryti ranku kremai su emulsiniu vasku rolleyes.gif


Visiškai pritariu, man tie kitokie vaškai irgi schmoll.gif Ypač vaikams schmoll.gif Nors naudoju emulsinį vašką bet kažkaip abejoju gerumu organizmui schmoll.gif










Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 03 17, 17:22)

Bet pasigamini tokį kūrinį ir kaip jį vadinti reikia, jei tai ne kremas. Sv-al mišinys... na  per ilgas kažkoks nevykęs pavadinimas. Reiktų sukurti kažkokį vardą -naujadarą  mirksiukas.gif


Tepalas.

Arba maišalas.

lotuliukas.gif

Aš savo kūrinius taip vadinu.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 03 17, 19:57)
Tepalas.

Arba maišalas.

lotuliukas.gif

Aš savo kūrinius taip vadinu.

tepalas geriau skamba blush2.gif bigsmile.gif nei maisalas
Atsakyti
Padekit naujokei - vakar nakcia susimaisiau krema, bet atsiskyre vanduo nuo alieju. Ir apskritai labai nevykes gaminys gavosi: dejau em.vasko, pabaigoj supylus hidrolata, skystame misinyje atsirado balsvu grudeliu, jie nusedo ant dugno, o simondsiju ir kokoso aliejai virsuj. Vesinau, maisiau, bet vis vien per nakti aliejai sustingo virsuj, vanduo matosi pavieniais laseliais pavirsiuje, o apacioj greiciausiai yra visas likes hidrolatas doh.gif

Ka padariau ne taip ir kaip sita misini galima pataisyti?
Pasildyti iki 60C ir permaisyti? Bet ir vel kokosas ir simondsijos suskystes akimirksiu. Ar tiesiog meginti permaisyti, kai kremas susils iki kambario temperaturos (21C)?
Atsakyti