Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(bella272 @ 2011 03 16, 20:03)
Kokie dar aliejai tiktu vietoj abrikosu kauliuku aliejaus makiazo valikliui? 4u.gif

ir su sezamais, ir alyvuogėm dariau. visi geri, jei baiminiesi riebumo-dėk mažesnį procentą aliejaus
Atsakyti
Puoliau daryti valikli, ir per neapsiziurejima iberiau bambuko milteliu vietoj ksantano blush2.gif . Kazi ar reik per naujo daryti, ar galiu palikti ir deti ksantano blush2.gif
Atsakyti
I vandenine dali idejus ksantano lengvai issimaiso ar butinai reikia plakiklio?Klausiu, nes kazkada anksciau Palomina buvo paminesjus kad geli darant plakiklis labai pagelbeja, tai neapsisprendziuu pirkt ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 16, 22:01)
I vandenine dali idejus ksantano lengvai issimaiso ar butinai reikia plakiklio?Klausiu, nes kazkada anksciau Palomina buvo paminesjus kad geli darant plakiklis labai pagelbeja, tai neapsisprendziuu pirkt ar ne.

reikia berti po nedaug, kad nesuliptų. jei tik dėl to, tai nebūtina spec. pirkt plakiklį
Atsakyti
Labas rytas,
vakar dariau kremuka. Kadangi i pati pirma savo krema dejau sviestmedi ir jis man buvo pats fainiausias, tai ir i si truputi dejau.
Dariau :
Sviestmedis,
Mango sviestas,
Makadamijos riesutu aliejus,
Migdolu aliejus,
Argano aliejus ( jo labai mazai)
Ylang ylang hidrolatas,
AZ emulsiklis Ne.3,
Ylang ylang ea,
konservantas greipai,
vitaminas E.

Gavosi nerealus wub.gif wub.gif Pirma karta baltas, susigeria, oda minkstute, svelni, nelieka riebalo ( to labiausiai bijojau), o pats kaip skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominyyka: 17 kovo 2011 - 07:59
QUOTE(Dominyyka @ 2011 03 17, 07:58)
Labas rytas,
vakar dariau kremuka. Kadangi i pati pirma savo krema dejau sviestmedi ir jis man buvo pats fainiausias, tai ir i si truputi dejau.
Dariau :
Sviestmedis,
Mango sviestas,
Makadamijos riesutu aliejus,
Migdolu aliejus,
Argano aliejus ( jo labai mazai)
Ylang ylang hidrolatas,
AZ emulsiklis Ne.3,
Ylang ylang ea,
konservantas greipai,
vitaminas E.

Gavosi nerealus  wub.gif  wub.gif Pirma karta baltas, susigeria, oda minkstute, svelni, nelieka riebalo ( to labiausiai bijojau), o pats kaip skaniai kvepia  wub.gif


O gal galit su proporcijom? ax.gif Gal ir kvailas klausimas, bet kas tas "konservantas greipai" ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 15, 11:59)
kazkam reikejo nagam stiprinti recepto, tai va toki radau:

ALIEJUKAS NAGŲ STIPRINIMUI
10 ml juodųjų serbentų sėklų aliejaus
15 ml simondsijų aliejaus
10 lašų levandų eterinio aliejaus
5 lašai citrinų eterinio aliejaus

Į buteliuką sulašinam eterinius aliejus, suplakame ir tada supilame augalinius aliejus.

Nedideliu kiekiu masažuojame nagus, nagų odeles ir rankas. Naudojame kas vakarą būtinai, o jei turime laiko, galime ir keletą kartų per dieną.

as abrikosu sviesta naudoju gal tik 2-3 sav, bet nagai labai sustiprejo, vyras liepia jo neliest lotuliukas.gif
Atsakyti
kiekiu nepasakysiu. Santyki dariau 50X50, t.y. 50 proc. aliejine baze, 50 proc. vandenine. O aliejukus pyliau is akies, kad tik bendras butu tiek kiek hidrolato. Mergaitės gal mane pataisys, jos cia speces, as pradedanti, bet kremukas jau 4 cia pas mane. Pirmas buvo labai labai fainas, ziema labai tiko. Mano oda sausa, todel norejau riebesnio. Bijojau, kad riebalas liks, bet susigeria taip fainai sitas vakar darytas, fantastika. O vaizdas koks bigsmile.gif toks baltas baltas ir na toks mielas bigsmile.gif bigsmile.gif pati neatsidziaugiu ir neatsistebiu, kad as tai darau pati , kad tai ne pirktinis produktas biggrin.gif blush2.gif
Greipai-tai greifrutas mirksiukas.gif kaip konservantas, kad ilgiau laikytu kremukas. Pirmieji mano buvo tik su vitaminu E. Laikiau saldytuve, isstovejo 3 menesius ir niekas nepasikeite. Pilnai isnaudojau per ta laika. O dabar dejau greifruktus, bet manau, kad isnaudosiu as per 3 menesius ji.
Ylang ylang man labai patinka kvapas wub.gif Svaigstu nuo jo wub.gif
Atsakyti
Na, aš pati pasidarius tik pora kremukų paprastų kol kas ir balzamą lūpoms, lyg ir neblogi, bet norisi dar paekspermentuoti smile.gif kaip sakant labai užsikabinau biggrin.gif

Bet iškilo keleta klausimų:
Jei dedamas vitaminas E, kaip konservantas, ar tokį kremą būtina laikyti šaldytuve? Ar 2-3 mėn. jis neišstovės kambario temperatūroj?

Kas galėtų paaiškint kaip su GSE yra... Ar jis būtinas, jei jau vitamino E įdėta? Ir ar su juo irgi reikia kremukus šaldytuve laikyt?

Ir jei gaminami kremai be vandens fazės, kaip yra su jų laikymu? Gal galima į juos nedėti vitamino E (man asmeniškai tas GSE nelabai patrauklus..) ir laikyti paprastai spintelėje?

Atsiprašau iš anksto, jei kvaili klausimai, bet skaičiau skaičiau jūsų forumą, tai visai galvelė apsisuko... blush2.gif Man neaiškiausia su kremų galiojimu ir jų konservavimu... taip viskas painu sad.gif Gal galėtumėt padėt sad.gif
Atsakyti
Aš kai dariau tik su E, tai laikiau šaldytuve. Skaičiau, kad gali stovėt ~ 1 mėnesį, kitos rašė, kad ilgiau. Mano stovėjo 3 mėnesius, spalva, kvapas nepasikeitė, jokio pelėsio neatsirado. Baigiau per tą laiką.
Kadangi oras šiltėja ir gavau greifruktus, tai dabar jau su jais dariau ir vėl įdėjau į šaldytuvą. Kodėl net nežinau biggrin.gif gal per gražus ir skanus gavosi, taip saugau tokį turtą blush2.gif biggrin.gif wub.gif Iš tiesų tokia patenkinta, toks man mielas gavosi wub.gif
Beje, pirmą kartą pabandžiau AZ emulsiklį Nr. 3, anksčiau naudojau emulsinį vašką iš čia pirktą.
Atsakyti
Reikės ir man kremuką pasibandyt, tik va, pirma reik to GSE nusipirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 17, 09:59)
Na, aš pati pasidarius tik pora kremukų paprastų kol kas ir balzamą lūpoms, lyg ir neblogi, bet norisi dar paekspermentuoti smile.gif kaip sakant labai užsikabinau biggrin.gif

Bet iškilo keleta klausimų:
Jei dedamas vitaminas E, kaip konservantas, ar tokį kremą būtina laikyti šaldytuve? Ar 2-3 mėn. jis neišstovės kambario temperatūroj?

Kas galėtų paaiškint kaip su GSE yra... Ar jis būtinas, jei jau vitamino E įdėta? Ir ar su juo irgi reikia kremukus šaldytuve laikyt?

Ir jei gaminami kremai be vandens fazės, kaip yra su jų laikymu? Gal galima į juos nedėti vitamino E (man asmeniškai tas GSE nelabai patrauklus..) ir laikyti paprastai spintelėje?

Atsiprašau iš anksto, jei kvaili klausimai, bet skaičiau skaičiau jūsų forumą, tai visai galvelė apsisuko...  blush2.gif Man neaiškiausia su kremų galiojimu ir jų konservavimu... taip viskas painu sad.gif Gal galėtumėt padėt sad.gif



vit E - ne konservantas, tai yra antioksidantas, o naudojamas jis ten, kur yra alieju, nes saugo juos nuo oksidacijos, todel pailgeja alieju ar aliejiniu kosmetikos priemoniu galiojimo laikas, nes sumazeja alieju apkartimo (sugedimo) rizika. Kremas su vit E laiko kad gali isstovet iki 3 sav kambario temp (manau dar priklauso nuo to, kaip steriliai buvo gaminamas, indeliai ar buvo sterilinti, ar svariom rankom imamas ir tt)

GSE (greipfrutu seklu ekstr) - konservantas, dedamas ten, kur yra vandenine faze (i kremus, pienelius, prausiklius, sampunus), nes jis apsaugo nuo bakteriju ir grybeliu formavimosi. Jo deti ten, kur yra tik aliejai (pvz lupu balzamas), nereikia. Konservantu naturaliu ar nenaturaliu, bet leidziamu naudot ekol. kosmetikoje yra ivairiuivairiu. Su konservantu kambario temp. kremas turi isstovet apie 2 menesius, aisku vel priklausomai nuo to kaip buvo gaminamas ir kaip naudojamas.
Atsakyti