Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(aqvilux @ 2011 03 15, 10:32)
vakar vakare pamintyjau, kad gal visai būtų įmanoma pasidaryt ale kremuką nagams  - ištirpini distiliuotame vandeny visus tuos gerus kaip fitokeratinai, druska, .....  Paskui viską sumaišyt su aliejumi naudojant emulsinį vašką, ir įlašinant ylangų EA.  Gal visai ir išeitų smile.gif

Aga, pasigaminau vakar tokį kremuką spec. nagams daugiau, bet ir rankoms labai malonus. Tik dėjau nuo akies visko.
Rožių hidrolato 1 v.š.
Morkų hidr. 1.v.š.
Šilko proteinų ant šaukštelio galo
Fitokeratinų truputį
Glicerino keletą lašų
Sviestmedžio sv apie 2 v.š.
Argano al. 1 arb. š.
Sezamo al. 1 arb.š.
Druskos truputėlį
Ylangų EA 6 l
Vit E 6 l
Reikėjo dar citrinų EA įlašinti, nepagalvojau.

Sukietėjo, labai gera konsistencija gavosi. Labai malonus rankoms. O apie poveikį vėliau bus galima pasakyti.

O pieštuką aš turėjau specialų nagų odelėms iš Faberlic, tai dabar pasibaigusį užsipildžiau argano al. ir ylangų ea. Bet galvoju, kad vien tik aliejai turbūt sausins.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 15 kovo 2011 - 16:26
QUOTE(Dziugidziu @ 2011 03 15, 15:45)
Geriausias makiazo valiklis vynuogiu kauliuku aliejus, man nuvalo tusa tiesiog nepriekaistingai mirksiukas.gif

tiesiog vien su juo nusivalai ir wuole?
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2011 03 15, 22:12)
tiesiog vien su juo nusivalai ir wuole?

gi ne viena syki ir ne viena rase, kad taip mirksiukas.gif geriau pries tai vata suvilgyt vandeniu ar hidroliatu -na kas kam geriau ir tada aliejaus laseliuka -ir valais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar turi AZ pirkti papaino (niekaip nerandu tai suabejojau ar turi)? Jei ne, tai kur dar be AN jo perkate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 03 16, 07:59)
Merginos, ar turi AZ pirkti papaino (niekaip nerandu tai suabejojau ar turi)? Jei ne, tai kur dar be AN jo perkate?  4u.gif

ir as norejau papaino is AZ, bet neturi siuo metu verysad.gif verysad.gif , o AN tures po 3-4 savaiciu
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 03 16, 10:59)
Merginos, ar turi AZ pirkti papaino (niekaip nerandu tai suabejojau ar turi)? Jei ne, tai kur dar be AN jo perkate?  4u.gif


Man ir jo prisireikė, šiuo metu AZ neturi, ekolinijoj, kuri prekiauja AN, sakė neplanuoja turėti papaino. Bet pačioj AN bus.
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2011 03 14, 00:28)
Aš sau pastoviai tokį gaminu, man irgi sviestmedis ir tamanai sugeria daugiau nei 50proc hidrolato, sakyčiau daaaug daugiau. Paskutinį kartą mišinyje gavosi 1/3 aliejų ir svietų mišinio ir 2/3 vandens, bet čia jau gal šiektiek perdaug to vandens biggrin.gif Svarbiausia nepesistengti su plakimu, reikia ramiai gražiai išsukti.


SVEIKUTES, o su kuo sukate šitokį kremuką?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 14, 22:03)
smile.gif
Tai čia receptas belekoks gali būti, pats elementariausias-distiliuotas vanduo, emulsiklis, aliejaus nors ir 10 ar 50%, man įvairūs var. vienodai gerai nuvalo.
Pasikartosiu su receptu, kuris dabar arčiausiai ir su vaizdine medžiaga:

Konsistencija:
user posted image
1gr. emulsinio vaško, 0,15 gr. ksantano, 15ml. abrikosų al., 15ml. distiliuoto vandens

Papildyta:

emulsiklis-sujungia vandenį ir aliejų.
Tai yra ir bičių vaškas, ir emulsinis vaškas, ir skystas emulsiklis ir dar N+1 kas



būkite gera parašykit kaip gamint šį valiklį ...aš labai labai tokio noriu>>> thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 03 16, 16:21)
būkite gera parašykit kaip gamint šį valiklį ...aš labai labai tokio noriu>>> thumbup.gif

būtent šitą gaminau jau senokai, gal daugiau nei prieš pusmetį g.gif tai tiesiog kopijuoju aprašymą, kurį buvau padariusi, nes pati šiai dienai būtent to valiklio gaminimo eigos nebepamenu:
Originalus receptas yra čia, aš interpretavau savaip
ištirpinau emulsinį vašką, supyliau aliejų, pamaišiau ir įbėriau ksantaną. Pamaišius susidarė putos (kaip plakant kiaušinio baltymą), supyliau į vandenį, išmaišiau-putų nebeliko, tiesiog pienelio konsistencija. Maišiau su medine mentele
Atsakyti
Noreciau pasigaminti kietuosius kvepalus, gal kas galit pakonsultuoti.
Planuoju naudoti bičių vašką, simodsiju arba migdolų al. (kazin, kuris tinkamesnis, o gal abu naudoti?)
koks turi buti santykis vašku ir aliejų?
Koks ea kiekis pvz 15 ml produkto?
Planuoju bazinei gaidai naudoti benzoino derva, širdies gaidai- K.šalavija, viršutinei gaidai- rozini greipfrutą.
Kokios kiekio proporcijos tarp skirtingu gaidu ea turi buti?
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 03 16, 14:44)
Man ir jo prisireikė, šiuo metu AZ neturi, ekolinijoj, kuri prekiauja AN, sakė neplanuoja turėti papaino. Bet pačioj AN bus.


Ech kaip gaila... taip noriu ji isbandyti ax.gif Teks laukti kol AN tures.
Atsakyti
Kokie dar aliejai tiktu vietoj abrikosu kauliuku aliejaus makiazo valikliui? 4u.gif
Atsakyti