Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(darvina @ 2011 03 14, 17:34)
Paprasta emulsikli noreciau deti kad nebuti per skystas.....
Papildyta:
O kaip tada be vasku vanduo ir alijus susijungs?

nesusijungs be emulsiklio.. tada tiesiog reiketu suplakti pries naudojima..
bet tai kam darytis toki valikli, jei galima tiesiog ant dregno vatos diskelio uzpilti aliejaus.. lygiai tas pats bus..

o tu tikriausiai pieneli nori darytis, tai tada su emulsiniu vasku gali bandyti.. man atrodo Etama buvo imetus kazkada recepta..
Atsakyti
merginos,kur jus tiek ingredientų gaunate, kur perkate, kokios jų kainos ? blush2.gif nepykit kad klausiu, mat mažam miestelį gyvenu doh.gif susidomėjau jūsų temuke labai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2011 03 14, 17:47)
merginos,kur jus tiek ingredientų gaunate, kur perkate, kokios jų kainos ?  blush2.gif nepykit kad klausiu, mat mažam miestelį gyvenu doh.gif susidomėjau jūsų temuke labai blink.gif

temos pirmoj zinutej pateikta ivairios info mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu keleta klausimu:
1.gal kas zinot ar ksantano derva "draugauja" su naticide konservantu?
2. ar bandet kas gaminti sampuna is AN sampuno bazes ir pridet aliejaus? Mano plaukams gaunas geras sampunas, nors siek tiek velia plaukus, kondicionieriaus reikia. Noriu padaryt sampuna seses garbanotiems sausiems plaukams, tai kazi ar plautu jis normaliai jei koki sauksteli jojobos ipilciau? g.gif
Atsakyti
Kaunietės, kur perkat indelius kremams? Ta prasme, gal yra kažkur kažkas panašaus kaip suva, laboratorinių, medicininių prekių parduotuvėlė, įmonė?
Kažkaip man nekyla ranka mokėti po 4 lt. už indelį, žinant jų savikainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 14, 17:38)
nesusijungs be emulsiklio.. tada tiesiog reiketu suplakti pries naudojima..
bet tai kam darytis toki valikli, jei galima tiesiog ant dregno vatos diskelio uzpilti aliejaus.. lygiai tas pats bus..

o tu tikriausiai pieneli nori darytis, tai tada su emulsiniu vasku gali bandyti.. man atrodo Etama buvo imetus kazkada recepta..

aciukas 4u.gif Taip, mane domina pienelis- makiazo valiklis , bandziau vien su aliejum , tai nepatiko ( apsivele vata aplink akis doh.gif ). Etamos receptuko kazkaip nepamenu ......
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 14, 14:49)
turiu keleta klausimu:
1.gal kas zinot ar ksantano derva "draugauja" su naticide konservantu?
2. ar bandet kas gaminti sampuna is AN sampuno bazes ir pridet aliejaus? Mano plaukams gaunas geras sampunas, nors siek tiek velia plaukus, kondicionieriaus reikia. Noriu padaryt sampuna seses garbanotiems sausiems plaukams, tai kazi ar plautu jis normaliai jei koki sauksteli jojobos ipilciau?  g.gif

jau keleta menesiu darau sampunus su sia baze (ji taip pat AZ yra) ir mamai dedu i 100ml (jau galutinio produkto) apie 4-5ml aliejaus, ir viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 03 14, 17:00)
aciukas  4u.gif Taip, mane domina pienelis- makiazo valiklis , bandziau vien su aliejum , tai nepatiko ( apsivele vata aplink akis  doh.gif ). Etamos receptuko kazkaip nepamenu ......


kad vata nesiveltų, reikia pirmiausiai ją sudrėkinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, prasau patarkit 4u.gif Jeigu noriu sumaisyti vaikuciams sviestmedi, su migdolu aliejumi ir mango sviestu, kaip reiketu naudoji mango sv: ar issukti kartu su sviestmedziu ar istirpinti ir sumaisyti su migdolu aliejumi ir tik tada issukti su sviestmedziu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2011 03 14, 15:01)
Aš tai paprastu metaliniu šaukšteliu.

Dar klausimukas - kaip jum susigeriau tie sviestai suplakti su hidrolatu, ar labai palieka riebuma? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 14, 17:43)
jau keleta menesiu darau sampunus su sia baze (ji taip pat AZ yra) ir mamai dedu i 100ml (jau galutinio produkto) apie 4-5ml aliejaus, ir viskas gerai  4u.gif


oj aciu 4u.gif pabandysiu ir as smile.gif nevelia plauku su aliejuku sampunas?
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2011 03 14, 18:29)
Dar klausimukas - kaip jum susigeriau tie sviestai suplakti su hidrolatu, ar labai palieka riebuma? g.gif  4u.gif


tepant jauciasi, kad kremas "dregnas", bet paskui lieka riebumas, gana letai bent man susigeria, tai tokius kremus tik kunui tepu - veidui per riebu.
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 14, 16:37)
oj aciu  4u.gif  pabandysiu ir as smile.gif  nevelia plauku su aliejuku sampunas?

kazkiek velia ir su aliejuku ir be smile.gif todel visada naudoju balzama
Atsakyti