Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(zydrem @ 2011 03 13, 19:09)
zinociau tel. tai pasiulyciau cia SM paskaitineti kaip mergaites receptus sau kuria 4u.gif



oi negaliu jos pakest, jau tokia "aukstuomene", jei pas mane butu tokie dideli zandai tai irgi rauksliu netureciau blush2.gif , girdejot kaip pabreze, "as sau galiu leisti labai egzotiskus aliejus", o va jum pasakiau toki "disova" recepta, tikrai geriau uzeitu sm, pamatytu kokius egzotiskus ir gerus produktus cia merginos pasigamina.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 12, 22:36)
4u.gif nezinau,kur paklaust,tai cia uzklausiu,jei per diena nebunaute naudojusios kosmetikos veidui,t.y.nesidaze,be jokiu pudru ir pan,ar vakare prausiate vandeniu veida,ar savos gamybos prausikli naudojate,ar nieko nedarot?.klausiu,nes ne pirma karta girdziu nuomone,kad veido odai vandens is viso geriau nenaudoti,o visokius prausiklius,pienelius,nes vanduo labai sausina,sendina oda g.gif

Nu je... vanduo sendin... nu.... juk zmogaus organizmas sudaryts is virs 50% vandens... tai aisku ka su kiekviena diena mes senstam, tuo paciu i oda senst.
schmoll.gif

Greiciausiai vanduo netink del to i oda sausej. zrek.
Atsakyti
biggrin.gif oho kiek atsiliepusiu i mano posta.aciu,mergaites,nuraminot,ir toliau naudosiu vandeni tongue.gif
o tas klausimas iskilo po tos laidos,kur Kaikariene pasake,kad ji ir jos dukra veida be vandens prausia.dar prisiminiau,kad mano drauge veida issivadejusiu mineraliniu plauna,o vyro buvusi kolege kazkada sake,kad irgi vandeniu veido neprausia,tik visokiom kosm.priemonem.tai ir uzklausiau jusu ax.gif
Atsakyti
O man tai net labai nepatinka su vandeniu veida praustis. Issausina labai, pleiskanot oda pradeda net kramas ar aliejus nepadeda ir aplamai nekenciu vandens ant veido, nemalonu jausma sukelia kazkodel. Plaunu aisku vistiek smile.gif , bet mazdaug kas antra diena, o dazniausiai tik toniku nusivalau mazdaug du kartus per diena. Dekoratyvines kosmetikos beveik nenaudoju.
Atsakyti
Merginos o jei aš į prausiklį nedėčiau vit. E ar kas nors blogo nutiktu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastika: 13 kovo 2011 - 21:12
Merginos, gal patartumėt kokiom proporcijom pasigaminti kremuką vaikui? Turiu aliejų ir sviestų ir iš jų noriu pasidaryt kremuką, kurį būtų lengviau tepti negu grynu svietmedžiu. Kai reikia ištepti visą vaiko kūną, tai nervuoja kietas sviestmedžio sviestas doh.gif Tai va, turiu: sviestmedžio sviesto, persikų kauliukų aliejaus, migdolų aliejaus, migdolų vašką, vitamino E ir distiliuoto vandens. Ar kažką pavyktų sumaišyt? Ir kokiomis proporcijomis patartumėt maitšyti? Norėtųsi, kad didžioji dalis būtų vanduo is sviestmedis. Pabandžiau šiandien sumaišyt visus šiuos komponentus pašildžius, bet kad ir kaip plakiau, vistiek indelyje vanduo išsiskyrė doh.gif Ačiū labai už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2011 03 13, 21:11)
Merginos o jei aš į prausiklį nedėčiau vit. E ar kas nors blogo nutiktu? g.gif


I prausikli su moliu galit det bet ka kas jums labiausisi tinka ir patinka, negali nesigaut smile.gif, tik reik atitaikyt aliejaus molio bei vandens santyki pagal savo oda ir kad butu patogu naudot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 03 13, 22:39)
Merginos, gal patartumėt kokiom proporcijom pasigaminti kremuką vaikui? Turiu aliejų ir sviestų ir iš jų noriu pasidaryt kremuką, kurį būtų lengviau tepti negu grynu svietmedžiu. Kai reikia ištepti visą vaiko kūną, tai nervuoja kietas sviestmedžio sviestas  doh.gif Tai va, turiu: sviestmedžio sviesto, persikų kauliukų aliejaus, migdolų aliejaus, migdolų vašką, vitamino E ir distiliuoto vandens. Ar kažką pavyktų sumaišyt? Ir kokiomis proporcijomis patartumėt maitšyti? Norėtųsi, kad didžioji dalis būtų vanduo is sviestmedis. Pabandžiau šiandien sumaišyt visus šiuos komponentus pašildžius, bet kad ir kaip plakiau, vistiek indelyje vanduo išsiskyrė  doh.gif Ačiū labai už patarimus  4u.gif

mane irgi nervino jis kietas, bet vat pasiskaičiau čia, merginos darė irgi tokį neva suktą, neva maišytą. aš paėmiau sviestmedžio kiek reikėjo ir iš akies pyliau kitokio (skysto) aliejaus. ax.gif ir sukau sukau sukau... jei netiko konsistencija - dar šliūkštelėjau ir vėl sukau. ir žinokit gavosi thumbup.gif dabar vaikas turi atskirą sviestuką, kurį mėgsta teptis. rolleyes.gif ir minkštas, ir lengvai tepasi. o vaikui manau labiausiai tiktų migdolų aliejus prie sviestmedžio. smile.gif manau nieko ten dėti papildomai nebereikia į tokį sviestą - taukmedžio sviestas yra pats kaip konservantas, ta prasme ilgai labai išsilaiko. bent jau taip skaičiau. 4u.gif na bet jei nori kažką įdomesnio pasidaryti gal kas kitaip patars. smile.gif
Atsakyti
as tai taukmedzio ir avokado sviesa sumaisiu turiu savo ziukiams thumbup.gif labai purus ir tepasi kaip kremukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 13, 22:20)
mane irgi nervino jis kietas, bet vat pasiskaičiau čia, merginos darė irgi tokį neva suktą, neva maišytą. aš paėmiau sviestmedžio kiek reikėjo ir iš akies pyliau kitokio (skysto) aliejaus.  ax.gif  ir sukau sukau sukau... jei netiko konsistencija - dar šliūkštelėjau ir vėl sukau. ir žinokit gavosi  thumbup.gif  dabar vaikas turi atskirą sviestuką, kurį mėgsta teptis.  rolleyes.gif  ir minkštas, ir lengvai tepasi. o vaikui manau labiausiai tiktų migdolų aliejus prie sviestmedžio.  smile.gif  manau nieko ten dėti papildomai nebereikia į tokį sviestą - taukmedžio sviestas yra pats kaip konservantas, ta prasme ilgai labai išsilaiko. bent jau taip skaičiau.  4u.gif  na bet jei nori kažką įdomesnio pasidaryti gal kas kitaip patars.  smile.gif

Ačiū 4u.gif Tik labai labai norėčiau su vandenuku, kad drėkintų odą, jokių kremukų daugiau nenaudoju, o jos oda labai jau sausa, tai bijau, kad šis mišinukas pasausins odytę. Dabar sviestmedį tepam šiek tiek su vandenuku, padrėkinam rankas ir tik tada tepam. tai deja kasdienė procedūra verysad.gif
Atsakyti
Bent jau 20procentu vandens tai tikrai sviestmedis turetu suemulsint galima ir skystu alieju dadet tik nezinau kiek procentais. Anksciau cia buvo nemazai kalbeta apie kremus be vasko, manau toks labai tiktu vaikui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 03 13, 23:24)
Ačiū  4u.gif Tik labai labai norėčiau su vandenuku, kad drėkintų odą, jokių kremukų daugiau nenaudoju, o jos oda labai jau sausa, tai bijau, kad šis mišinukas pasausins odytę. Dabar sviestmedį tepam šiek tiek su vandenuku, padrėkinam rankas ir tik tada tepam. tai deja kasdienė procedūra  verysad.gif

o tu palominos bloge pasižiūrėk, tikrai ten mačiau tokį kremą - su vandeniu (ar hidrolatais - nepamenu) ir be jokių emulsiklių. gal tau tiks. pačiame pirmajame temos puslapyje yra palominos blogo nuoroda, o tas receptas prie kremų buvo. smile.gif tik ingredientus pakeisi. mirksiukas.gif
Atsakyti