Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(SaDa @ 2011 03 12, 14:15)

o is AZ apsimoka siustis e.a.? Na ar jie geros kokybes? kas per vaisius PETITGRAIN (is AZ e.a)?

nu as gal visai akla, bet nerandu emulsikliu AZ, tik visokius e.a. ir aliejus.  doh.gif



e.a apsimoka siustis, na kiek turiu, nesiskundziu, kadangi juos naudoju muiliukams, tai labai tinka jie man.
AZ emulsikliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievulyte: 12 kovo 2011 - 15:12
skaiciau skaiciau ir vistiek iki galo nesupratau ko man reikia noritn pasigaminti pieneli ar krema
hidrolato, aliejaus, ir eterinio aliejaus?
bei pasirinktinai emulsiklio arba biciu vasko ?(o kuris tada geriau? doh.gif )
o visus aliejus, eterinius aliejus ir hidrolatus reikia kazkaip tarpusavy derint ar galima det bele kokius kokie patinka? gal yra kazkokie kuriu grieztai negalima kartu naudoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 12, 17:12)
e.a apsimoka siustis, na kiek turiu, nesiskundziu, kadangi juos naudoju muiliukams, tai labai tinka jie man.
AZ emulsikliai



aciu tau gruodinuke mirksiukas.gif , beda bus kad skaityti prancuziskai nemoku, o kur angliskai tai ir nera apie emulsiklius ir absoliutus.
Kaip ten ta verteja issikviesti gal pagelbetu man g.gif

Beja gal zinot kaip tas Aloe vera gel? Kaip is Aromanatral.lt gal?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 12 kovo 2011 - 15:23
QUOTE(SaDa @ 2011 03 12, 16:18)
aciu tau gruodinuke  mirksiukas.gif , beda bus kad skaityti prancuziskai nemoku, o kur angliskai tai ir nera apie emulsiklius ir absoliutus.
Kaip ten ta verteja issikviesti gal pagelbetu man  g.gif

aš visada taip skaitau. Nemėgstu vertimų į Lt kalbą skaityt..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 12, 17:32)
aš visada taip skaitau. Nemėgstu vertimų į Lt kalbą skaityt..


oi kaip gerai, aciu tau. Kokios jus geros pagalbininkes aciuks.gif
Atsakyti
Cefeide, pasikartosiu
->
QUOTE(Etama @ 2011 03 11, 12:57)
biggrin.gif dėl to, kad ingredientus kitokius matyt dedi. mano kremai su medetkų fit. ar erškėtr. al. visad gelsvi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 12 kovo 2011 - 15:55
QUOTE(MissR @ 2011 03 12, 16:15)
ir vistiek

... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 12, 15:54)
Cefeide, pasikartosiu
->

biggrin.gif
bet anksčiau šitų neturėjau... o kremukai vistiek geltoni būdavo...
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2011 03 12, 19:45)
biggrin.gif
bet anksčiau šitų neturėjau... o kremukai vistiek geltoni būdavo...

jei plakimo intensyvumu būtų galima išgauti spalvą, niekam pigmentų nebereiktų smile.gif ir vaškas, ir aliejai, ir kt. gali priduoti savo spalvą, man ir baltų, ir geltonų, ir oranžinių kremų būna. paskutinis išvis gavosi vos rausvas. nemanau, kad kur giliau reikia kapstyti nei kad ingredientuose ir jų sąveikoj
Atsakyti
4u.gif nezinau,kur paklaust,tai cia uzklausiu,jei per diena nebunaute naudojusios kosmetikos veidui,t.y.nesidaze,be jokiu pudru ir pan,ar vakare prausiate vandeniu veida,ar savos gamybos prausikli naudojate,ar nieko nedarot?.klausiu,nes ne pirma karta girdziu nuomone,kad veido odai vandens is viso geriau nenaudoti,o visokius prausiklius,pienelius,nes vanduo labai sausina,sendina oda g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 12, 22:36)
4u.gif nezinau,kur paklaust,tai cia uzklausiu,jei per diena nebunaute naudojusios kosmetikos veidui,t.y.nesidaze,be jokiu pudru ir pan,ar vakare prausiate vandeniu veida,ar savos gamybos prausikli naudojate,ar nieko nedarot?.klausiu,nes ne pirma karta girdziu nuomone,kad veido odai vandens is viso geriau nenaudoti,o visokius prausiklius,pienelius,nes vanduo labai sausina,sendina oda g.gif


Oi, nuomonių daugybė, o jūs darykit taip, kaip jums geriausiai tinka.

Aš visada prausiu veidą vandeniu. Be vandens negaliu, atrodo, kad veidas nešvarus. Jeigu buvau su makiažu, tai dar ir prausiklį naudoju. Po prausimosi visada valau veidą pieneliu, po to toniku, paskiausiai jau kremas.
Atsakyti
Na, su tokiais kraštutinumais manau prieisim iki to, kad tuoj sakys oru nebegalima kvėpuoti, nes kenkia plaučiams. lotuliukas.gif tai ir vaikščiosim visos su deguonies kaukėmis. thumbup.gif vanduo, matai, kenkia odai. Jei kažkam VANDENTIEKIO vanduo tiesiog yra per kietas tai dar suprantu, gal oda jautri, dar kas. bet tada plauk veiduką su kokiu parsineštu iš parduotuvės vandeniu, juk ne rugius kainuoja tie penkių litrų "bambaliai", galų gale iš kokio šaltinėlio pasisemk, ar su filtru išsifiltruok. tik nervina kažkokios varnos per teliką kalbančios su JAU NEBEGYVAIS (ta prasme sunkiai bepajudančiais veidais nuo viso to konservavimo visokiais pieneliais ir sintetiniais tonikais) veidais ir su nenukrintančia šypsena sakančios: vanduo odai kenkia. lotuliukas.gif blink.gif kai išgirdau tai kone paspringau iš juoko. panos, mes ir esam vanduo, mes sudarytos iš vandens, niekas vandens jums ir jūsų odai nepakeis. kenkti gali ne vanduo, o medžiagos VANDENTIEKIO VANDENYJE. rolleyes.gif
ir pabaigai pasijuokimui: viduramžiais aukštuomenė irgi retai prausdavosi, tik tepdavosi, tepdavosi pomadas, kvėpindavosi... lotuliukas.gif ir galų gale tas amžius vis tiek pagarsėjo kaip smirdinčios aukštuomenės mirksiukas.gif
neįsižeiskit, čia tik mano subjektyvi nuomonė lotuliukas.gif AŠ VIS TIEK PRAUSIUOS!!! tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti