Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Flos @ 2011 03 11, 21:36)
tamanai čia man atrodo smile.gif
ir labai jau pigūs.. jei pirksit, labai lauksiu atsiliepimų kaip jie.. nes maniškiai baigėsi, reikės iš kažkur nusipirkti vėl.

Aciu 4u.gif ir as apie situs pagalvojau. tikriausiai bandysiu, bet as ju dar nesu niekada turejus, tad nelabai ka galesiu pasakyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 11 kovo 2011 - 21:01
Sveikos mergaitės 4u.gif Aš tokia temele norėčiau padiskutuoti. Gal kurioje temoje aptarėte, bet aš nerandu. Iki šiol kremukus tirštinau ir bazes jungiau tik natūraliu bičių vašku. Dabar iš AN. prisisakiau emulsinio vaško kitų tirštiklių ir vėliau perskaičiau Kvapų namų straipsnį apie kosmetiką natūralią ir pramoninę... Ten geru žodžiu paminėtas tik natūralus bičių vaškas? O kaip yra su kitais tirštikliais, pavyzdžiui emulsiniu vašku? Skaitau, kad jie išgauti iš natūralių dalykų, bet kadangi jų molekulinė sandara keista ar jie taip pat kokie nekalti? O gal visgi geriau jų vengti? Aš nesu vilnietė tai noriu paklausti ar tiesa, kad kvapų namai gamina tik aliejų mišinius šaltuoju būdu, nemaišo su hidroliatais? O jei maišo kokias priemones tirštinimui ir surišimui jie naudoja? g.gif Gal aš čia ir kvailus klausimus uždavinėju ?lotuliukas.gif
Atsakyti
Ką tik užsiregistravau ir jau skubu pasigirti: prisiskaičiusi jūsų forume informacijos apie kremų gamybą vakar pasidariau net du clap.gif clap_1.gif abu puikūs. du, nes vieną dėdei padovanojau, pasitepė, sako: iš kur pirkai, man irgi tokio reikia. tongue.gif antrą tik sau pasidariau biggrin.gif dabar tepuosi, žiūrėsiu po kelių dienų, kokie rezultatai. bigsmile.gif bet abu puikūs. o dariau visai paprastai: emulsinio vaško oranžinis šaukštelis, skysčius matavau su švirkštu ax.gif galvojau nesigaus - tokia snarglienė pradžioje buvo, bet paplakus viskas kuo puikiausiai susijungė. ačiū jums dar kartą notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 11, 23:48)
Ką tik užsiregistravau ir jau skubu pasigirti: prisiskaičiusi jūsų forume informacijos apie kremų gamybą vakar pasidariau net du  clap.gif  clap_1.gif  abu puikūs.


Sveika prisijungus ir su sekminga pradzia 4u.gif o snargliene nuo vasko priklauso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 11 kovo 2011 - 23:18
Sveikos smile.gif

vakar meginau isplauti buteliuka nuo krempudros,kad tureti kur pieneli isipilti.kai pradejau pilti pudra,rankomis plauti,tai kazkoks kosmaras.visi kriaukle aplipo ja ir ne per kur nenusiplauna.rankos rudos,muilu plaunu ir nenuplaunu.tai as ir pamasciau,ar cia del pudros senumo ji prilipus ir sunkiai nuplausi,ar cia visos pudros taip sunkiai issiplauna?Issigandau,koki s... tepdavau sau ant veido blink.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 03 12, 09:16)
Sveikos smile.gif

vakar meginau isplauti buteliuka nuo krempudros,kad tureti kur pieneli isipilti.kai pradejau pilti pudra,rankomis plauti,tai kazkoks kosmaras.visi kriaukle aplipo ja ir ne per kur nenusiplauna.rankos rudos,muilu plaunu ir nenuplaunu.tai as ir pamasciau,ar cia del pudros senumo ji prilipus ir sunkiai nuplausi,ar cia visos pudros taip sunkiai issiplauna?Issigandau,koki s... tepdavau sau ant veido  blink.gif

Sunkiai tos pudros išsiplauna.. riebios gi, tai tas taukas kol atsišveičia.. Aš vargau su tušo tūtele ir skystais šešėliais doh.gif mirkiau, pyliau spirito į vidų, ir vis po gabalą iš krisdavo, bet dar likdavo..
Atsakyti
Sveikos permečiau akimis jūsų pus. supratau, kad man iki kremo gamybos dar toli, reikia galvoju pirma pradėti nuo paprastesnių dalykų. Mano oda linkusi sausėti ir neseniai pradėjo berti... galvoju pradžiai pabandyti vietoj kremo tepti kokoso aliejų... Norėjau pasidomėti ar tereikia vadą sudrėkinti aliejumi ir ištepti ar ne?

Papildyta:
gal kuri nors turi pigesni receptuka veido prausiklio nei čia parašyta
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2011 03 12, 12:13)
Sveikos permečiau akimis jūsų pus. supratau, kad man iki kremo gamybos dar toli, reikia galvoju pirma pradėti nuo paprastesnių dalykų. Mano oda linkusi sausėti ir neseniai pradėjo berti... galvoju pradžiai pabandyti vietoj kremo tepti kokoso aliejų... Norėjau pasidomėti ar tereikia vadą sudrėkinti aliejumi ir ištepti ar ne?

Papildyta:
gal kuri nors turi pigesni receptuka veido prausiklio nei čia  parašyta


Taip, pries tepant aliejumi butinai reikia sudrekinti ir tepti ant dregno veido. Kai kurioms tinka ir patinka kokosu aliejus, kitoms-ne. Cia jau reikia atsirinkti. mano irgi oda labai linkusi sauseti, tai mano kolkas mylimiausi migdolai ir avokadai smile.gif tiesa as makalioju kremukus, bet be siu dvieju alieju geru rezultatu nesulaukiau..
o del prausimosi su rasulu irgi nemanau, kad ne pats geriausias variantas, kalbu is savo asmenines patirties, jis man per "astrus" ir po dvieju kartu supratau, kad ne ne ne smile.gif teko kaip prausikli perleisti broliui, jam tnka, nes oda pro riebuma. As nusiprausiu vandenuku, palepinu hamameliu hidrolatu, pasitepu kremuku, karta savaiteje uzsidedu balto molio kauke smile.gif Rezultatais begalo patenkinta, oda jau nustojo pleiskanoti, netempia, dar jei poras kas sutrauktu butu fantastika biggrin.gif
Atsakyti
Taskuotas_vabalas,
Gaila čia neradau nei migdolų nei avokadų aliejaus verysad.gif nes iš čia žadėjau užsisakinėti
dėl prausiklio nelabai supratau ar tą receptuką kur įkėliau jis tavo odai netinka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastika: 12 kovo 2011 - 11:39
QUOTE(Rastika @ 2011 03 12, 12:38)
Taskuotas_vabalas,
Gaila čia neradau nei migdolų nei avokadų aliejaus verysad.gif nes iš čia žadėjau užsisakinėti
dėl prausiklio nelabai supratau ar tą receptuką kur įkėliau jis tavo odai netinka? g.gif



Baziniai aliejai cia,jus ziurejot tarp eteriniu,delto ir nematet wink.gif Agurkliu ir arganu aliejai irgi labai tiktu.
As su kitokiu hidrolatu buvau darius nei tamre cepte,bet tai situacija mazai keistu, netiko man gasulas apskritai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 12 kovo 2011 - 11:51
QUOTE(Rastika @ 2011 03 12, 09:38)
Gaila čia neradau nei migdolų nei avokadų aliejaus verysad.gif nes iš čia žadėjau užsisakinėti
dėl prausiklio nelabai supratau ar tą receptuką kur įkėliau jis tavo odai netinka? g.gif


stai yra ir avokadu ir migdolu aliejai 4u.gif http://www.love-eco....ex.php?cPath=21 , o jus ziurejote eterinius...
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 12, 12:49)
stai yra ir avokadu ir migdolu  aliejai  4u.gif http://www.love-eco....ex.php?cPath=21 , o jus ziurejote eterinius...

ačiū blush2.gif
o tai dėl naudojimo, užtenka patepti aliejumi ir viskas?
Atsakyti