Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Jasje @ 2011 03 11, 17:37)
Iškart atsiprašau, jei kurioje iš visų temų jau buvo apie tai kalbėta. Mane domina, kaip pasigaminti pačiai toniką riebiai dehidratuotai odai? Ir kokiom sąlygom, kiek laiko jį galima laikyti, kad nesugestų?

Galima naudoti paprasčiausią hidrolatą smile.gif
Atsakyti
Merginos, kas naudojusios Nr.1 emulsini is AZ, kaip jum gamyba su juo? nu visiskas nesusipratimas jis man,neskaitant, kad tirsteja ilguilgiausiai (na parasyta aprasyme, negali pykt) bet tai ir nesujungia jis man visos vandenines dalies, kad permazai as jo dedu tai tikrai, kad ne..
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 11, 16:04)
Merginos, kas naudojusios Nr.1 emulsini is AZ, kaip jum gamyba su juo? nu visiskas nesusipratimas jis man,neskaitant, kad tirsteja ilguilgiausiai (na parasyta aprasyme, negali pykt) bet tai ir nesujungia jis man visos vandenines dalies, kad permazai as jo dedu tai  tikrai, kad ne..

as su juo pora savaiciu kankinausi doh.gif ivairius variantus isbandziau ir nieko gero, bet radau jam paskirti mirksiukas.gif su juo iseina labai geros aliejines plyteles veidui ir kunui. Kai prie DREGNOS odos prisiliecia plytele ji virsta pieneliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 11, 19:58)
as su juo pora savaiciu kankinausi  doh.gif ivairius variantus isbandziau ir nieko gero, bet radau jam paskirti  mirksiukas.gif  su juo iseina labai geros aliejines plyteles veidui ir kunui. Kai prie DREGNOS odos prisiliecia plytele ji virsta pieneliu  bigsmile.gif


Na as sakiau su ksantanu patirstinciau ir prijungciau ta vandeni, bet kai sutirstes "plyta" bus biggrin.gif o konservantas tik GSE siuo metu pas mane, tai ir nieko nesigautu.. zodziu, nevykes gaminys Nr.4..
o pasidalinsi recepteliu plyteliu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 03 11, 14:30)
blush2.gif kad tiktu ir kulnims sutrukinejusiom  blush2.gif aciu 4u.gif  4u.gif

as kulnus tepiau sviestmedziu 4u.gif pas mane jie neproblematiski, bet po keliu kartu minkstuciai visai pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 11, 17:07)
Na as sakiau su ksantanu patirstinciau ir prijungciau ta vandeni, bet kai sutirstes "plyta" bus biggrin.gif o konservantas tik GSE siuo metu pas mane, tai ir nieko nesigautu..  zodziu,  nevykes gaminys Nr.4..
o pasidalinsi recepteliu plyteliu? smile.gif


2.5ml sviestmedzio (nepakeiciamas)
1ml kokoso (nepak.)
3,5ml kakavos sviestas (nepak.)
2.5ml emulsiklio N1
0,5ml jojoba arba kokio kito skysto

viska istirpinti, ir i saldytuva kuriam laikui, o paskui tiesiog vonioje laikyti.
Bandziau daryti su kitais aliejais, bet sis receptas man labiausiai patiko. Plytele galima ir makiaza nuvalyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2011 03 11, 14:48)
gavau nimbamedžio aliejų buteliuke, o jis kietas . kaip jį iš ten iškrapštyti ?  g.gif

gal kas atsakys ar galima gelį sutirštintą ksantanu šildyti? ( norint sujungti su aliejais)

tai gal buteliuka imerk i silta vandeni ir suskystes aliejus.. g.gif

as nesildau.. susijungia man ir nesildytas..

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 11, 20:07)
zodziu,  nevykes gaminys Nr.4..

biggrin.gif bet nenukabink nosies.. gal 5 gaminys jau bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivace @ 2011 03 11, 16:48)
Tai gal su geltonu bičių vašku darai? Mano su juo gaminti kremai visada būna geltoni. Na, o jei su emulsiniu vašku - balti. (arba pusiau gelsvi, pusiau žalsvi, jei avokadų aliejaus dedu  biggrin.gif )

nededu nei vieno nei kito...
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2011 03 11, 19:21)
nededu nei vieno nei kito...

tai ka dedi?
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 11, 20:13)
sis receptas man labiausiai patiko.

Aciu 4u.gif
bet ot biggrin.gif kakava pakeliui, neiseis sian susukti, o taip uzniestejo nagai biggrin.gifD

QUOTE(Palomina @ 2011 03 11, 20:16)
as nesildau.. susijungia man ir nesildytas..
biggrin.gif  bet nenukabink nosies.. gal 5 gaminys jau bus  thumbup.gif


Nenukabinu nenukabinu smile.gif cia apskritai ketvirtas nevykes, nuo pat gamybos pradzios ( galima teigti-besaikes gamybos cool.gif ), manau dar neblogai sukuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 11 kovo 2011 - 19:42
o zekit,pabusiu blondine, puiklapiu aliejus AZ kuris? nevercia zmoniskai googlis, atmetimo budu issirinkau viena varianta, bet bijau suklyst..
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 11, 21:15)
o zekit,pabusiu blondine, puiklapiu aliejus AZ kuris? nevercia zmoniskai googlis, atmetimo budu issirinkau viena varianta, bet bijau suklyst..

tamanai čia man atrodo smile.gif
ir labai jau pigūs.. jei pirksit, labai lauksiu atsiliepimų kaip jie.. nes maniškiai baigėsi, reikės iš kažkur nusipirkti vėl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 11 kovo 2011 - 20:40