Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(oaze @ 2011 03 09, 19:59)
Supratau - cinamonas odai netinka. Nežinojau  verysad.gif ... Ačiū už pagalbą  4u.gif


o dar klausimas-ar EA žievės ar lapų?
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 03 09, 21:02)
o dar klausimas-ar EA žievės ar lapų?

g.gif cinnamomum verum - tikrasis cinamonas, ane? o iš ko, net nežinau, neparašyta
Atsakyti
4u.gif turiu klausima del emulsinio vasko,esu dariusi su Biokosmetikos emulsiniu vasku,bet man atrodo jis lygiai toks pats,kaip AN BTMS. g.gif
http://www.bio-kosme...nis-vaskas.html
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2011 03 09, 20:16)
g.gif  cinnamomum verum - tikrasis cinamonas, ane? o iš ko, net nežinau, neparašyta


kaip įdomiai g.gif
Anot P.Davis "Aromaterapija nuo A iki Ž" siūlo net nepirkt jei neparašyta iš ko pagaminta, šiaip žievės EA dirgina gerokai labiau nei lapų. Žievės nebandžiau, o lapų kažkada buvau įlašinus į masažo aliejų pora lašiukų-nieko blogo neįvyko...
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 03 09, 21:25)
kaip įdomiai  g.gif
Anot P.Davis "Aromaterapija nuo A iki Ž" siūlo net nepirkt jei neparašyta iš ko pagaminta, šiaip žievės EA dirgina gerokai labiau nei lapų. Žievės nebandžiau, o lapų kažkada buvau įlašinus į masažo aliejų pora lašiukų-nieko blogo neįvyko...

Va, paskaičiau internetinėj parduotuvėj, iš kurios pirkau - iš žievės unsure.gif . Dėl poros lašiukų tokį gėrį sugadinau wacko.gif , ech ...
Papildyta:
QUOTE(oaze @ 2011 03 09, 21:29)
Va, paskaičiau internetinėj parduotuvėj, iš kurios pirkau - iš žievės  unsure.gif  .  Dėl poros lašiukų tokį gėrį sugadinau  wacko.gif , ech ...

O ko dar šiukštu nedėti, kad vėl ko nesugadinčiau ?
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu paklausti kaip panaudoti alavijo geli molio kaukeja, ar ji reikia kaipnors tirpdyti, ar deti tiesiog i kauke toki koks yra? kurioje vietoje ji deti, jau i paruosta kauke? koks kiekis jo turetu buti vienkartineje dozeje kaukes? ir dar norejau paklausti gryna tepant ant odos koki kieki jo tepti? aliejaus naudoju vos pora lasiuku visam veidui, o kiek gelio reiketu? mano oda sausa jautri. Turbut jau simta kartu aptarete tai, bet noriu dabar susimakalauoti kauke, tai kol perskaitysiu temas doh.gif gal kas patars man be eiles kaip sakant blush2.gif
Atsakyti
Labai labai ačiū, rutuke, už receptukus. 4u.gif Tą pirmąjį ir aš turėjau, man rodos, jis taip pat iš aroma-zone, nes pas mane prancūziškas variantas. Bandysiu ką nors susimiksuoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 09, 14:57)
tikrai ne paslaptis, gal ir jums pades  4u.gif
apie 90ml:
sviestmedzio 25ml
sezamu seklu 11ml
agurkles (visada ne daugiau 10%) 9ml
btms 2g
dist.vandens 45ml
3-4lasai arbatmedzio EA (daug geriau vaikuciui nedeti)
konservanto

O kažin ar gerai būtų su bičių vašku vietoje BTMS( nes neturiu dar), be to bičių vaškas man patinka( čia ne vaikui). Ar pienelio konsistencija nesigaus su bičių vašku?
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2011 03 09, 20:13)
vaje, kokį šiandien turėjau nemalonų įvykį su savo gamintu kremuku  doh.gif  ... Aprašysiu , kaip ką dariau, gal turėsite minčių ar patarimų  smile.gif
Dariau veidui kremą riebiai odai :
20 ml. rozmarinų hidrolato
10 ml. lazdynų riešutų aliejaus
1g.emulsinio vaško
2 l. cinamono ea
2 l. kedrų ea
2 l. vit.E
kremas gavosi idealios konsistencijos, tik gal kiek per aštraus rozmarinų kvapo. Pasitepiau ryte ir .. o siaube..  blink.gif  , pradėjo veidas degti , raudonuoti ir tinti ..


As irgi uzsimanius kvepet cinamonais i alieju isilasinau EA ir issitepiau po duso. Nebaigus tepti kuno pamaciau, kad visa raudonuoju.. Puoliau praustis, teptis aliejais. Dabar cinamonus atidejau i sali, tik aromatinei zvakei naudoju. smile.gif
Atsakyti
Merginos, o cinamono nebandėt į lūpų balzamus? Nes nusipirkau kambarių kvėpinimui, į kremus skaičiau, kad geriau edėti, o vat kaip su lūpų balzamais, vazelinais?
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 03 09, 22:25)
kaip įdomiai  g.gif
Anot P.Davis "Aromaterapija nuo A iki Ž" siūlo net nepirkt jei neparašyta iš ko pagaminta, šiaip žievės EA dirgina gerokai labiau nei lapų. Žievės nebandžiau, o lapų kažkada buvau įlašinus į masažo aliejų pora lašiukų-nieko blogo neįvyko...

Jo, aš irgi tą patį iš tos knygos pamenu, ir dar yra nemažai kitų EA, kurių reikėtų vengti pagal tą knygą, iš tokių populiaresnių pavadinimų: didžiųjų tujų aliejus, ispaninių čiobrelių aliejus, mėtų, raudonėlių, rūtų, taškuotųjų mėtų, vaistinių šalavijų, vakarinių tujų, žemųjų pušų. Bet čia ne visi. Dar yra išvardinti aliejai, kuriais galima apsinuodyti ir kuriuos reikia naudoti apdairiai, kas keletą dienų daryti pertraukas, tame sąraše irgi yra pupuliaresnių EA: apelsinų, bazilikų, čiobrelių, eukaliptų, isopų, kedrų, muskatų, saldusis pankolių aliejus.
Šiaip gera knyga labai, reikalainga tam, kad galima būtų išvengti va tokių situacijų, kurios buvo aprašytos prieš tai merginų.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2011 03 09, 23:51)
Jo, aš irgi tą patį iš tos knygos pamenu

Merginos, o jūs lietuvišką leidimą turit, ane? aš iš ebay už kelis dolerius naudotą anglišką parsisiunčiau tai taip gražiai pavadinimų iš karto negaliu išversti smile.gif bet knyga labai patinka, tik dar nebuvo laiko jos normaliai pavartyti smile.gif
Atsakyti