Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

sutinku, kad kiekis apskritai didelis, ne tik eteriniu aliejų...

va dar radau aroma-zone receptą:
15 ml morkų aliejaus
34 ml baltosios lelijos fitolio
8 lašai salierų EA
8 lašai morkų EA
16 lašų kriaušių aromatinio ekstarkto
5 lašai E vitamino
Atsakyti
na, ir dar vienas receptas pigmentacijai mažinti iš aroma-zone, kuriame taip pat pakankamai didelis eterinių aliejų kiekis:
5 ml ricinos aliejaus
5 ml aragano aliejaus
35 ml erškėtrožių aliejaus
60 lašų morkų EA
90 lašų saliero EA
(35 lašai = 1 ml)

Taikyti 3 kartus per dieną, 5 kartus per savaitę, padarant 2 dienų pertrauką ir vėl kartoti.

apskritai pasinagrinėjus tame puslapyje esamus receptus skirtus gydymui, eterinių aliejų kiekiai yra sąlyginai dideli...
Atsakyti
QUOTE(rutuke @ 2011 03 09, 15:35)
man irgi aktualu, tai interneto platybėse radau tokį receptą:
2 ml salierų EA
1 ml tropinių bazilikų EA
1 ml morkų EA
20 ml grūdėtojo erškėčio (Rosa rubiginosa) aliejus
10 ml dvimetės nakvišos (Oenothera biennis) aliejaus
50 ml jojobos aliejaus
tepti ryte ir vakare konkrečiose vietose.

kadangi visos šios priemonės pagal savo savybes tinkamos dėmėms šviesinti, tai manau galima tiesiog savo nuožiūra maišyti iš jų kremus

Tikrai veiksmingas ir išbandytas receptas. Juo nerekuomenduojama tepti viso veido, o tik pigmentines dėmes,nes tikrai pakankamai didelė koncentraciją ae. Mano paskaičiavimais gavosi į 10ml. aliejaus 14 lašų ae
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 03 09, 14:28)
o reikia sildyt ar ne? blush2.gif  blush2.gif turbut ne g.gif  ax.gif


sildyt nereikia, o ir sviestmedi ne ta minksta nilinini naudojau, o kietaji, iprastini smile.gif ir hidrolata pyliau net ne kambario temperaturos - o tiesiai is saldytuvo isismta, zodziu gavosi, tik ilgai ir nuobodziai maisiau, hidrolata pildama po 5 ml 4u.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 09, 14:32)
mano galva cia vienas ir tas pats:) as sviestmedi visada su medine mentele suku, nors turiu toki plaktuveli, tiesa pasakius kazin ar jis pajegtu sukti sviestmedi, kad  ir sumaisyta su kitais aliejais smile.gif


turiu is as toki plaktuveli, bet man jis ne itin patinka, nes ilgai laikant uzspaudus, pradeda kaist, o ir kremui sutirstejus nelabai "pavelka", sunkiai sukasi. g.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 09, 14:45)
ir as pirma  karta matau, kad tiek EA butu siuloma.. tikrai sau netepciau..


jei tepant tik ant demes, tai manau nieko baisaus, esu macius receptu kur spuogu gydymui vien ea ieina (ne tik tie leidziami tept ant odos neatskiedus, kaip arbatmedis), aisku skirta naudoti tik ant spuogo, tai manau, kad su protu naudojant, viskas turetu but ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oxidem @ 2011 03 09, 17:38)
Tikrai veiksmingas ir išbandytas receptas. Juo nerekuomenduojama tepti viso veido, o tik pigmentines dėmes,nes tikrai pakankamai didelė koncentraciją ae. Mano paskaičiavimais gavosi į 10ml. aliejaus 14 lašų ae

Eteriniai aliejai trumpinami EA, o ne AE
Atsakyti
vaje, kokį šiandien turėjau nemalonų įvykį su savo gamintu kremuku doh.gif ... Aprašysiu , kaip ką dariau, gal turėsite minčių ar patarimų smile.gif
Dariau veidui kremą riebiai odai :
20 ml. rozmarinų hidrolato
10 ml. lazdynų riešutų aliejaus
1g.emulsinio vaško
2 l. cinamono ea
2 l. kedrų ea
2 l. vit.E
kremas gavosi idealios konsistencijos, tik gal kiek per aštraus rozmarinų kvapo. Pasitepiau ryte ir .. o siaube.. blink.gif , pradėjo veidas degti , raudonuoti ir tinti .. puoliau praustis, pavėlavau valandą į darbą cool.gif . Šiaip esu nealergiška nei vienai sudedamajai daliai ir aplamai niekam . Kaip jums atrodo, gal netikusios proporcijos?? Ar tiesiog pats mišinys sukėlė tokią reakciją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2011 03 09, 19:13)
vaje, kokį šiandien turėjau nemalonų įvykį su savo gamintu kremuku  doh.gif  ... Aprašysiu , kaip ką dariau, gal turėsite minčių ar patarimų  smile.gif
Dariau veidui kremą riebiai odai :
20 ml. rozmarinų hidrolato
10 ml. lazdynų riešutų aliejaus
1g.emulsinio vaško
2 l. cinamono ea
2 l. kedrų ea
2 l. vit.E
kremas gavosi idealios konsistencijos, tik gal kiek per aštraus rozmarinų kvapo. Pasitepiau ryte ir .. o siaube..  blink.gif  , pradėjo veidas degti , raudonuoti ir tinti .. puoliau praustis, pavėlavau valandą į darbą  cool.gif . Šiaip esu nealergiška nei vienai sudedamajai daliai ir aplamai niekam . Kaip jums atrodo, gal netikusios proporcijos?? Ar tiesiog pats mišinys  sukėlė tokią reakciją?  g.gif


aš įtarčiau cinamono EA, jis kaip ir gvazdikėlių EA, linkęs jautrinti odą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2011 03 09, 19:13)
Kaip jums atrodo, gal netikusios proporcijos?? Ar tiesiog pats mišinys  sukėlė tokią reakciją?  g.gif

be abejonės dėl cinamono EA, jis baisiai dirginantis
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 09, 20:38)
be abejonės dėl cinamono EA, jis baisiai dirginantis

Na, tai metu lauk, juk nenukenksminsiu to cinamono . prieš metant, dar paprašysiu vyro pasiaukot biggrin.gif , pabandysiu jo odos jautrumą
Atsakyti
4u.gif Atsiprasau labai , gal kam nesunku atsakyti)
Koks skirtumas aliejuku is http://www.sveikipro...kuno-prieziurai ir pvz Akomos g.gif Kaina labai jau skirtinga g.gif
aciu mergaites wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2011 03 09, 19:48)
Na, tai metu lauk, juk nenukenksminsiu to cinamono . prieš metant, dar paprašysiu vyro pasiaukot  biggrin.gif , pabandysiu jo odos jautrumą


na, kam tą vyrą skriausti lotuliukas.gif ?

jei patinka kvapas galima nedideliais kiekiais sumaišius su kitai EA pagarint (aišku visam turi būti saikas), o odai naudoti nepatartina, gali iškart ir nesureaguot, bet ilgainiui oda pasidarys jautresnė. Aš netepčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 03 09, 20:52)
na, kam tą vyrą skriausti  lotuliukas.gif ?

jei patinka kvapas galima nedideliais kiekiais sumaišius su kitai EA pagarint (aišku visam turi būti saikas), o odai naudoti nepatartina, gali iškart ir nesureaguot, bet ilgainiui oda pasidarys jautresnė. Aš netepčiau  schmoll.gif

Supratau - cinamonas odai netinka. Nežinojau verysad.gif ... Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti