Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(alioniukas @ 2011 03 08, 19:54)
pastebejau, kad rankom labai tinka butent biciu vaskas ir lanolinas ax.gif  ax.gif  jei nera lanolino, tai biciu vaska galima naudoti kartu su kokiu kitu emulsikliu  4u.gif

O lanoliną derinat su vašku ar dedat tik kažkurį vieną?
Nesu susidūrusi su lanolinu, planuoju užsisakyti, bet kol kas esu numačiusi naudoti jį tik lūpų blizgiams, tad net nežinau kitų panaudojimo galimybių blush2.gif

Beje, mergaitės, jeigu darysit užsakymą iš AZ, praneškti garsiai, man būtinai reikia spėti į kokį traukinuką iki kovo pabaigos, o užsakymo žiūriu niekas neorganizuoja iš Vilniaus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 08, 17:07)
O lanoliną derinat su vašku ar dedat tik kažkurį vieną?
Nesu susidūrusi su lanolinu, planuoju užsisakyti, bet kol kas esu numačiusi naudoti jį tik lūpų blizgiams, tad net nežinau kitų panaudojimo galimybių blush2.gif




pvz. ranku kremo su lanolinu ax.gif
16ml alieju
1ml lanolino (is AZ)
1g mirros dervos (yra AZ)
2g kvieciu vasko
30ml vandens

dar lanolina deda i tusa blakstienoms...dar nebandziau, bet ruosiuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 08, 21:58)
pvz. ranku kremo su lanolinu  ax.gif
16ml alieju
1ml lanolino (is AZ)
1g mirros dervos (yra AZ)
2g kvieciu vasko
30ml vandens

dar lanolina deda i tusa blakstienoms...dar nebandziau, bet ruosiuosi  blush2.gif

Ačiū, pagavau mintį dabar kaip jis naudojamas, dar pasiskaičiau apie jo savybes internete mirksiukas.gif
Atsakyti
O ka jus manot (gal kas bande) apie Cupuassu sviesta.Raso,kad jis tiesiog yra puikus augalinis gyvulinės kilmės lanolino atitikmuo. Jis sulaiko 240 % daugiau vandens nei lanolinas.
Atsakyti
merginos, kokius aliejus ir sviestus patartumet sumakaluoti po prof. rugstinio pylingo?
Atsakyti
Gal kas turi kokių receptukų (tarkim su AHA) pigmentinėms ir raudonoms dėmėms nuo spuogų balinti? ax.gif
Atsakyti
Laba,

pas suneli lengvos formos dermatitas. Iki siol prieziuros priemones naudojam pirktas is vaitines. Veiduka tepti reikia kiekviena diena, po kelis kartus, kad neissausetu, o kuneli taip pat kiekviena diena ir po kiekvieno prausimosi. Kadangi neseniai pradejau dometis naturalia kosmetika, tai perziurejau siu priemoniu sudieti, tiek chemijos yra ir dar vadinasi priemones skitos dermatitui, labai sausai odai priziureti verysad.gif Noreciau tas priemones pakeisti i naturalias, tik reikia man pagalbos 4u.gif Perskaiciau, kad puikiai dermatitui, egzamai tinka sviestmedzio aliejus. Raso tepti problemines vietas. Sakykit, o tepti visa kuneli (mano irgi, nes pas mane taip pat dermatitas) ir veidu jo negalima ar reikia ismaisyti ji su kokiu nors tinkanciu neraf. aliejuku, kad lengvai teptusi? Gal kas panasia situacija turi, ka Jus naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaangelika: 09 kovo 2011 - 12:44
QUOTE(aaangelika @ 2011 03 09, 12:42)


na pas mane ne dermatitas, bet labai issusejo staigiai oda, nezinojau ko griebtis. Nusipirkau sviestmedi,pradejau juo tepti visa kuna ir galiu pasakyti padejo, tik, kad man jo gaila viena tepti, tai sumaisiau su alieju misiniu jautriai odai (is AN), taip jis gavosi skystesnis dar riebesnis todel maziau reikia ir ilgiau uztenka.
Gal kuri mergaite patars ka nors specialiai dermatitui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2011 03 09, 10:42)
Laba,

pas suneli lengvos formos dermatitas. Iki siol prieziuros priemones naudojam pirktas is vaitines. Veiduka tepti reikia kiekviena diena, po kelis kartus, kad neissausetu,  o kuneli taip pat kiekviena diena ir po kiekvieno prausimosi. Kadangi neseniai pradejau dometis naturalia kosmetika, tai perziurejau siu priemoniu sudieti, tiek chemijos yra ir dar vadinasi priemones skitos dermatitui, labai sausai odai priziureti  verysad.gif Noreciau tas priemones pakeisti i naturalias, tik reikia man pagalbos  4u.gif Perskaiciau, kad puikiai dermatitui, egzamai tinka sviestmedzio aliejus. Raso tepti problemines vietas. Sakykit, o tepti visa kuneli (mano irgi, nes pas mane taip pat dermatitas) ir veidu jo negalima ar reikia ismaisyti ji su kokiu nors tinkanciu  neraf. aliejuku, kad lengvai teptusi? Gal kas panasia situacija turi, ka Jus naudojat?

kazkaip aptarinejome dermatito tema pries koki menesi, ir viena mamyte parase aliejiniu plyteliu recepta, deja neuzsirasiau, bet praetoje temoje turetu buti. Bet ji tepa savo dukryte du kartus i savaite...
mano vienos drauges mergytei dermatitas ant viso kunelio verysad.gif , ir ji paprase pagaminti koki krema, nes ju dermatologe parekomendavo butent krema, o ne alieju, ar alieju misini. Ir man irgi atrodo, kad geriau, kad butu ir vandens faze, neziurint i tai kad butinai reik pries tepant sudrekinti oda. Taigi pirma kremuka dariau: sviestmedis, migdolai, agurkles aliejai, distiluotas vandenukas (galima ir hidrolata, kremas labai neekonomiskas blush2.gif nes visam kunui, ir reikia tepti kazdien..) be emulsikliu, kaip pvz. pagal Palomino's recepta. Kremas tiko mergytei, suminkstedavo odele,bet pagerejimo nebuvo. Kai baigesi anas kremas, pagaminau siek tiek kitoki, ir laaabai tiko ir pagelbejo: sviestmedis, sezamu seklu, agurkles aliejai, dist.vandenukas, visai nedaug BTMS,kad susijungtu vanduo su aliejais ir gavosi toks pienelis, nes nesinori vaikui deti daug vasku, juk su vaskais reikia sveisti oda.Ir i 60ml kokius 3lasus arbatmedzio aliejaus. Jau menesi naudoja toki pieneli ir labai pagrazejo oda.Mama tepa kazdien visa kuneli ir veiduka blush2.gif
Atsakyti
Aciu @leja, sita patarima paimsiu sau 4u.gif O kokios butu proporcijos sviestmedzio ir alieju? Sildyti reikia ar nereikia? Laikyti kur galima?

QUOTE(alioniukas @ 2011 03 09, 13:21)
[...]
Kai baigesi anas kremas, pagaminau siek tiek kitoki, ir laaabai tiko ir pagelbejo: sviestmedis, sezamu seklu, agurkles aliejai, dist.vandenukas, visai nedaug BTMS,kad susijungtu vanduo su aliejais ir  gavosi toks pienelis, nes nesinori vaikui deti daug  vasku, juk su vaskais reikia sveisti oda.Ir i 60ml kokius 3lasus arbatmedzio aliejaus. Jau menesi naudoja toki pieneli ir labai pagrazejo oda.Mama tepa kazdien visa kuneli ir veiduka blush2.gif

Jei nepaslaptis, kaip ji pagaminti tiksliau, kiek ko dejote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2011 03 09, 11:41)
Jei nepaslaptis, kaip ji pagaminti tiksliau, kiek ko dejote?  4u.gif


tikrai ne paslaptis, gal ir jums pades 4u.gif
apie 90ml:
sviestmedzio 25ml
sezamu seklu 11ml
agurkles (visada ne daugiau 10%) 9ml
btms 2g
dist.vandens 45ml
3-4lasai arbatmedzio EA (daug geriau vaikuciui nedeti)
konservanto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 09 kovo 2011 - 13:58
Kodėl pagaminus kremą su sviestmedžiu lieka jo grūdelių, nors ištirpinu tikrai gerai? blush2.gif
Atsakyti