Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 08, 14:17)
Merginos ar kas pirkotes is cia svarstykles? per kiek laiko i LT atsiuncia?


as svarstykles pirkau cia: http://www.buyincoins.com/
Vasario 18 d. pirkau, o kovo 1 d. jau buvo paste. Negavau jokio pranesimo is ju apie issiuntima, tai biski pergyvenau kada? ir as isvis gausiu.... Svarstykliu kolkas neisbandziau, bet apciupinejus matosi, kad kinietiskos smile.gif Nu bet blogiau gal nebus, nes iki siol sverdavau su maximinem philips, 1g-1000g, tai labai vargau vaska sverdama doh.gif Kremas arba per kietas arba per skystas gaudavosi doh.gif
Ziurejau svarstykles ir tavo idetame psl., bet pagal isvaizda jos vienodos, tik mano psl. kainos pigesnes. Pagalvojau, kad cia tie patys kinietiski daiktai, tai pasirinkau pigesni varianta rolleyes.gif

Siandien siuntinukas is AZ atkeliavo, tai jau knieti naujus receptukus isbandyti thumbup.gif Uzsisakiau ir as elektrini kremu plaktuva (kur plaktuveliai skirtingi dedasi). Sakykit, ar ilgam elementu uztenka?

Beje, pavyko pasigaminti kuno krema be vasko thumbup.gif Buvau sutirstinusi levandu hidrolata ksantanu, galvojau naudosiu rytais vietoj kremo, bet trauke veida verysad.gif tai kad neismesti sumaisiau su sviestmedziu, idejau kokosu al., migdolu al., istaciau i silto vandens vonele (bet labai trumpai, kad tik kietieji sviestai "pasileistu") ir isplakiau iki purios mases. Tada EA ir konservantu ilasinau. Gavosi toks "ale Body shopinis sviestukas kunui". Labai fainai susigeria, ypac po pagulejimo vonioje wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Uztrukau kelis menesius,kol perskaiciau visas panasias temas.Jau koki pusmeti pasinesiau ant eko manijos.Jau ir kremiukus gaminuosi.Ir siaip visur taikau,kur iseina.
Sakykit,ar galejo nuo alavijo sutraukt( kaip i varske)?Pvz.: su pieno rugstim,hiaurono rugstim?
Kalbant apie svarstikles,tai ju pilna skelbiu.lt.
Man prie duru atveze uz 40 lt.Nuo 0,01-100g.
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 03 08, 16:05)
as svarstykles pirkau cia: http://www.buyincoins.com/
Nu bet blogiau gal nebus, nes iki siol sverdavau su maximinem philips, 1g-1000g,
Siandien siuntinukas is AZ atkeliavo, tai jau knieti naujus receptukus isbandyti  thumbup.gif Uzsisakiau ir as elektrini kremu plaktuva (kur plaktuveliai skirtingi dedasi). Sakykit, ar ilgam elementu uztenka?

Zinojau ir sita nuoroda tik nebuvau issisaugojus-tingejau ieskot ax.gif as ir vargau su viengraminemis, terlyne.. db renkuosi ir leisiu, kad padovanotu tikslesnes:DDD
turiu ir as plaktuveli, pries kaledas atvyko jis pas mane, tai ta kaip baltymu sluotele "suedziau" bet sulipinau ir nebandziau daugiau su ja. Su metaline visada plaku g.gif batarkes, kolkas neiissikrove, bet ne energizeriai sukisti biggrin.gif

QUOTE(pokatak @ 2011 03 08, 16:10)
Kalbant apie svarstikles,tai ju pilna skelbiu.lt.
Man prie duru atveze uz 40 lt.Nuo 0,01-100g.

kazkada ziurejau.. matyt blogai, nada pakartot smile.gif
Atsakyti
Merginos, as dar iki siol vargstu su trukinejanciom ir serpetojanciom rankom, mano pasigaminti kremukai man visai nepalengvina to serpetojimo, gal kas turit geru patarimu ka daryti. Jau praradau vilty kad naturali kosmetika geresne help.gif
Atsakyti
As pamirkau rankytes siltam vandeni su himalaju druskyte.Po to papilinguoju sumaisius alieju su ta pacia,tik i miltus sutrinta druska.Arba kavos tirsciais.Arba medum su manu kruopom.Po to pasitepu issuktu taukmedziu su sezamais.
Greito poveikio nebus.Bet po 1,5 menesio mano rankytes visiskai "pasveiko".
Pries tai iki krauju trukinedavo.Siaip tai gali buti ir kazkokiu vidiniu bedu pasekmes.
Atsakyti
QUOTE(pokatak @ 2011 03 08, 15:10)
Kalbant apie svarstikles,tai ju pilna skelbiu.lt.
Man prie duru atveze uz 40 lt.Nuo 0,01-100g.

Ziurejau ir as skelbimuose, bet atsisiusti dvigubai pigiau kainuoja smile.gif
Maniskes 0,01g -200g 20 lt su kapeikom kainavo.
Atsakyti
As irgi turiu problema su rankom, niekiap neuzsigydau. Todel pribrendau pasigaminti pirma savo kremuka, zadu naudoti: sviestmedzio sv.,mango sv., kokosu al., moringu al. beozoino absoliuta, levandu ir morku seklu hidrolatus, biciu vaska, vit E, eko konservanta. Labai nedrasu pirma karta, tai buciau be galo dekinga jei kas pakomentuotu sudeti ir padetu sudelioti proporcijas 4u.gif
Atsakyti
Laukiu konservanto ir darysiu mamai ranku krema, irgi vargsta su rankom. Planuojama sudetis: levandu hidrolatas, sviestmedzio, kakavos, migdolu sviestai, sezamu, makadamiju, avokadu aliejai, benzoino absoliutas, morku co2.

ziema kunui buvau pasidarius krema su migdolais, avokadais, sezamu (daugiau nepamenu sudeties) tai vyrui perdziuvusia ir suserpetojusia kuno oda su vienu pasitepimu sutvarke (neperdedu,na bet cia ir nesuskirdusios rankos).

kaip nervuojuosi senukuose pirkus elektronini termometra, tuose puslapiuose daug ir daug ir daug pigesni.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 08 kovo 2011 - 16:46
QUOTE(pokatak @ 2011 03 08, 16:53)
As pamirkau rankytes siltam vandeni su himalaju druskyte.Po to papilinguoju sumaisius alieju su ta pacia,tik i miltus sutrinta druska.Arba kavos tirsciais.Arba medum su manu kruopom.Po to pasitepu issuktu taukmedziu su sezamais.
Greito poveikio nebus.Bet po 1,5 menesio mano rankytes visiskai "pasveiko".
Pries tai iki krauju trukinedavo.Siaip tai gali buti ir kazkokiu vidiniu bedu pasekmes.

Aciu uz patarimus bandysiu, man dermatitas ir niekaip neuzgyja. As turiu pasimaisius biski pilingo tik su paprasta smulkia druska ir dar dejau rasulo molio. Kiekviena diena pilinguojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 08 kovo 2011 - 16:52
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 08, 17:42)
Laukiu konservanto ir darysiu mamai ranku krema, irgi vargsta su rankom. Planuojama sudetis: levandu hidrolatas,  sviestmedzio, kakavos, migdolu sviestai, sezamu, makadamiju, avokadu aliejai, benzoino absoliutas, morku co2.

ziema kunui buvau pasidarius  krema su migdolais, avokadais, sezamu (daugiau nepamenu sudeties) tai vyrui perdziuvusia ir suserpetojusia  kuno oda su vienu pasitepimu sutvarke (neperdedu,na bet cia ir nesuskirdusios rankos).

kaip nervuojuosi senukuose pirkus elektronini termometra, tuose puslapiuose daug ir daug ir daug pigesni.. doh.gif

:4u:imeskit kremuko recepteli,nes as irgi zadu pagerinta ranku krema darytis-su benzoino et al,saltalankiu al,medetku fitoliu,sviestmesdziu,mango sviestu,makadimiju,avokado aliejais,gal dar ersketroziu,agurkliu,zodziu daug turiu alieju prisipirkusi,bet noretusi tiksliu proporciju ax.gif
Atsakyti
pastebejau, kad rankom labai tinka butent biciu vaskas ir lanolinas ax.gif ax.gif jei nera lanolino, tai biciu vaska galima naudoti kartu su kokiu kitu emulsikliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 08, 18:02)
:4u:imeskit kremuko recepteli,nes as irgi zadu pagerinta ranku krema darytis-su benzoino et al,saltalankiu al,medetku fitoliu,sviestmesdziu,mango sviestu,makadimiju,avokado aliejais,gal dar ersketroziu,agurkliu,zodziu daug turiu alieju prisipirkusi,bet noretusi tiksliu proporciju ax.gif


del propociju tai pas mane bus 60 proc. hidrolato, 40 alieju. Aliejus dedu pagal norima poveiki mazejimo tvarka, tiksliu receptu tikriausiai niekada nesilaikiau ax.gif

o del vasko ir as susidarius tokia nuomone, kad biciu vaskas tinkamesnis, bet kazkada kai dariau tai nelabai patiko man, nes sunkiai geresi, bet cia gal aliejus labiau reikia paderint, o ne siaip is akies, nzn, jau cia daugiau patirties kas turi galetu pakomentuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 08 kovo 2011 - 19:03