Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(alioniukas @ 2011 03 06, 15:28)
nezinau, kaip ten merginos daro g.gif , bet pas mane lanolinas eina kartu su vasku. Ir dazniausiai rankom, kunui (veidui nelabai tinka sakyciau, nes uzkemsa poras, nebent visai nedaug ax.gif )

Aciu jums 4u.gif
Atsakyti
Kur man AZ ieškoti miroir de sucre ia lanolino? Nerandu kažkaip nei vieno, nei kito.

Ar esat kuri bandžiusi daryti lūpų blizgius su tuo miroir de sucre? Kokie būtų komentarai? Pamenu kunigunda rašė, kad jis lyg ir sausina lūpas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 06, 14:23)
Kur man AZ ieškoti miroir de sucre ia lanolino? Nerandu kažkaip nei vieno, nei kito.

Ar esat kuri bandžiusi daryti lūpų blizgius su tuo miroir de sucre? Kokie būtų komentarai? Pamenu kunigunda rašė, kad jis lyg ir sausina lūpas... g.gif


lanolinas ir zemiau miroir de sucre http://www.aroma-zon...ma/extraits.asp
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 04, 23:09)

Aciū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 06, 17:23)
Kur man AZ ieškoti miroir de sucre ia lanolino? Nerandu kažkaip nei vieno, nei kito.

Ar esat kuri bandžiusi daryti lūpų blizgius su tuo miroir de sucre? Kokie būtų komentarai? Pamenu kunigunda rašė, kad jis lyg ir sausina lūpas... g.gif

as tai pamenu, kad del skonio ar kvapo, kad labai nekoks buna..
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 06, 18:29)
lanolinas ir zemiau miroir de sucre http://www.aroma-zon...ma/extraits.asp
  4u.gif

Ačiū! 4u.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 06, 18:38)
as tai pamenu, kad del skonio ar kvapo, kad labai nekoks buna..

Na va, vadinasi darysiu su lanolinu ir sviestmedžiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 06, 18:23)
Ačiū! 4u.gif
Na va, vadinasi darysiu su lanolinu ir sviestmedžiu smile.gif

Bus idomu pamatyti rezultata wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 06, 21:28)
Bus idomu pamatyti rezultata wink.gif

Reikia rasti kas iš vilniečių darys užsakymą iš AZ artimiausiomis savaitėmis, prisijungčiau su maždaug 100lt 4u.gif
Gaila su alioniuku nespėjau, nes šalia gyvenam pasirodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 06 kovo 2011 - 20:00
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 06, 17:59)
Reikia rasti kas iš vilniečių darys užsakymą iš AZ artimiausiomis savaitėmis, prisijungčiau su maždaug 100lt 4u.gif
Gaila su alioniuku nespėjau, nes šalia gyvenam pasirodo mirksiukas.gif

o kur gyveni? ax.gif
Atsakyti
Man visdar smagu dziaugtis is pirmo karto vykusiais gaminiais, ateinu pasidziaugti cia smile.gif Siandien gaminau nenuplaunama plauku kondocionieriu be aliejines dalies. Likau labai nustebinta ir patenkinta: plaukai labai labai purus ir ju atrodo daugiau,netgi leidus jiems naturaliai isdziuti!!! po tokio dziovinimo jie visada budavo beformiai ir sukrite (dziovinant dziovintuvu vaizdas kurkas geresnis) ir dar spalvos pagyvinimui isilasinau truputi morku co2 ekstrakto, beja plaukai naturaliai ryzoki rolleyes.gif mama sake, kad suveike biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 06, 22:03)
o kur gyveni? ax.gif

Parašiau į až

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 06, 22:34)
Man visdar smagu dziaugtis is pirmo karto  vykusiais gaminiais,  ateinu pasidziaugti cia smile.gif Siandien gaminau nenuplaunama plauku kondocionieriu be aliejines dalies. Likau  labai nustebinta ir patenkinta: plaukai labai labai purus ir ju  atrodo  daugiau,netgi leidus jiems naturaliai isdziuti!!! po tokio dziovinimo jie visada budavo beformiai ir sukrite (dziovinant dziovintuvu vaizdas kurkas geresnis) ir dar spalvos pagyvinimui isilasinau truputi morku co2 ekstrakto, beja  plaukai naturaliai ryzoki  rolleyes.gif  mama sake, kad suveike biggrin.gifD

Tai dalinkis receptu, visos norim būti gražios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 06, 21:38)
Parašiau į až
Tai dalinkis receptu, visos norim būti gražios biggrin.gif


laukiam nesulaukiam 4u.gif 4u.gif
Atsakyti