Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(darvina @ 2011 03 05, 18:47)
Nusipirkau alyvuogiu vaska ( olive wax), ar jo proporcijos kreme tokios pacios, kaip ir emulsinio vasko ?  g.gif

Aš jį kūno kremams naudoju, bet pamaišau su emulsiniu ir lūpų balzamams. Šeip tai neįpatingas jis.. dedu panašias proporcijas..
Atsakyti
Palomina,

issirinkau sita Jusu receptuka smile.gif

Migdolų aliejaus - 20 ml
Mastikos (Pistacia lentiscus var. Chia) vandens - 8 ml
Bičių vaško - 1 g
Alavijo ekstrakto - 0,05 g
Šaltalankių aliejaus (gryno) - 5 l.
Morkų EA - 5 l.
Gelsvųjų sėklučių EA - 2 l.
Ekokonservanto - 5 l.
Vitamino E - 1 l.

minejot kad sitas kremas odai megstanciai parasuti, suirzti bei pasiriebaluoti, ka tureciau paderinti jai mano oda nesiriebaluoja o linkusi sauseti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2011 03 06, 01:16)
Palomina,

issirinkau sita Jusu receptuka smile.gif

Migdolų aliejaus - 20 ml
Mastikos (Pistacia lentiscus var. Chia) vandens - 8 ml
Bičių vaško - 1 g
Alavijo ekstrakto - 0,05 g
Šaltalankių aliejaus (gryno) - 5 l.
Morkų EA - 5 l.
Gelsvųjų sėklučių EA - 2 l.
Ekokonservanto - 5 l.
Vitamino E - 1 l.

minejot kad sitas kremas odai megstanciai parasuti, suirzti bei pasiriebaluoti, ka tureciau paderinti jai mano oda nesiriebaluoja o linkusi sauseti. smile.gif

Mastikos vandeni pakeisk ir koki kita, o sekluciu EA irgi i koki kitoki..
Nors siaip cia kremas nera is labai lengvuju riebumo atzvilgiu.. nes sudety gi matosi kad daug alieju, o vandens mazai.. Ir jis nebus tirstas kremas, o kaip tik labiau skystas, nes kaip minejau, as nemegstu vasku ant veido, tai mano noras buvo tik sujungti alieju su vandeniu, o kremo tirstumas man ir toks geras buvo..
Atsakyti
sveikos. 4u.gif galvoju susimaisyti alieju plaukams. bet noriu pirma suzinoti, jei tirpinta kokosu alieju sumaisysiu su skistais ar jie atvese poto neatsiskirs? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laur* @ 2011 03 06, 12:29)
sveikos. 4u.gif  galvoju susimaisyti alieju plaukams. bet noriu pirma suzinoti, jei tirpinta  kokosu alieju sumaisysiu su skistais ar jie atvese poto neatsiskirs?  ax.gif

ir gal koki receptuka pasiulytumet plaukams, kad butu nenuplaunamas balzamas plaukams. ar imanoma pasidaryti kazka panasaus kaip tie parduotuviniai, purskiami ant dregnu plauku suteikiantys jiems zvilgesio. kaip kad pavyzdziui gliss kur.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laur* @ 2011 03 06, 12:49)
ir gal koki receptuka pasiulytumet plaukams, kad butu nenuplaunamas balzamas plaukams. ar imanoma pasidaryti kazka panasaus kaip tie parduotuviniai, purskiami ant dregnu plauku suteikiantys jiems zvilgesio. kaip kad pavyzdziui gliss kur.. ax.gif

Pasidarius aš tokį tirštą purškiamą. Neturiu prie savęs receptuko. Maždaug surašysiu procentaliai.
5% sezamų ir avokadų al (SP), hidrolatas, 4% BTMS (AZ), 4% hidrolizuotų kviečių baltymų (AN), 2% šilko baltymų (AZ), 1% AHA (AZ), morkų, ylang ylang ir apelsinų EA, ekokonservantas. Jis gavosi tirštas, bet puikiai purškiasi, norint daugiau švelnumo mažiau kviečių proteinų reik, bet man labai tinka, plaukų nesulipdo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laur* @ 2011 03 06, 11:29)
sveikos. 4u.gif  galvoju susimaisyti alieju plaukams. bet noriu pirma suzinoti, jei tirpinta  kokosu alieju sumaisysiu su skistais ar jie atvese poto neatsiskirs?  ax.gif

Neatsiskirs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laur* @ 2011 03 06, 09:49)
ir gal koki receptuka pasiulytumet plaukams, kad butu nenuplaunamas balzamas plaukams. ar imanoma pasidaryti kazka panasaus kaip tie parduotuviniai, purskiami ant dregnu plauku suteikiantys jiems zvilgesio. kaip kad pavyzdziui gliss kur.. ax.gif


nenuplaunamas purskiamas balzamas, gerina sukavima ir pamaitina 4u.gif :
10ml roziu hidrolato (ar kokio kito )
40ml distiliuoto vandens(kartais patinka kokius 10ml pakeisti i citrinu sultys, tada plaukai blizga labai graziai blush2.gif )
10ml alavijo gelio
5ml jojoba aliejaus (mano plaukai riebus, tai uztenka ir tiek)
1ml glicerino
2-3g fitokeratinu
na ir kokservanto
EA jei naudoti, tai istirpinti aliejuje

viska gerai ismaisyti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar galima žalio molio kaukę (molis ir vanduo) įlašinti ricinos aliejais? Gal susitiprinsiu valomąjį poveikį? rolleyes.gif
Atsakyti
gal kuri zinote kur Lietuvoje ar AZ (kaip tada vadinasi) galima nusipirkti stai sita geri? blush2.gif http://www.aromashka.ru/tov_843.html
Atsakyti
As irgi daznai pasizvalgau po rusaiciu foruma aromashka.ru .Jos daro kremus su lanolinu ,tai suprantu, kad jisatlieko emulsinio vasko funkcijas ... Noriu kelis kremukus pabandyti , bet ar atitinka vasko ir lanolino proporcijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 03 06, 12:08)
As irgi daznai pasizvalgau po rusaiciu foruma aromashka.ru .Jos daro kremus su lanolinu ,tai suprantu, kad jisatlieko emulsinio vasko funkcijas ... Noriu kelis kremukus pabandyti , bet ar atitinka vasko ir lanolino proporcijos g.gif


nezinau, kaip ten merginos daro g.gif , bet pas mane lanolinas eina kartu su vasku. Ir dazniausiai rankom, kunui (veidui nelabai tinka sakyciau, nes uzkemsa poras, nebent visai nedaug ax.gif )

Atsakyti