Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Noriu padėkot Liurdai už indukus - jau visi artimieji maloniai tepasi mano kremukais thumbup.gif Taip smagu nueit su savo lauktuvėm smile.gif
Mano mama anądien sako - pasipudravai veidą? Aš - blink.gif nes niekad gyvenime aš jo nepudruoju... Sako - labai skaistus toks, lyg papudruotas būtų. Labai geras komplimentas tongue.gif Naminiai sviestai mažyliams greit nušašusias panoses pagydo, ale vat AD ant rankyčių (atrodo lyg nubrozdintos, trunka, kraujuoja) neįveikia, tam kartui lyg geriau, bet po kelių min - vėl sausa doh.gif

dėl ruginių miltų šampūno - aš ruginius miltus naudoju sausus, miltai turi būt rupūs (lengviau iššukuoji). Sausais miltais gerai ištrinu galvos odą - riebalai susigeria į juos, po to, palenkusi galvą virš vonios plaukus iššukuoju. Į balių po tokio 'plovimo' neičiau, bet namuos gyvent galima smile.gif Pas mane užburtas ratas - kuo daugiau plaunu, tuo blogesnė situacija, tai stengiuosi kiek galima rečiau tą galvą plaut (o tas rečiau tai nors kas 3d (o būtų reikalinga pagal išvaizdą kasdien sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(emilijara @ 2011 03 04, 16:58)
Sveikos, gal kas zino ar vyksta mokomieji kursai kosmetikos gamybai Kaune?Jei taip , gal galit kontaktus parasyti 4u.gif

Cia ax.gif http://www.bio-kosme...metic_party.php
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 04, 22:02)
4u.gif sveiki,o gal pasakytumet savos gamybos pienelio recepteli ax.gif

Dariau labai paprastą, kitą kartą mažinsiu aliejaus kiekį - 15 ml sezamų al., 15 ml. rožių vandens kiek patirštinto ksantanu, skysto KN emulsiklio (jo koks 1-1,3 ml) ir 6 l ekokonservanto. Plakiau pieno putų plaktuvėliu, tačiau pastovėjus nebeliko putų. Mano sesei akis nuo jo truputi graužia, bet nežinau, ji gal labai įtrina..
Beje su šiuo pieneliu labai gerai kartą atgaivinau rankas, kartą išsausėjusas patepiau ir kaip mat atsigavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 04, 22:17)
Dariau labai paprastą, kitą kartą mažinsiu aliejaus kiekį - 15 ml sezamų al., 15 ml. rožių vandens kiek patirštinto ksantanu, skysto KN emulsiklio (jo koks 1-1,3 ml) ir 6 l ekokonservanto. Plakiau pieno putų plaktuvėliu, tačiau pastovėjus nebeliko putų. Mano sesei akis nuo jo truputi graužia, bet nežinau, ji gal labai įtrina..
Beje su šiuo pieneliu labai gerai  kartą atgaivinau rankas, kartą išsausėjusas patepiau ir kaip mat atsigavo smile.gif

4u.gif aciu.
Atsakyti
Nekantrauju pasigirti. Šiandien pagaliau įsigijau bičių vaško. Ir pabandžiau paprastą rankų, kūno kremą pasidaryti. Vis bijojau to bičių vaško, taip sudėtinga gaminti, riebus, veidui netiks tai ir nepirkdavau..
Jergutėliau - kremas riebokas gavosi, jau toks kvapnus.. medučiu kvepia smile.gif paskaninau palmarosomis, pelargonijom ir ylang po lašiuką. Rankutės patenkintos, švelnios.
Dabar galėsiu daryti rimtesnius bandymus, viskas kuo puikiausiai ir lengviausiai susijungė smile.gif nieko sudėtingesnio nei gaminant su emulsiniu vašku, BTMS ar mano turimu alyvuogių vašku..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 04, 23:24)
Nekantrauju pasigirti. Šiandien pagaliau įsigijau bičių vaško. Ir pabandžiau paprastą rankų, kūno kremą pasidaryti. Vis bijojau to bičių vaško, taip sudėtinga gaminti, riebus, veidui netiks tai ir nepirkdavau..
Jergutėliau - kremas riebokas gavosi, jau toks kvapnus.. medučiu kvepia smile.gif paskaninau palmarosomis, pelargonijom ir ylang po lašiuką. Rankutės patenkintos, švelnios.
Dabar galėsiu daryti rimtesnius bandymus, viskas kuo puikiausiai  ir lengviausiai susijungė smile.gif nieko sudėtingesnio nei gaminant su emulsiniu vašku, BTMS ar mano turimu alyvuogių vašku..

Pasigaminau ir aš pirmą kremą su vandenine faze ir bičių vašku. Viskas kuo puikiausiai susijungė, vandeninės dalies netgi nešildžiau. Esu labai patenkinta.
Noriu paklausti. Gal kas nors turite jorkiukų? Kokie aliejai geriausiai tiktų sukant plaukus į papiliotes ir laikant savaitę, kad neišsausintų? Ar reiktų pasigaminti su vandenine faze? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, matau Jus cia gaminates, gaminates....... o plauku galiukams, ka veiksmingo pasigaminote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 03 04, 23:15)
Pasigaminau ir aš pirmą kremą su vandenine faze ir bičių vašku. Viskas kuo puikiausiai susijungė, vandeninės dalies netgi nešildžiau. Esu labai patenkinta.
Noriu paklausti. Gal kas nors turite jorkiukų? Kokie aliejai geriausiai tiktų sukant plaukus į papiliotes ir laikant savaitę, kad neišsausintų? Ar reiktų pasigaminti su vandenine faze?  ax.gif


As tai vengiu biciu vasko, vis nenutaikau kietumo, daznai tenka sildyt ir is naujo vasko det blush2.gif rekomendacija kremui su biciu vasku, vasko det iki 5% man netinka, vis per skysta atrodo smile.gif

Geras klausimas del jorkiuko bigsmile.gif as ir vis mastau savo spanieliukui garbaneles pakedent su kokiu aliejuku, manaui turetu tikt simondsijos/ jojoba, linu semenu al, sezamu al - visi aliejukai, kurie tinka ir zmoniu plaukams, juolab kad jorkiuku plauku struktura panasi labiau i zmogiskus nei i suniskus biggrin.gif o kaip suniukas miega su "bigudukais"? nereiskia pretenziju?
Atsakyti
Laba,

sudomino Palominos depiliacijos receptas, tik kur galima rasti juosteles? 4u.gif
Atsakyti
Kalbant apie sunis.. biggrin.gif Maniske - Levrete.. Plauku tai pas ja mazai.. trumpaplauke.. Tai as savo sune megstu kokosu aliejum pateplioti.. ir kailiukui gerai ir odai liuks.. o pedutes pateplioju sviestmedziu.. Tai taip ir grazinames biggrin.gif


QUOTE(aaangelika @ 2011 03 05, 15:16)
sudomino Palominos depiliacijos receptas, tik kur galima rasti juosteles?  4u.gif

pirkt buna pvz Medinese sukose.. as tai Pelenej pries kelis metus pirkau.. O siaip kitas variantas tai tiesiog is stipresnes medvilnes issikirpt, apsisiut ir bus daugkartines medziagines juosteles..
Atsakyti
Nusipirkau alyvuogiu vaska ( olive wax), ar jo proporcijos kreme tokios pacios, kaip ir emulsinio vasko ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 05, 14:51)
Kalbant apie sunis..  biggrin.gif Maniske - Levrete..


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti