Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Etama @ 2011 03 02, 21:40)
dėl kapiliraų-raudonas molis. mano oda kuperozės pažeistose vietose irgi jautroka, tai man šitas molis tiko, nors kai kam, teko girdėti, pasirodė kiek stiprokas g.gif  raudonas molis. arba-alternatyva pabandymui raud. + baltas moliai, baltas švelnus visiškai, tai atsvertų raudoną, jei nepatiktų odai

4u.gif aciu,kazkaip ir galvojau raudona pabandyt,aisku gasulo turbut irgi tiktu,bet siuo metu nei AN,nei Ekolinijos nera jo.
o sakykit,kaip darotes ta kauke,maisot moli su vandeniu ar hidrolatu ir dedat aliejaus ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 02, 15:44)
o kodėl manai, kad turėtų būti negalima? g.gif

Kaip supratau, galima! biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(ssaule @ 2011 03 02, 17:39)
kas del veido, tai siulyciau pabandyti jo vandeniu neprausti- vanduo kietas, sausina ir erzina oda. Naudok hidroliata- sausai odai puikiai tiks morku seklu, rugiageliu , levandu ir daug kitu. Jei oda niezti gali padeti pipirmeciu ar kedru hidroliatai. Veido odai gali naudoti alieju misini, buna specialiai pagamintu ir AN ir KN maciau turi. Beje KN pradejo prekiauti ir savo gamybos kremukaishttp://kosmetika.aro...u_darbo_kremai/
va dar anticeliulitinio sveitiklio receptas
http://kosmetika.aro...nis_sveitiklis/

Dekoju labai uz atsakyma! smile.gif Pazimejau pas save ir pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 02, 21:26)
4u.gif aciu,kazkaip ir galvojau raudona pabandyt,aisku gasulo turbut irgi tiktu,bet siuo metu nei AN,nei Ekolinijos nera jo.
o sakykit,kaip darotes ta kauke,maisot moli su vandeniu ar hidrolatu ir dedat aliejaus ar ne?
gasulas man labiau prausimuisi ir ne tokiom specifinėm problemom kaip jautri oda/kuperozė spręsti, bet jei norisi ir tinka, tai valio. pati kaip kaukę rinkčiausi raudoną-baltą molius, prausimuisi ir makiažo valymui-rasulą. o geriausia turėti visus ir miksuoti, kaitalioti pagal poreikį biggrin.gif

aaangelika, jei patogu/tinka, tai ir druską, ir cukrų gali naudoti. pastarasis švelnesnis tik, labiau veidui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 02, 22:49)
gasulas man labiau prausimuisi ir ne tokiom specifinėm problemom kaip jautri oda/kuperozė spręsti, bet jei norisi ir tinka, tai valio. pati kaip kaukę rinkčiausi raudoną-baltą molius, prausimuisi ir makiažo valymui-rasulą. o geriausia turėti visus ir miksuoti, kaitalioti pagal poreikį biggrin.gif

aaangelika, jei patogu/tinka, tai ir druską, ir cukrų gali naudoti. pastarasis švelnesnis tik, labiau veidui smile.gif

4u.gif aciu dar karteli,uzsimaniau kaukes,nes pamaciau pora spuogu ant veido,siaip reti sveciai jie pas mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 02, 21:49)
aaangelika, jei patogu/tinka, tai ir druską, ir cukrų gali naudoti. pastarasis švelnesnis tik, labiau veidui smile.gif

O jei padaryti sveitikli veidui su cukrum, tai yra skirtumas tarp baltojo ir rudojo? Rinktis reiketu ekologiska?

Paziurejau, kad KN yra naujokems kosmetikos gamybos uzsiemimai, reiketu man sudalyvauti, manau nepakenks savo akimis viska pamatyti ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Padariau testa savo to kremo su eteriniais,tai nesualergizavo odos visai.Padariau isvada,kad Akomos prausiklis man taip smarkiai sudarke veida... verysad.gif Baisu i zmones iseiti..Turekit omeny,jei galvosite pirkti,kad jis siaubingai sausina oda.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 03 02, 12:57)
aha,raudonas.

sualergizavo mirksiukas.gif 4u.gif ir reikejo nieko netept, tik virintu ar kokius distiliuotu vandeniu 4u.gif bet, aisku, jau suaukstai po pietu 4u.gif

mane ir kazkas sualergizavo -dabar bandau atrinkt kas doh.gif po viena hidroliata vis kas vakara pasipurskiu -ieskau biggrin.gif bet itariu kad margaritos eko kremas cool.gif (o taip tikejaus ji pasigerint tongue.gif ) tai teks verst lauk ir pagaliau pasiryzt ne tik kunui, bet ir veidui pasidaryt 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
o Akomos tas juodas muilas tai tikrai labai sausina oda drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nors as kai ji pabandziau po visu kreminiu pirktiniu prausykliu -tai ir nesupratau -gal tipo po visu chemiju taip atrodo lotuliukas.gif bet kad ir toliau labai jau 'svariai' atrodo nuplauna 4u.gif o veida tai is vis nesamone su juo -jau jei netycia i aki papuola -taip grauziai, kad doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 03 kovo 2011 - 09:46
man jau kelinta karta gaminant su emulsiniu vasku pagaminus krema, po dienos kazkur atsiskiria vanduo.. g.gif seniau niekuomet taip nebudavo, viskas gaudavosi, o db.. ir nezinau kame esme, nes abi fazes pasildau iki reikiamos vienodos temperaturs, viskas susijungia labai graziai ir t.t., taciau po dienos- sast, vanduo sau, kremas sau.. g.gif

del ko taip galetu buti....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 03 03, 13:44)
man jau kelinta karta gaminant su emulsiniu vasku pagaminus krema, po dienos kazkur atsiskiria vanduo.. g.gif  seniau niekuomet taip nebudavo, viskas gaudavosi, o db.. ir nezinau kame esme, nes abi fazes pasildau iki reikiamos vienodos temperaturs, viskas susijungia labai graziai ir t.t., taciau po dienos- sast, vanduo sau, kremas sau.. g.gif

del ko taip galetu buti....? g.gif


o koki butent emulsini vaska naudojat?pilna pavadinima parasykit, ir is kur pirkot?
as pora savaiciu kankinausi su vienu emulsiniu vasku, pastoviai susisluoksniuodavo kremas doh.gif , nors jau patirties turiu nemazai. Paemiau kita emulsikli, kaip pvz. kvieciu, arba BTMS, nei karto nebuvo jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 03, 15:59)
o koki butent emulsini vaska naudojat?pilna pavadinima parasykit, ir is kur pirkot?
as pora savaiciu kankinausi su vienu emulsiniu vasku, pastoviai susisluoksniuodavo  kremas doh.gif , nors jau patirties turiu nemazai. Paemiau kita emulsikli, kaip pvz. kvieciu, arba BTMS, nei karto nebuvo jokiu problemu  thumbup.gif


Naudojau is AN, poto is AZ.. ABU VADINOSI- cetearyk wheat straw glycosides and cetearyl alcohol. seniau toki pat naudodavau-ir viskas budavo ok, o dabar jau kuri laika pastebiu, jog atsiskiria vanduo.. ir vis nesuprabntu kame cia esme...?
o su BTMS tai ir man viskas kuo puikiausiai iseina, nieks neatsiskiria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 03 03, 14:07)
Naudojau is AN,  poto is AZ.. ABU VADINOSI- cetearyk wheat straw glycosides and cetearyl alcohol.  seniau toki pat naudodavau-ir viskas budavo ok, o dabar jau kuri laika pastebiu, jog atsiskiria vanduo.. ir vis nesuprabntu kame cia esme...?
o su BTMS tai ir man viskas kuo puikiausiai iseina, nieks neatsiskiria smile.gif


na tada keista, nes su kvieciu vasku ir is AN ir is AZ man visada viskas pavyksta g.gif , bet karta nupirkau is love-eco emulsikli, tai nei vieno kremo is jo padoraus neisejo doh.gif doh.gif vanduo sau aliejus sau.
Gal jus pabandykite paimti tiesiog ta pati emulsikli is kito pakelio, jei turite....nes atrodo ne temperaturoje ir ne proporcijose esme.
P.S. as kartais viena is faziu isvis nesildau, ir normaliai susiemulsina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 03 kovo 2011 - 16:15
gal kuri naudojate sita emulsikli, kokie butu komentarai?
http://kosmetika.aro.../produktas/459/

Niekaip negaliu gauti papaino, vis praziopsau is AN, neseniai uzsisakiau ir suzinojau, kad jau baigesi... Gal kuri galetumet perleisti truputi, jei gyvenat Vilniuje?
Beje, galbut yra kokiu EA, kurie letina plaukeliu augima, kuriuos galeciau naudoti misinyje po depilaicijos vasku? Kiek ko esu isbandziusi, niekas nepadeda, labai iaugineja plaukeliai, tik papaino nebandziau, tai vis dar turiu vilties ax.gif
Atsakyti