Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(SECREAT @ 2011 03 02, 13:40)
Mergaites,gal zinot kaip gydyti oda nudegus eteriniais aliejais?dargi man itarimas kyla,kad vis tik oda suregavo taip nuo akomos prausiklio.pries pora dienu ploviau jo,tai kad uzprestejo veida,tai norejosi nusilupti oda.nuploviau,pritepiau kremu ir va jau siand antra diena,dar baisiau...nezinau ko griebtis.Po darbu,bandysiu pas gydytoja keliauti,jei neaprims ir toliau skaudes taip..  unsure.gif

o veidas raudonas ar tik perstejima jauti? paprastai nusideginus EA tai raudona raudona buna..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 02, 12:51)
o veidas raudonas ar tik perstejima jauti? paprastai nusideginus EA tai raudona raudona buna..

aha,raudonas.Tik del ko as suabejojau EA.I savo pries tai darytus kremus,daug daugiau ju dedavau ir nieko.Po to prisiminiau ta akomos prausikli Black soap.Va juo prausiantis man degino tiesiog veida,ir per pora dienu,jis labai paraudo.Galvoju gal mano tas kremas tik dadejo prie to... unsure.gif Visiskai pasimetusi,ir neismastau,kas cia man taip padare..Siaip pas mane atopinis dermatitas yra,bet jau puikiai apsigydziusi buvau ir se tau dabar!bet man tik pasausedavo oda,nebuvo taip raudonai nueje,kaip dabar... unsure.gif
Atsakyti
Laba,

perskaiciau sita ir ankstesne visa tema, labai jau idomu man buvo, saunuoles! 4u.gif Noreciau ir as sau ka nors pagaminti, bet kol kas dar truksta man info, manau nesugebeciau blush2.gif Kaip supratau ir specjaliu priemoniu, indu reikia isigyti, net neisivaizduoju kiek tai viska kainuotu ir dagiau laisvo laiko tureti ax.gif
Gal kas galetu patarti kokie aliejukai tinku mano odai ir pagaminti man veido kremuka, kuno svietikli, anticeliulitini kremuka, domintu ir paslaugu kainos 4u.gif
Siuo metu naudojusi pirmu savo pirkiniu, tai japoniniu kameliju seklu aliejuku. Tepu kuna, perbraukiu plauku galiukus. Mano oda laaabai sausa, jauciasi toks lengvas niezejimas ir tempimas- alergologe deagnozavo dermatita. Reikia naudotis stipriai drekinanciomis priemonemis, dar savo rankom ir kojom darytis su negyvuosios juros druska voneles. Noretu vis tiek tureti koki kuno svietikli ir anticeliulitini losjona/kremuka. Veido oda sausa, taip pat po prausimosi jauciasi lengvas niezejimas, isberia ne spuogeliais, o rauduonais taskiukais... kaip sualergizavo nuo kazko. Sunku atrasti sau tinkanti veido kremuka, aisku dar nesu viska isbandziusi.
Gal kas ka galetu patarti, pagaminti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 02, 13:32)
Sakoma, kad drumzlės laikomos hidrolatų kokybiškumo požymiu, bet tai aišku žiūrint kokios jos. o kur pirktas hidrolatas, kvapas nepakitęs?


Ačiū, kad sureagavai. Kvapas, kaip minėjau nepakitęs. Pirktas love-eco.lt. O drumzlytės tokios rudos spalvos, kaip dumbliukas koks, bet jo nedaug, ant dugno...
Atsakyti
Dar turiu klausimeli blush2.gif
Bandziau kuno svietikli su kavos tirsciais+alyvuogiu aliejumi+medumi- oda budavo aksomine wub.gif Bet man tas kavos kvapas nepatikdavo, toks stiprus unsure.gif Idomu, ar galima vietoj kavos tirscius naudoti natur. negyvosios juros druska (turiu jos daug)?
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 02, 13:39)
as dariausi kauke su dumbliu litotamnais: dumbliai, molis, siek tiek hidrolato, glicerino (vietoj aliejaus, man laaabai patiko), ir kaip visada dziunant papurskiu veida vandenuku, ir viskas gerai nusiplauna, ishsivalo odyte, ir sudrekinta, padariau isvada kad del glicerino  4u.gif


Gal ir del glicerino, reiks kita karta bandyti su glicerinu 4u.gif Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2011 03 02, 13:34)
Ačiū, kad sureagavai. Kvapas, kaip minėjau nepakitęs. Pirktas love-eco.lt. O drumzlytės tokios rudos spalvos, kaip dumbliukas koks, bet jo nedaug, ant dugno...

aš taip įsivaizduoju, kad bus tas pats var. pas tave, nieko blogo.
love-eco berods AN produkcija prekiauja? mano hidrolatas iš AN buvo, tai su pačia Monica kalbėjau dėl tų drumzlyčių jau anksčiau, iš jos ir tokia info

QUOTE(aaangelika @ 2011 03 02, 13:57)
Dar turiu klausimeli  blush2.gif
Bandziau kuno svietikli su kavos tirsciais+alyvuogiu aliejumi+medumi- oda budavo aksomine  wub.gif  Bet man tas kavos kvapas nepatikdavo, toks stiprus  unsure.gif Idomu, ar galima vietoj kavos tirscius naudoti natur. negyvosios juros druska (turiu jos daug)?

o kodėl manai, kad turėtų būti negalima? g.gif
Atsakyti
Ka dedat i veido kremus, kas suteiktu spf? Cinko oksida, titano dioksida? Kas is alieju/sviestu gali prie to prisideti? Turiu uzsirasius tucuma, monoi - teisybe? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 03 02, 14:57)
aha,raudonas.Tik del ko as suabejojau EA.I savo pries tai darytus kremus,daug daugiau ju dedavau ir nieko.Po to prisiminiau ta akomos prausikli Black soap.Va juo prausiantis man degino tiesiog veida,ir per pora dienu,jis labai paraudo.Galvoju gal mano tas kremas tik dadejo prie to...  unsure.gif  Visiskai pasimetusi,ir neismastau,kas cia man taip padare..Siaip pas mane atopinis dermatitas yra,bet jau puikiai apsigydziusi buvau ir se tau dabar!bet man tik pasausedavo oda,nebuvo taip raudonai nueje,kaip dabar...  unsure.gif



nuo akomos skysto muilo man bent jau labai issausedavo oda ir tempimas budavo, tai jau veidui nebenaudoju. Tik va nesugalvoju koki prausikli naudoti, nes megstu kad veida reiktu nusiprausti, o ne tik nuvalyti su pieneliu ir toniku.
Gal kas koki receptuka prausiklio zinot su juros silku?

aj o va dar turiu klausimuka, o koks tiktu sviestas ar aliejus ar dar koks produktas, nuo venu varikozes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 02 kovo 2011 - 17:04
QUOTE(aaangelika @ 2011 03 02, 14:10)
Laba,

perskaiciau sita ir ankstesne visa tema, labai jau idomu man buvo, saunuoles!  4u.gif Noreciau ir as sau ka nors pagaminti, bet kol kas dar truksta man info, manau nesugebeciau  blush2.gif Kaip supratau ir specjaliu priemoniu, indu reikia isigyti, net neisivaizduoju kiek tai viska kainuotu ir dagiau laisvo laiko tureti  ax.gif
Gal kas galetu patarti kokie aliejukai tinku mano odai ir pagaminti man veido kremuka, kuno svietikli, anticeliulitini kremuka, domintu ir paslaugu kainos  4u.gif
Siuo metu naudojusi pirmu savo pirkiniu, tai japoniniu kameliju seklu aliejuku. Tepu kuna, perbraukiu plauku galiukus. Mano oda laaabai sausa, jauciasi toks lengvas niezejimas ir tempimas- alergologe deagnozavo dermatita. Reikia naudotis stipriai drekinanciomis priemonemis, dar savo rankom ir kojom darytis  su negyvuosios juros druska voneles. Noretu vis tiek tureti koki kuno svietikli ir anticeliulitini losjona/kremuka. Veido oda sausa, taip pat po prausimosi jauciasi lengvas niezejimas, isberia ne spuogeliais, o rauduonais taskiukais... kaip sualergizavo nuo kazko. Sunku atrasti sau tinkanti veido kremuka, aisku dar nesu viska isbandziusi.
Gal kas ka galetu patarti, pagaminti  4u.gif


kas del veido, tai siulyciau pabandyti jo vandeniu neprausti- vanduo kietas, sausina ir erzina oda. Naudok hidroliata- sausai odai puikiai tiks morku seklu, rugiageliu , levandu ir daug kitu. Jei oda niezti gali padeti pipirmeciu ar kedru hidroliatai. Veido odai gali naudoti alieju misini, buna specialiai pagamintu ir AN ir KN maciau turi. Beje KN pradejo prekiauti ir savo gamybos kremukais
http://kosmetika.aro...u_darbo_kremai/
va dar anticeliulitinio sveitiklio receptas
http://kosmetika.aro...nis_sveitiklis/

Atsakyti
4u.gif Sveikutes,sakykit,kuris is moliu tiktu misriai,jautriai,su issipletusiais kapiliarais odai?noreciau valomaja kauke pasidaryti,bet pasimeciau tarp moliu rusiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 02 kovo 2011 - 20:28
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 02, 20:16)
4u.gif Sveikutes,sakykit,kuris is moliu tiktu misriai,jautriai,su issipletusiais kapiliarais odai?noreciau valomaja kauke pasidaryti,bet pasimeciau tarp moliu rusiu blush2.gif

dėl kapiliraų-raudonas molis. mano oda kuperozės pažeistose vietose irgi jautroka, tai man šitas molis tiko, nors kai kam, teko girdėti, pasirodė kiek stiprokas g.gif raudonas molis. arba-alternatyva pabandymui raud. + baltas moliai, baltas švelnus visiškai, tai atsvertų raudoną, jei nepatiktų odai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 02 kovo 2011 - 20:41