Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 01, 15:52)
Tai tu pirma matyt būsi, nes aš net neužsisakiau dar. O ką planuoji gaminti? Aš tai nusižiūrėjau AZ prausiklį ir skutimosi putas

na nzn ar pirma, nes uzsisakysiu (jei uzsisakysiu) tik po geru dvieju savaiciu.. o bandyt tai sampuna pirmiausiai noreciau, o po to galibut, kad viska ka tik galima ,nes nenurimsiu, kol nepabandysiu,jei jau po ranka priemones turesiu smile.gif))

QUOTE(mgrazke @ 2011 03 01, 16:51)
Ir as Palomos vandens bombų noriu. Visko nusipirkau, tik vietoj kukurūzų bulvių krakmolo. Kažin ar būtų galima su juo gaminti? ax.gif

as dariau su paprastu krakmolu, nzn ar jis ar ne jis kaltas,bet norejosi kazko kito:) (kai kurios is ju sekmingai keliaujai WC, susnypscia ir pravalo kalkes:DDD tiesa jose nebuvo brangiu ingredientu,tad negaila)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 01 kovo 2011 - 18:05
laba vakara, merginos,
turiu 1 klausimeli. Ar jums taip yra nutikę, kad hidrolate atsirado drumzlių? hidrolatas rugiageliu. Atkimstas gal nepilnai 1 mėn. Kvapas nepakites. Lakau šaldytuve. Netikėtais pastebejau uzlasinus ant vatos kridinelio tokių rudų ,,ale gabaliuku-drumzlyciu".
Ar tinkamas naudoti?
Dekui užatsakymą.
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2011 03 01, 23:53)
laba vakara, merginos,
turiu 1 klausimeli. Ar jums taip yra nutikę, kad hidrolate atsirado drumzlių? hidrolatas rugiageliu. Atkimstas gal nepilnai 1 mėn. Kvapas nepakites. Lakau šaldytuve. Netikėtais pastebejau uzlasinus ant vatos kridinelio tokių rudų ,,ale gabaliuku-drumzlyciu".
Ar tinkamas naudoti?
Dekui užatsakymą.



Pas mane su rugiagėlėm tas pat buvo tik drumzlės atsirado po savaitės naudojimo, kvapas irgi nepakitęs buvo.. bet kadangi man jis ir siaip nelabai tiko veidui tai pasigaminau is jo plaukų purskiklį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monet @ 2011 03 01, 16:15)
Pvz. kremą su levandų EA pasigaminau prieš savaitę. Prieš savaitę patiko, o šiandien supykino, vien nuo kvapo blink.gif  Vakar vakare supykino nuo kuno kremo su kakava... Faktiškai viską, ką pasigaminau pati ir kas patiko, dabar negaliu naudoti dėl kvapų unsure.gif


levandu, bent jau pirmuosius 3 men naudoti negalima. Kaip paskui nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 03 02, 09:30)
levandu, bent jau pirmuosius 3 men naudoti negalima. Kaip paskui nezinau  g.gif


Pradedu tikėti tokiomis rekomendacijomis:)
Savo kremukus aš esu pasigaminusi su levandų EA arba hidroliatu, kurių dabar kvapų negaliu pakesti.O taip pat visiškai nepraeina kakavos sviesto kvapas.

Tačiau atradau naują kvapą, kuris man labai dabar patinka ax.gif Tai greifruktų EA kvapas, palergonijų visai nieko:) Dar malonus, iš mano turimų, avokadų aliejaus kvapas. Teks atrasti naujus kvapus ir gaminti iš naujo g.gif
Atsakyti
O man siaubingai perseti veidas pradejo,raudonom demem su pasiserpetojimais ismuse.dabar taip mastau,kad nusideginau eteriniais aliejais esanciasi kreme... verysad.gif kaip tik savaitgaliui pasipuosiau doh.gif issitepiau tik sviestmedziu,gal kazkiek apramins ta oda man... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

Atsiprašau, kad ne visai į temą, bet labai norėčiau sužinoti koks EA kvapas padeda išnaikinti cigarečių dūmų smarvę? Kaimynai už sienos labai rūko, taip kad jaučiasi net pas mane bute. Galvojau aromatine žvakę su EA padeginti tais momentais, ar taip kokį namų gaiviklį pasidaryti. Bet visiškai neturiu dar patirties tokiuose dalykuose blush2.gif
Atsakyti
Gal kas yra daresis kauke is Dumbliu litotamnai 4u.gif Vakar pasidariau, sumaisiau tuos dumblius su distiliuotu vandeniu ir keliais lasais avokadu aliejumi, palaikiau koki 10min nu ir zinokite vos vos nuploviau, taip pridziuvo, kad buvo neimanoma nuplauti, tokia kaip lipni kose pasidare, gal cia nuo aliejaus taip gavosi g.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite patarti ką reiktu įdėti į aliejines masažines plyteles, kad geriau įsigertų į odą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2011 03 01, 21:53)
laba vakara, merginos,
turiu 1 klausimeli. Ar jums taip yra nutikę, kad hidrolate atsirado drumzlių? hidrolatas rugiageliu. Atkimstas gal nepilnai 1 mėn. Kvapas nepakites. Lakau šaldytuve. Netikėtais pastebejau uzlasinus ant vatos kridinelio tokių rudų ,,ale gabaliuku-drumzlyciu".
Ar tinkamas naudoti?
Dekui užatsakymą.

Sakoma, kad drumzlės laikomos hidrolatų kokybiškumo požymiu, bet tai aišku žiūrint kokios jos. o kur pirktas hidrolatas, kvapas nepakitęs?
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2011 03 02, 09:00)
Gal kas yra daresis kauke is Dumbliu litotamnai  4u.gif  Vakar pasidariau, sumaisiau tuos dumblius su distiliuotu vandeniu ir keliais lasais avokadu aliejumi, palaikiau koki 10min nu ir zinokite vos vos nuploviau, taip pridziuvo, kad buvo neimanoma nuplauti, tokia kaip lipni kose pasidare, gal cia nuo aliejaus taip gavosi  g.gif

as dariausi kauke su dumbliu litotamnais: dumbliai, molis, siek tiek hidrolato, glicerino (vietoj aliejaus, man laaabai patiko), ir kaip visada dziunant papurskiu veida vandenuku, ir viskas gerai nusiplauna, ishsivalo odyte, ir sudrekinta, padariau isvada kad del glicerino 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,gal zinot kaip gydyti oda nudegus eteriniais aliejais?dargi man itarimas kyla,kad vis tik oda suregavo taip nuo akomos prausiklio.pries pora dienu ploviau jo,tai kad uzprestejo veida,tai norejosi nusilupti oda.nuploviau,pritepiau kremu ir va jau siand antra diena,dar baisiau...nezinau ko griebtis.Po darbu,bandysiu pas gydytoja keliauti,jei neaprims ir toliau skaudes taip.. unsure.gif
Atsakyti