Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Jauciu kad pradejus naudot naturalia kosmetika sunkiausia bus prie kvapu priprast, man net simonsiju aliejus smirda, o misiniai ivairus tai tikros kvapo bombos gaunasi. lotuliukas.gif

Bet gal reik tik savo kvapus atrast, nes pavyzdziui kokosu aliejus tai man nerealaus kvapo, o yra zmoniu kuriem ir jis nepriimtinas
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 01, 14:14)
Bet gal reik tik savo kvapus atrast, nes pavyzdziui kokosu aliejus tai man nerealaus kvapo, o yra zmoniu kuriem ir jis nepriimtinas

ir kvapus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , ir pacius aliejus tinkamus kiekvienam drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 03 01, 14:35)
as tik hidroliata turiu ylang ylang-tai kvapas dar pakenciamas, bet ne is tu maloniuju...tai jauciu ea ne nebandyt pirkt? g.gif  g.gif  lotuliukas.gif nebent maisant -kaip vabalas raso g.gif


man net pavyko levandu hidrolato kvapa misinyje labai sauniai pakavot, bet cia per netycia, o ne specialiai bandant smile.gif Mano V kvapams labai jautrus (ir istikruju as nemaziau) ir jam kol kas tik is bazes perlydytas muilas su apelsinu ea ir persiku ekstraktu kvepia:D o del visa kita sako, ne del kvapo, o del poveikio darai ir vartoja patenkintas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 01 kovo 2011 - 14:31
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 01, 12:33)
del kremo, tai gal per anksti sulasinai viska i dar nepravesusi krema? daugiau  nzn, nebuvo kolkas,  kad atsiskirtu su naticidu..

Nu lyg į pravėsusį lašinau g.gif
Su GSE tokių dalykų nebuvo, tai maniau, kad naticidas kaltas smile.gif Nežinau, reik šiandien bandyti dar kartą, gal per daug aš jo prilašinau g.gif

Manau, iš tikrųjų, reikia savo kvapus atrasti arba susigyventi - va su levandomis (hidrolatu) jau lyg ir susigyvenau, ylango daugiau negu vieno lašiuko negaliu lašinti, o kiti visi tokie gyventi galima biggrin.gif
Ylango net ir vienas lašiukas permuša kitus kvapus biggrin.gif

Kai pirmą kartą pirkau sviestmedį ir juodajį muilą, buvau prisiskaičius, kad smirda, daug kas negali jų kvapų pernešti smile.gif tai jau turbūt buvau morališkai pasiruošus biggrin.gif , bet kažkaip visai nesmirdi man jie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 01, 15:13)
ir as viena akim maciau,bet tada dar nebuvo idomu,tai taip ir liko.. o db idomu g.gif kai jau isbandysi,pasidalink ispudziais. Jei ne as pirma tai padarysiu biggrin.gif

Tai tu pirma matyt būsi, nes aš net neužsisakiau dar. O ką planuoji gaminti? Aš tai nusižiūrėjau AZ prausiklį ir skutimosi putas
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 01, 15:14)
Jauciu kad pradejus naudot naturalia kosmetika sunkiausia bus prie kvapu priprast, man net simonsiju aliejus smirda, o misiniai ivairus tai tikros kvapo bombos gaunasi. lotuliukas.gif

Bet gal reik tik savo kvapus atrast, nes pavyzdziui kokosu aliejus tai man nerealaus kvapo, o yra zmoniu kuriem ir jis nepriimtinas



o kas nors uostėt nimbamedžio aliejų? lotuliukas.gif
pirmąkart tokį smirdalą uosčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mano mama ilgai kraipius galvą nusprendė, kad trenkia vėmalais lotuliukas.gif bet užtai spuogus labai gerai gydo man:)
Atsakyti
Dėl tų Rasos indelių - pirmą kartą vos ne su dantim lupau, bet atlupau.. Duokit vyrui, tikrai atidarys. biggrin.gif
O dėl eterinių kvapų, tai man Ylang III iš AZ tai kvepia ir tikrai permuša kitus kvapus. Bet tikrai skanesnių kvapų yra. Gal net bazilikai man skanesni smile.gif Kol kas nesusidūriau su kvapų problema, o riešutiniai aliejai man ypač kvepia.. tik va niauolių ea tai sudėtingas kvapas..
Savaitgalį močiutė labai mane nudžiugino - atidavė tuščių indelių nuo kremų, ir pasigyrė sunaudojusi per Kalėdas gautą mano kremą. Tad su dideliu entuziazmu jai naują išviriau.
Buvau dariusi mišinuką nuo plaukų slinkimo ir pastiprinimui ne pagal konkretų receptą, o pati sukūriau pagal turimų produktų savybes: sezamų, kokosų, jojobos, avokadų bazinių ir rozmarinų, bazilikų, niauolių ea. Jau po 2 kartų padėjo thumbup.gif
O man po kassavaitinių kaukių su rozmarinų ea galvoj styro naujų plaukučių kariauna, kas būdavo tik gerokai įpusėjus pavasariui. Kažkoks stebuklas tie eteriniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 01 kovo 2011 - 15:37
Ir as Palomos vandens bombų noriu. Visko nusipirkau, tik vietoj kukurūzų bulvių krakmolo. Kažin ar būtų galima su juo gaminti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 01, 14:14)
Jauciu kad pradejus naudot naturalia kosmetika sunkiausia bus prie kvapu priprast, man net simonsiju aliejus smirda, o misiniai ivairus tai tikros kvapo bombos gaunasi. lotuliukas.gif

Bet gal reik tik savo kvapus atrast, nes pavyzdziui kokosu aliejus tai man nerealaus kvapo, o yra zmoniu kuriem ir jis nepriimtinas


Na, prie kvapų galima priprasti ir atvirkščiai:ax:
Kai pirmą kartą nusipirkau levandų hidroliatą, man jis labai smirdėjo. Tačiau per tam tikrą laiką pripratau ir po to, kai pabandžiau kitus, man levandos tapo mėgstamiausiu kvapu ax.gif Kartais pasipurkšdavau vien kvapo. Dar labai patiko čampakų kvapas. Tiesa, ne iš karto... Dar buvo kvapų prie kurių nepripratau - nepatiko. Tai ylang-ylang, frankincenso, sviestmedzio- jis man smirda riebalais...
Tačiau kai patapau nestuke.gif , tai tie kvapai, kuriuos buvau pamėgusi, pasidarė nepakenčiami blush2.gif
Pvz. kremą su levandų EA pasigaminau prieš savaitę. Prieš savaitę patiko, o šiandien supykino, vien nuo kvapo blink.gif Vakar vakare supykino nuo kuno kremo su kakava... Faktiškai viską, ką pasigaminau pati ir kas patiko, dabar negaliu naudoti dėl kvapų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monet: 01 kovo 2011 - 16:20
QUOTE(adusia @ 2011 03 01, 10:53)
Aš tepu tiesiog migdolų aliejų- poveikis kitą rytą nieko ne prastesnis, negi po sudokremo 4u.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 01, 11:33)
As susisukus sviestuka su sviestmedziu,migdolais ir avokadu veikia labai gerai smile.gif o jei pasauseja kojytes (per paskutiniu savaiciu salcius ypac) tada maza dali to sviestuko sumaisau su vandeniu (kremuka be emulsikliu padarau) ir pateplioju. Taip darau,nes smagiau tepti, nei ant dregnos odos. padarau maza kieki mksimum dviem dienom, kad konservanto nereiketu deti smile.gif

padariau sviestų-aliejų mišinį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monet @ 2011 03 01, 16:15)
Faktiškai viską, ką pasigaminau pati ir kas patiko, dabar negaliu naudoti dėl kvapų unsure.gif

nieko 4u.gif paprastai buna tik laikina 4u.gif 4u.gif nestumas toks jau idomus dalykas gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julika* @ 2011 02 28, 23:20)
Gal blondiniskas klausimas, bet koki alieju pilti? Kosmetini, pvz turiu Jojoba?

Kokį tik nori (žinoma nerafinuotą) smile.gif

QUOTE(bonda @ 2011 03 01, 14:35)
as tik hidroliata turiu ylang ylang-tai kvapas dar pakenciamas, bet ne is tu maloniuju...tai jauciu ea ne nebandyt pirkt? g.gif  g.gif  lotuliukas.gif nebent maisant -kaip vabalas raso g.gif

Būna ir taip, kad EA kvapas skiriasi nuo pvz.: hidrolato, todėl visada geriausia prieš perkant pauostyti 4u.gif
Atsakyti