Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(bonda @ 2011 03 01, 10:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o man jis nerealiai kvepia wub.gif as kaip leja -uodziu uodziu..nu kaifas grynas tongue.gif
tik, nepaguosiu -jo kvapa tai sunku permust 4u.gif  4u.gif

As krema dariau su sviestmedziu, avokado aliejum, distiliuotu vandeniu, emulsiniu vasku dejau kajeputu ea, citrinu ea ir pipirmetes ea tai kvapa jauciu tik pipirmetes bet nestipru. Nors manes sviestmedzio kvapas neerzina bet ir nesijaucia, dar nesudejus ea jau nejauciau sviestmedzio kvapo. Jis lieka kai darai kremuka be emulsikliu bet ea ar nepermusa ju kvapas stipresnis?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 03 01, 10:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o man jis nerealiai kvepia wub.gif as kaip leja -uodziu uodziu..nu kaifas grynas tongue.gif
tik, nepaguosiu -jo kvapa tai sunku permust 4u.gif  4u.gif

Na man lyg ir persimusa jo kvapas smile.gif kartais atrodo, kad makadamiju aliejaus kvapa permusti sunkiau.. na bet cia gal kaip kieno nosis ka uzuodzia biggrin.gif

Sakykit jei yra bandziusiu is AZ visas tas sampunu/prausikliu sudedamasias dalis (kaip vercia googlis babasus, atalus irt.t) kaip jum gaminiai is ju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 01 kovo 2011 - 10:41
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 28, 17:51)
Kažkurioj temoj buvo įdėtas receptas kremuko vaikams nuo iššutimo, gal galit pakartot, o tai tada nereikėjo, o dabar nerandu  doh.gif

Aš tepu tiesiog migdolų aliejų- poveikis kitą rytą nieko ne prastesnis, negi po sudokremo 4u.gif
Atsakyti
Gaminau vakar kremą su naticidu iš AZ ir sutraukė jį į varškę... Gal yra kažkokių komponentų, kurie nesugyvena su naticidu?
Kremas buvo 60% vandeninė, 40 % aliejinė dalys iš levandų hidrolato, sviestmedžio, sezamų, jojobos aliejų, aišku, vit.E, emulsinis, naticidas, ylang ir morkų sėklų EA.
Vandeninė fazė su aliejine susijungė gerai, paskui sulašinau visus likusius komponentus ir vsio, sutraukė į varškę doh.gif

Kažkaip nesuvokiu, kas galėtų sutraukti...

O dėl kvapų, tai sviestmedis, levandos ir kt. man normaliai, bet ylang tai smirda kaip reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 03 01, 12:16)
Gaminau vakar kremą su naticidu iš AZ ir sutraukė jį į varškę... Gal yra kažkokių komponentų, kurie nesugyvena su naticidu?
Kremas buvo 60% vandeninė, 40 % aliejinė dalys iš levandų hidrolato, sviestmedžio, sezamų, jojobos aliejų, aišku, vit.E, emulsinis, naticidas, ylang ir morkų sėklų EA.
Vandeninė fazė su aliejine susijungė gerai, paskui sulašinau visus likusius komponentus ir vsio, sutraukė į varškę  doh.gif

Kažkaip nesuvokiu, kas galėtų sutraukti...

O dėl kvapų, tai sviestmedis, levandos ir kt. man normaliai, bet ylang tai smirda kaip reikalas  biggrin.gif

del kremo, tai gal per anksti sulasinai viska i dar nepravesusi krema? daugiau nzn, nebuvo kolkas, kad atsiskirtu su naticidu..

o del kvapu vienas levandu ea,man toks siaip sau, kaip ir kanangos ar rozes,bet jei misinys rozes ir levandu ar ylangu ir levandu tai kazkas nerealaus!!!
Papildyta:
QUOTE(adusia @ 2011 03 01, 11:53)
Aš tepu tiesiog migdolų aliejų- poveikis kitą rytą nieko ne prastesnis, negi po sudokremo 4u.gif

As susisukus sviestuka su sviestmedziu,migdolais ir avokadu veikia labai gerai smile.gif o jei pasauseja kojytes (per paskutiniu savaiciu salcius ypac) tada maza dali to sviestuko sumaisau su vandeniu (kremuka be emulsikliu padarau) ir pateplioju. Taip darau,nes smagiau tepti, nei ant dregnos odos. padarau maza kieki mksimum dviem dienom, kad konservanto nereiketu deti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 03 01, 11:16)

O dėl kvapų, tai sviestmedis, levandos ir kt. man normaliai, bet ylang tai smirda kaip reikalas  biggrin.gif


Siandien ruosiuosi ylang ylang EA nusipirkt jei rasiu kur, tai viliusi kad man patiks jo kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 01, 14:04)
Siandien ruosiuosi ylang ylang EA nusipirkt jei rasiu kur, tai viliusi kad man patiks jo kvapas.


na jis toks savotiškas..man tai nelabai jis.
bet čia individualus dalykas - skonio reikalas:)
Atsakyti
QUOTE(*Julika* @ 2011 03 01, 00:20)
Gal blondiniskas klausimas, bet koki alieju pilti? Kosmetini, pvz turiu Jojoba?

Taip

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 01, 12:36)
Sakykit jei yra bandziusiu is AZ visas tas sampunu/prausikliu sudedamasias dalis (kaip vercia googlis babasus, atalus irt.t) kaip jum gaminiai is ju?

Aš kaip tik akį padėjus ant babasų ir atalų smile.gif

Man regis senose temose skaičiau, kad Satura šampūną lyg ir su jais gamino g.gif
Atsakyti
Sveikos mergičkos. 4u.gif Ačiū už patarimus dėl mano nepavykusių kremų su bičių vašku. Taip aš tik naujokė. Kremus gaminau pirmą kartą ax.gif Bet vieną atidaviau broliui tai labai patiko rolleyes.gif dabar mėginsiu su emulsiniu vašku, kad pasitikėjimo daugiau įgaučiau lotuliukas.gif Kol jo laukiu eko muiliukais gamintais namie užsikrėčiau.Sūnui į kaziuko mugę bus ką neštis, pilna palangė. Norėjau paklausti gal kuri domėjotės odos preižiūros priemonių gamyba su jonizuotu vandeliu : rūgštiniu, šarminiu ar sidabruotu? Jų poveikiai ojojoi kaip gražiai aprašyti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 01, 14:10)
Taip
Aš kaip tik akį padėjus ant babasų ir atalų smile.gif

Man regis senose temose skaičiau, kad Satura šampūną lyg ir su jais gamino g.gif

ir as viena akim maciau,bet tada dar nebuvo idomu,tai taip ir liko.. o db idomu g.gif kai jau isbandysi,pasidalink ispudziais. Jei ne as pirma tai padarysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 01, 13:04)
Siandien ruosiuosi ylang ylang EA nusipirkt jei rasiu kur, tai viliusi kad man patiks jo kvapas.


na jo kvapas tai labai savotiškas, aš asmeniškai taip jo nepernešu, kad negaliu nei į vieną gaminamą produktą jo dėti schmoll.gif

bet kaip viena mergina minėjo, čia jau kaip kam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyyyte25 @ 2011 03 01, 13:26)
na jo kvapas tai labai savotiškas, aš asmeniškai taip jo nepernešu, kad negaliu nei į vieną gaminamą produktą jo dėti  schmoll.gif


as tik hidroliata turiu ylang ylang-tai kvapas dar pakenciamas, bet ne is tu maloniuju...tai jauciu ea ne nebandyt pirkt? g.gif g.gif lotuliukas.gif nebent maisant -kaip vabalas raso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 01 kovo 2011 - 13:40