Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

akuna, jūs atsakykit man pagaliau į vieną klausimą.

Aš noriu dalyvauti su savo šunimis dresūros varžybose ir laikyti dresūros egzaminus. Noriu veisti vieną iš jų naudojant SV ir RSV 2000 narių patinus arba lygiaverčius kilme, kokybe bei pasiekimais. Su kitu savo šunimi noriu aktyviai dalyvauti parodose Lietuvoje. Į užsienį važinėti nenoriu, tad man reikia nemažo parodų kiekio kokių 300km spinduliu. Noriu visiems savo šunims atlikti sveikatos tyrimus ir gauti visame pasaulyje pripažįstamus sertifikatus.

Ką man gali pasiūlyti LGAC?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif , merginos atsiprasau, kad pas jus rasau ax.gif , noriu vienam asmeniui uzduoti klausima, nes atejes pirstelejo persu ir egzotu temoj ir dingo, tai gi, Matata, kuo susije persai ir egzotai su sunimis ir LKD?
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2011 05 21, 23:19)
Stasy...Nebūkite kaip mažas vaikas.

Tai, kad kelis asmenis beveik iškoliojo už tą Stasį... sumoteriškėjo jau... žmona vadžias gal perėmė g.gif
Atsakyti
QUOTE(foxx @ 2011 05 21, 23:48)
Tai ir isiskaitykit pagaliau - VEISLINIU...o ne dvorniu,kuriu baltuose bilietuose (tipo kilmes dokumentuose) irasyta bele kas....Veisliniu sunu interesus atstovauja LKD,o visokio plauko misrunams - jusu LGAC


Gal pasidomėkite, kas išduoda kilmės dokumentus bele kam Č I A

O jau po to, gal galima ir aiškinti, kieno kokie veislinių šunų interesai atstovaujami... lotuliukas.gif


Atsakyti
http://www.supermama...?...0413&st=408 matata,cia pas vokiecius zmogus teiraujasi,ir apgautas jauciasi,gal gi paguosite ji ir paaiskinsite kuo tie fci skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2011 05 21, 23:58)
Akuna matata, o ko taip nervinatės? Jūsų fabri... oi, atsiprašau - veislynas - blogai veikia?
Priminkite, kokiai gi solidžiai organizacijai priklauso jūsų garsusis LGAC? UCI, IKU, ar F.C.I? Ar visoms trims? Ar dar kokiai ketvirtai? O kaip ten su F.C.I., ji vis dar egzistuoja ir tebeapsimeta solidžia? Apšvieskite, a?

Papasakokite, kaip gi jums sekasi atstovauti šalies veislinių šunų savininkų ir veisėjų interesams Lietuvoje ir pasaulyje  blush2.gif Nežino gi žmonės, kad jūs taip sėkmingai atstovaujate, tai gali ir suklysti. Aš pvz., žinau va tokį sėkmingo atstovavimo faktą - LGAC dokumentus gavo ilgaplaukių nykštukinių taksų vada, gimusi 2010 m. kovo pabaigoje (tėvams nebuvo atlikti akių tyrimai), o tų pačių metų rugpjūčio pradžioje, praėjus pusmečiui, kalei jau vėl buvo skubiai ieškomas patinas. Va kur tikrasis atstovavimas  thumbup.gif O tai matai ta LKD prisigalvoja visokių sveikatos tyrimų ir kergimo dažnumo apribojimų. Va jūs - kas kita, atstovaujate ir nesudarote kliūčių dirbti dauginimo mašinėlei  thumbup.gif



Daiva, o kokie tyrimai Jūsų taip garbinamoje organizacijoje? Nedarai, moki brangiau už kilmės dokumentą ir viskas... Kur teisybė ir principingumas? bigsmile.gif
Skaitome "VIENO KILMĖS LIUDIJIMO KAINA NUSIŽENGIMŲ ATVEJAIS" LKD šunų veisimo nuostatų priedai , "VIENO KILMĖS LIUDIJIMO KAINA NUSIŽENGIMŲ ATVEJAIS"... ax.gif

Niu labai rimta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akuna matata: 22 gegužės 2011 - 19:20
QUOTE
Gal pasidomėkite, kas išduoda kilmės dokumentus bele kam Č I A


Atkreipti dėmesį į momentus:

Tokius kilmės dokumentus turintys šunys galės dalyvauti medžioklėje.

Jie nebus veisiami.

Net nuliniai dokumentai laikoms ir/ar jagams nebus duodami "iš lempos":

3. Šuns aprašymas, patvirtinantis, kad šuo atitinka veislės standartą. Aprašyme turi būti nurodyta šuns tatuiruotė arba identifikacinė mikroschema.

Apžiūrą atlieka ir aprašymą pasirašo ne mažiau kaip 2 LKD eksterjero teisėjai, turintys teisę vertinti tos veislės šunis


Šis dalykas yra aktualus ne LKD, o LMŽD, nes pagal galiojančias Medžioklės Taisykles, - jei šuo neturi kilmės liudijimo, - negal medžioti.

Vietoj purslojimosi geriau atsakytumėte į Daivos klausimą apie taksus.
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2011 05 22, 08:02)
akuna, jūs atsakykit man pagaliau į vieną klausimą.

Aš noriu dalyvauti su savo šunimis dresūros varžybose ir laikyti dresūros egzaminus. Noriu veisti vieną iš jų naudojant SV ir RSV 2000 narių patinus arba lygiaverčius kilme, kokybe bei pasiekimais. Su kitu savo šunimi noriu aktyviai dalyvauti parodose Lietuvoje. Į užsienį važinėti nenoriu, tad man reikia nemažo parodų kiekio kokių 300km spinduliu. Noriu visiems savo šunims atlikti sveikatos tyrimus ir gauti visame pasaulyje pripažįstamus sertifikatus.

Ką man gali pasiūlyti LGAC?



Patarčiau eiti į LKD, susimokėti brangiau nedarant jokių sveikatos tyrimų ir nesukti sau galvos panašiais klausimais... lotuliukas.gif
Atsakyti
Va va, pasiūlyti nėra ko.

Tik va už ką susimokėti brangiau? Sveikatos tyrimus aš noriai darau, daryčiau ir be reikalavimų. Aš dabar LKD klubui 50Lt per metus moku ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karinna: 22 gegužės 2011 - 19:30
Nebešerkime to trolio...
Atsakyti
QUOTE(Sancta @ 2011 05 22, 20:09)
http://www.supermama...?...0413&st=408  matata,cia pas vokiecius zmogus teiraujasi,ir apgautas jauciasi,gal gi paguosite ji ir paaiskinsite kuo tie fci skiriasi.



LGAC klubas neatsako už įvairių Lietuvos Respublikos asmenų sukčiavimo atvejus. Lygiai taip pat, tuo pačiu gal galima kaltinti ir LKD ?
Reiktų pasidomėti, o kas gi tuos kilmės dokumentus išdavė, o jau po to žiūrėti, ar prie to "reikalo" išeina "prikergti" LGAC, ar ne? biggrin.gif

O kaip Jūs pakomentuotumėte, interneto platybėse "vaikščiojančius", išduotus , berods LKD veislyno savininkės dokumentus ? Matyt tai nėra jokia machinacija, ir veislyno Mielas kupidonas išduoti dokumentai daro garbę organizacijai, kuriai ji priklauso ? doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Ar Aleksandra Minajeva (mergautinė pavardė), nėra tas pats asmuo, kuris turi LKD registruotą veislyną (Aleksandra Juknienė) ? Tai nėra sunku pasitikrinti... ax.gif


Papildyta:
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2011 05 22, 20:41)
Nebešerkime to trolio...



Eolo arfa, ar ne iš Jūsų svetainės ši, po interneto platybes vaikščiojanti info ?

user posted image

Imbridingas ant imbridingo... Kokius reikia turįti nuopelnus, kad tai būtų leidžiama ?

Gal reikia būti "troliu šėriku" ? ax.gif
Atsakyti
Tai gal minta veisėja, kaip ir medžioklinės šunininkystės centras, apsiformino veiklą ir viena numatyta veiklos kryptis, - kilmės liudijimų išdavimas biggrin.gif
Papildyta:
Prie ko čia Eolo arfa ir Turkio Oazė?

Šį kergima atliko Latviškas veislynas Rejejs. http://www.eolo-arfa.lt/meile.htm Kalės šeimininkai yra latviai ir tas kergimas atliktas su LKF'o leidimu. Ir kame problema? Kaip žinia, turint veislyno statusą ir gavus veisimo komisijos leidimą artimi kergimai (šiuo atveju brolis ir sesuo) yra leistini.

Beje, puiki vada gavosi.

Tai kur tas "inbrydingas ant inbrydingo"? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kennel_Eolo_arfa: 22 gegužės 2011 - 20:08