Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

Jei tikrai matys, kad esate to verta ir tam pasiruosusi, veislynai tikrai ras bendra iseiti, kaip pradziuginti jus suniuku mirksiukas.gif buna visko. vienje temoje skaiciau, kad buna ir uz dyka atiduoda. o gal ir teks pataupyti. jei labai noresite, laikas neprailgs 4u.gif

o ar tikri tevai, ar grazus tevai ir tt dar galima pamatyti, zinoma, nematuosi ten su liniuote ar pagal standarta (nrs galima thumbup.gif ). o vat ligu plika akim nepamatysi ir gaunasi kate maise/liga pilve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnolda: 21 sausio 2013 - 22:49
Geriau pataupyti ir pasižvalgyti pet'o ar veislės broko iš normalaus veislyno.
Atsakyti
QUOTE(Spungė @ 2013 01 21, 23:43)
Įdėsiu mane sudominusių, tačiau ir suneraminusių skelbimų nuorodas:
http://www.ltsunys.l...u-suniukai.html
http://www.ltsunys.l...-berniukas.html

Tai cia net ir neslepia, kad suniukai misrunai - labradoro ir auksiuko...
Atsakyti
QUOTE(Spungė @ 2013 01 21, 23:43)
O apie įsigijimą išsimokėtinai, tai labai labai labai super mintis!  bigsmile.gif  Jei tik leistų taip įsigyti, nedvejočiau.

Tikrai nekart esu girdejus kad perka issimoketinai 4u.gif
Taip,kad neabejokit ir veislynus ziurekit mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl taupymo - kadagi jau seniai svajojau, bet visiškai nebuvo galimybių dėl laikymo sąlygų, net netaupiau, kad neaštrinčiau savo svajonės. Bandžiau nustumt mintis į šalį, nes jau ir taip naktimis sapnuodavau, net vardas (man pačiai netikėtas) atsirado sapne. }O kai sąlygos šviečiasi, tai pradėjau realiai dairytis svajonės bigsmile.gif
Ir tas laikas labai lėtai bėga ir prailgsta, bet kantrybė - dorybė rolleyes.gif
Labai jums ačiū už tokius patarimus, bandysiu ieškoti ir kantriai laukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spungė @ 2013 01 21, 23:54)
Dėl taupymo - kadagi jau seniai svajojau, bet visiškai nebuvo galimybių dėl laikymo sąlygų, net netaupiau, kad neaštrinčiau savo svajonės. Bandžiau nustumt mintis į šalį, nes jau ir taip naktimis sapnuodavau, net vardas (man pačiai netikėtas) atsirado sapne. }O kai sąlygos šviečiasi, tai pradėjau realiai dairytis svajonės  bigsmile.gif
Ir tas laikas labai lėtai bėga ir prailgsta, bet kantrybė - dorybė  rolleyes.gif
Labai jums ačiū už tokius patarimus, bandysiu ieškoti ir kantriai laukti  4u.gif

Patikėkit, ilgai lauktas yra irgi taip pat mylimas. Aš savojo laukiau 2 metus - tai normalu. Dairaisi, domiesi, sužinai, kai kas keičiasi. Eikit į parodas, domėkitės, susipažinkit su augintojais, veisėjais smile.gif patikėkit, jie ne zombiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE
jie ne zombiai


Baikite...Žmonės, kurie nelaiko šunų, kaip tik mano, kad mes, - zombiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2013 01 22, 00:00)
Baikite...Žmonės, kurie nelaiko šunų, kaip tik mano, kad mes, - zombiai biggrin.gif

Tai dėl to ir sakau smile.gif Pati taip pat galvojau - "kaip ten tų žmonių paklausi, taigi durne palaikys". ir nepalaikė smile.gif
Reziumė - eit, bendraut, klaust, domėtis smile.gif O su laiku ateis šuniukas į namus.
Atsakyti
Teisingai.
Atsakyti
QUOTE(kennel_Eolo_arfa @ 2013 01 21, 23:00)
Baikite...Žmonės, kurie nelaiko šunų, kaip tik mano, kad mes, - zombiai biggrin.gif


as tai pasakyciau kad zmones dazniau tokius laiko pizonais, kuriems suo be dokumentu yra ne suo, ir tokiu kaltinimu pastoviai is uz kiekvieno kampo doh.gif

kai as pasakau ka apie dokumentus, tai man sako - o pati su dviem misrunem, tai ka tu ju nemyli? su dokumentais geresni? myliu, ju prasta psichika irgi myliu, taip myliu kad keliuos vienos bailes 3kart per nakti tildit lojancios doh.gif bet as gyvenu toki gyvenima, kad galiu sau leist "cackintis".
Atsakyti
patarimas: tam, kad zinoti ar tikrai tevai yra tevais reikia prasyti tevu ir suniuku tevystes DNR tyrimo arba ... suniuku kilmes dokumentu smile.gif kitoki variantai "abu teveliai pas mus" " cia netoliese gyvena" ir " cia tikrai CH vaikas tik dokumentu nedarem" neirodo, kad jis tikrai tam tikros veisles tevu vaikas ( o kur dar sveikatos tyrimai, nes nemanau, kad ranka kyla moket uz galima brokuota daikta, zinant kad jis gali buti brokuotas)
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2013 01 21, 23:02)
Tai dėl to ir sakau smile.gif Pati taip pat galvojau - "kaip ten tų žmonių paklausi, taigi durne palaikys". ir nepalaikė smile.gif
Reziumė - eit, bendraut, klaust, domėtis smile.gif O su laiku ateis šuniukas į namus.
Mano draugų kiek rinkosi veislę, parodose pasigaudavo veisėjus, kurių šunys jiem tiesiog patikdavo. Tai ne tik kad visi draugiškai kalbėjo, atsakinėjo į patogius ir ne tokius (pvz. klausė veislės blogųjų savybių) klausimus, bet ir pokalbiai po ringo užsitęsdavo. Kai nuoširdžiai domiesi, tai veisėjas prie tavęs visada užsideda pliusą. bigsmile.gif
Atsakyti