Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

QUOTE(naktiša @ 2012 03 28, 08:54)
kadangi yra pavedimas,tai galima jau bandyti kreiptis ir į policiją  g.gif o gal net užteks pranešt tokiam pardavėjui ką ruošiatės daryti  rolleyes.gif

Tik įdomu kaip be sutarties ką įrodyti? Ji sakys aš daviau šuniuką, nudėjo kažkur ir vėl šantažuoja g.gif Arba pasakys, kad nieko nežinau, rado mano sąskaitą ir savanoriškai pervedė, o dabar grasinasi g.gif Ar nebus aklavietė?
Atsakyti
Moterys jus nejuokaukit, policija surasys protokola, paskambins pardavejui, paklaus kaip cia buvo, isklausys jo istorija, papildys protokola, pades is i stalciu ir lauks kol pasibaigs senatis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 28, 09:57)
Tik įdomu kaip be sutarties ką įrodyti? Ji sakys aš daviau šuniuką, nudėjo kažkur ir vėl šantažuoja g.gif Arba pasakys, kad nieko nežinau, rado mano sąskaitą ir savanoriškai pervedė, o dabar grasinasi g.gif Ar nebus aklavietė?



QUOTE(gaudyk @ 2012 03 28, 10:19)
Moterys jus nejuokaukit, policija surasys protokola, paskambins pardavejui, paklaus kaip cia buvo, isklausys jo istorija, papildys protokola, pades is i stalciu ir lauks kol pasibaigs senatis  lotuliukas.gif



Bet gal geriau nei nieko nedaryti? doh.gif Va taip ir bujoja visokie aferistai, nes visi ranka numoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kar @ 2012 03 28, 10:41)
Bet gal geriau nei nieko nedaryti?  doh.gif Va taip ir bujoja visokie aferistai, nes visi ranka numoja  doh.gif


Reikia galvot pries darant. Zinai kaip sako "durniu ir baznycioj musa" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 03 28, 09:57)
Tik įdomu kaip be sutarties ką įrodyti? Ji sakys aš daviau šuniuką, nudėjo kažkur ir vėl šantažuoja g.gif Arba pasakys, kad nieko nežinau, rado mano sąskaitą ir savanoriškai pervedė, o dabar grasinasi g.gif Ar nebus aklavietė?


Ne visos sandoriai turi būti sudaromi raštu (CK 1.71 str.; 1.72 str.)
Šiuo atveju, pirkėja turi įrodymą - pavedimą. Jos kėslus dėl šantažo turėtų įrodinėti jau pardavėja, jeigu jai kiltų toks noras. O tam įrodymų nėra. Taip pat ji turėtų įrodyti, kad perdavė tą šuniuką. Aklavietės neturėtų būti, juolab, kad pardavėja greičiausiai nebus susitvarkiusi visų mokęstinių santykių su valstybe ir konfliktuoti nenorės ax.gif
Atsakyti
Nežinau net, gal reikėjo į šią temą kelti žinutę, bet rašiau prie mopsiukų: čia

Va jum ir "šuniukas namams, kam mums dokumentai"... O šie šuneliai dauginami kažkur Kaune apie Aleksotą
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 03 28, 11:13)
Reikia galvot pries darant. Zinai kaip sako "durniu ir baznycioj musa"  biggrin.gif


Kaip bebūtų dar nereiškia, kad nereikia nieko daryti.

O aklavietė bus ar ne, ne mums spręsti.
Atsakyti
Kar - man tik pikta, nes kaltos abi puses. Butent tokie pirkejai skatina daugintojus.
Siandien akis uzkliuvo uz vieno skelbimo kur pardavineja t.t suniukus, nurodytas tel nr . +37065080503 ivedus tel. nr i google ismeta kad siuo numeriu skambinant galima isigyti, cichuahua, haskiu, sarpeju, jorku, buldogiuku, mopsu, ciau ciau taip pat siulomi ivairiausi patinai kergimui - piceriai, samojedas, jorkai ir t.t Tikru tikriausia ferma veikianti kazkur Tauragej, esu tikra kad yra forume ne vienas is ju ka nors pirke.....
Ir kodel tokie zmones taip elgiasi, kaip jie sugeba laikyt tokia galybe sunu? Ogi todel kad kazkas perka is juos tuos suniukus, tuo tarpu pasmerkdamas ju tevelius nuolatiniam besaikiam isnaudojimui ir toliau prisideda prie bizniuko sukimo. Todel as bevaik dziaugiuosi kai va tokie daugintojai kazka "isduria", nes gal tada pirkejas pasimokys ir dar kitus paaukles kad is tokiu pirkti neverta.
Man tiesiog labai labai gaila kankinamu gyvunu ir tiek, nes jie neturi pasirinkimo nebut isnaudojami, o zmoniu su kvailom galvom kazkaip nelabai gaila.... man beveik piktai dziugu. Metykit pomidorais dabar.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 03 28, 13:45)
Man tiesiog labai labai gaila kankinamu gyvunu ir tiek, nes jie neturi pasirinkimo nebut isnaudojami, o zmoniu su kvailom galvom kazkaip nelabai gaila.... man beveik piktai dziugu. Metykit pomidorais dabar.

Žinai, kažkaip šįkart sutinku. Kodėl turėtų būt gaila žmonių? Už durną galvą? O gal už tai, kad prarado porą šimtų litų? Pinigai uždirbami... O jei jau pamąstyt prieš darant negali, tai... Ir atsakomybės tada trūksta, subrendimo.
O va kankinamų gyvūnų tikrai gaila. Ir čia jau žmogiškumas...
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 03 28, 13:45)
Man tiesiog labai labai gaila kankinamu gyvunu ir tiek, nes jie neturi pasirinkimo nebut isnaudojami, o zmoniu su kvailom galvom kazkaip nelabai gaila.... man beveik piktai dziugu. Metykit pomidorais dabar.


lotuliukas.gif Aš labai stengiausi užgniaužti savyje šitą piktdžiugą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 03 28, 13:45)
Man tiesiog labai labai gaila kankinamu gyvunu ir tiek, nes jie neturi pasirinkimo nebut isnaudojami, o zmoniu su kvailom galvom kazkaip nelabai gaila.... man beveik piktai dziugu. Metykit pomidorais dabar.

kad cia ner ko metyt- jei nebus paklausos ir gelbetoju nes gi "reikia nupirkti va jis toks vargsas mes jam padesim" tai nebus ir daugintoju. Ne visada priemones buna svelnios, taciau gal naudojant ziauresnes priemones ir pasekmes bus geresnes ateityje.
dabar ir mane apmetyt galit lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia ne visai į sukčių temą, bet radau labai gražiai papasakotą daugintojams tapusios nebereikalinga kalytės istoriją:
Nepykit ant mano žmogaus...
Atsakyti