Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

Va jetau,
ko gi Jus tą moterį taip puolat. Ji ir taip jau puikiai supranta, kad blogai padarė, kad bereikalo pasitikėjo. Padėkoti reikia, kad žmogus pasidalino patirtimi ir išgyvenimais ir palaikyti, o visi tegul išvadas pasidaro ir iš svetimų klaidų pasimoko, kam reikia dar užsipulti?

Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2012 03 18, 11:26)
na, kaip kieno pajamos, man pvz. brangu ax.gif
Papildyta:
Brangu ta prasme, kad negaliu tiek skirti.... tiesiog vaikams okslams turiu atidėti ir pan.. Tai irgi yra svarbu ax.gif


Viska suprantu. Siaip esu labai pries visus daugintojus ir aferistus - ir sakyciau kad suniui islaikyt taip reikalingi pinigai ir pan., bet suvokiu kad mazam naminiam "a le pekinukui" - suniukui su suplota nosyte jus juk tokio ir norit ar ne? - islaidu iseina ne tiek ir daug jei suniukas pasitaiko sveikas. Jei ne sveikas, tai jau kita istorija.
O gal paziurekit prieglaudose? Gal koki panasu rasit? Ir nekainuos ir gera darba padarysit. Juk is daugintoju perkant irgi loterija, neaisku kas isaugs is to puku kamuolelio. Pikta tik kad daugina tuos suniukus, akis dumia ir dar is zmoniu pinigus lupa. Jei jau ieskosit bedokumencio tai nors telefono numeri google ivede paziurekit ar ne koks aferistas ir neprekiauja 100 skirtingu veisliu.
Mano dvieju sunu islaikymas man kas menesi kainuoja ~100-200 euru jei tenka pas veterinara apsilankyt, dar daugiau (gyvenu ne LT), todel man moket virs 1000 euru uz suniuka nebuvo brangu, nes zinojau kad islaikymas kainuos dar daugiau.
Atsakyti
Prieglaudose pastoviai atsiranda pekinukų, tik kai 'ale veislinis' tai tuoj pat išgraibsto.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 03 18, 11:20)
Viska suprantu. Siaip esu labai pries visus daugintojus ir aferistus - ir sakyciau kad suniui islaikyt taip reikalingi pinigai ir pan., bet suvokiu kad mazam naminiam "a le pekinukui" - suniukui su suplota nosyte jus juk tokio ir norit ar ne? - islaidu iseina ne tiek ir daug jei suniukas pasitaiko sveikas. Jei ne sveikas, tai jau kita istorija.
O gal paziurekit prieglaudose? Gal koki panasu rasit? Ir nekainuos ir gera darba padarysit. Juk is daugintoju perkant irgi loterija, neaisku kas isaugs is to puku kamuolelio. Pikta tik kad daugina tuos suniukus, akis dumia ir dar is zmoniu pinigus lupa. Jei jau ieskosit bedokumencio tai nors telefono numeri google ivede paziurekit ar  ne koks aferistas ir neprekiauja 100 skirtingu veisliu.
Mano dvieju sunu islaikymas man kas menesi kainuoja ~100-200 euru jei tenka pas veterinara apsilankyt, dar daugiau (gyvenu ne LT), todel man moket virs 1000 euru uz suniuka nebuvo brangu, nes zinojau kad islaikymas kainuos dar daugiau.

na, mes prieš tai irgi buvo pekinukę paėmę beveik iš iš gatvės, tiesiog pagailo, kad vieni kitiems per rankas atidavinėjo, palaikydavio ir vėl. Pas mus išgyveno 8 metus, prieš Kalėdų šventes iškeliavo....bet nebuvo tas išlaikymas man rodos brangus, nors ir maistelį tikrai tik iš vaistinės naudojom, ir šampūnams geresniems pataupydavau, ir skiepas ar vitaminams niekada netrūkdavo....O esam dar anksčiau turėję prieglaudinuką, tai bėgimo potencialas buvo labai didelis doh.gif , duris visada užrakintos, nes jei kas duris praverdavo, tai skusdavo laiptas žemyn kosminiu greičiu ir paskui mes visi tekini, kas spėję apsirengti, kas ne... doh.gif
Dabar norėčiau jau nuo mažiuko užsiauginti, nes jau ne tas amžius, kad lakstyčiau paskui aplink namus gaudydama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2012 03 18, 16:38)
na, mes prieš tai irgi buvo pekinukę paėmę  beveik iš iš gatvės, tiesiog pagailo, kad vieni kitiems per rankas atidavinėjo, palaikydavio ir vėl. Pas mus išgyveno 8 metus, prieš Kalėdų šventes iškeliavo....bet nebuvo tas išlaikymas man rodos brangus, nors ir maistelį tikrai tik iš vaistinės naudojom, ir šampūnams geresniems pataupydavau, ir skiepas ar vitaminams niekada netrūkdavo....O esam dar anksčiau turėję prieglaudinuką, tai bėgimo potencialas buvo labai didelis doh.gif , duris visada užrakintos, nes jei kas duris praverdavo, tai skusdavo laiptas žemyn kosminiu greičiu ir paskui mes visi tekini, kas spėję apsirengti, kas ne... doh.gif
Dabar norėčiau jau nuo mažiuko užsiauginti, nes jau ne tas amžius, kad lakstyčiau paskui aplink namus gaudydama blush2.gif

Pvz.: http://www.bone.lt/s...s-id101918/,m.1
Ar skambinot?
Atsakyti
Labai gaila kad tokia situacija susidare...Zinoma,nemalonu kai apgaudineja ,bet ar tikrai visus veislynus apskambinote?Pekinuku kainos tikrai nera tokios kokias nurodete -galima sakyt perpus pigiau...krize...ir pasiskambinus pirmu numeriu nereikia sustoti ieskant sau augintinio ilgiems gyvenimo metams...
VV - sis suniukas net nepanasus i pekina...Ir aliapekinai nepanasus i pekinus...Nei isvaizda nei charakteriu...
Atsakyti
QUOTE(foxx @ 2012 03 18, 20:05)
Labai gaila kad tokia situacija susidare...Zinoma,nemalonu kai apgaudineja ,bet ar tikrai visus veislynus apskambinote?Pekinuku kainos tikrai nera tokios kokias nurodete -galima sakyt perpus pigiau...krize...ir pasiskambinus pirmu numeriu nereikia sustoti ieskant sau augintinio ilgiems gyvenimo metams...
VV - sis suniukas net nepanasus i pekina...Ir aliapekinai nepanasus i pekinus...Nei isvaizda nei charakteriu...

Aš tai viską suprantu, bet jūs paskaitykite ką rašo autorė, jau ir taip pinigus prarado, tai kur ji pirks iš veislyno? Tai lai jei jau negali be šuns (mums kaip šunininkams tai juk suprantama ar ne?), tai geriau lai tą griebia, bele tik dar yra.
Atsakyti
Мы тоже попали на аферистов из России, но кончилось все благополучно- вернули деньги,
Когда я столкнулась с такой ситуацией и была поражена сколько людей за большие деньги ложат собак на подушку, хотя знание законов очень помогает в решении проблем с такими аферистами 4u.gif
И мне все говорили, что шансов вообще нет вернуть деньги
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sever: 25 kovo 2012 - 14:43

Manau sunku apgauti žmogų,kuris pats daugina be dokumentinius šuniukus
Atsakyti
Родословная у нас была очень хорошая, супер-пупер чемпионы lotuliukas.gif
Почему-то многие умалчивают, что деньги за собаку вернуть очень легко, особенно если питомник, есть ветзаключение...И любой питомник воизбежания неприятностей лучше вернет деньги нежели пойдет по кругам ада
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sever: 26 kovo 2012 - 02:16
Может по подробнее расскажите, какая была Ваша ситуация? Что стреслось с Вашим щенком? О какой породе идёт речь? Болезнь? Генетические проблемы?
Atsakyti
[quote=bjaurybe,2012 03 18, 11:12]
Sveiki, gal čia ir nevieta, bet noriu perspėti...
http://edita134.*inf...*/10106538.html norėjau pirkti šuniuką, pervedžiau pinigus, nusiunčiau pervedimo kopiją.

kadangi yra pavedimas,tai galima jau bandyti kreiptis ir į policiją g.gif o gal net užteks pranešt tokiam pardavėjui ką ruošiatės daryti rolleyes.gif
Atsakyti