Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

QUOTE(mike-pukuotukas @ 2012 02 23, 20:23)
As visa ta zinau. Tik nesinori man paciai cia painiotis, nes sakys, konkurentams bandau pakenkt ( auginu tos pacios veisles sunis)...
wacko.gif
Tik vat niekaip nesuprantu tokios "prekybos" motyvu. g.gif

Bet kaip LKD isdave pusei vados dokumentus? Kazkokia nesamone
Atsakyti
QUOTE(malinua @ 2012 02 23, 22:44)
Bet kaip LKD isdave pusei vados dokumentus? Kazkokia nesamone


Tai gal dokus ir turi visi, bet pardavineja be doku arba isvis tik dengiasi tuo veislynu, visokiu niuansu cia gali buti.
Atsakyti
QUOTE(malinua @ 2012 02 23, 22:44)
Bet kaip LKD isdave pusei vados dokumentus? Kazkokia nesamone


Tai gal LKD ir nezino apie kita puse vados? Uzsako keliems suniukams dokus, kitiems- ne. Aktuoti nuveza irgi tik tuos kelis. Bet kam taip elgtis?... blink.gif Juk vienu ir kitu suniuku kaina kaina skiriasi zenkliai- kokius 5 kartus- tuos patinelius be dokumentu siulo uz 300 Lt...
Atsakyti
Kam AZIJATUKŲ? mega_shok.gif

QUOTE(Vika852 @ 2012 03 12, 14:34)
Parduodami vidurines azijos aviganiu suniukai. Suniukai yra 1.5 men amziaus, zaismingi ir guvus, patys maitinasi, nukirminuoti. Suniukai be kilmes dokumentu. Sios veisles sunys yra labai sargus, puikiai tinka apsaugai. Suniukai labai laukia nauju seimininku.

user posted image    user posted image

user posted image    user posted image

Atsakyti
būtų juokinga jei nebūtų graudu fool.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2012 02 23, 21:59)
Tai gal LKD ir nezino apie kita puse vados? Uzsako keliems suniukams dokus, kitiems- ne. Aktuoti nuveza irgi tik tuos kelis. Bet kam taip elgtis?... blink.gif Juk vienu ir kitu suniuku kaina kaina skiriasi zenkliai- kokius 5 kartus-  tuos patinelius be dokumentu siulo uz 300 Lt...

Gal patinėliai neatitiko kažkokių jų lūkesčių ar standartų, ar dar kažkas ne taip (charakteris, sveikata, eksterjeras). Labai patogu uždėti savo vardą tik ant tų, "su perspektyva". Taip ir reproduktoriaus vardas nenukenčia.
Deja, bet taip daroma...
Atsakyti
Sveiki, gal čia ir nevieta, bet noriu perspėti...
http://edita134.*inf...*/10106538.html norėjau pirkti šuniuką, pervedžiau pinigus, nusiunčiau pervedimo kopiją. Kadangi pati negalėjau pasiimti, tai sutiko padėti kolegės brolis, nuvažiavo, bet suniuko jam nedavė. Buvo kilęs įtarimas iš vakaro, kai jau pinigai buvo pervesti, paskambino, tipo nėra pinigų, pervesk iš naujo. Paskui ėmė sapalioti prieš pat atsiimant šuniuką ryte, kad tipo ten ne jos sąskaita ir pan., žodžiu... visgi naiviai tikėjomės pasiimti šuniuką, bet žmogus pralaukė, gaišo laiką ir net nesiteikė pasirodyti. Sakė, atsiųsiu šuniuką pati, kai norėsiu doh.gif
Kaltint galiu tik save už tokį pasitikėjimą ir naivumą, pasirodo aferistų daug ir pradedi po tokių dalykų į kiekvieną žmogų, kaip į priešą žiūrėt doh.gif
Dabar su baime galvoju, kas laukia dar, nes banko kopija nuėjo su asmeniniais duomenimis g.gif
860165016, Ramunė Batalauskienė, Kretinga, skype: ramunejeselskyte, el.paštas: Ana.j3000@hotmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 18 kovo 2012 - 09:16
QUOTE(bjaurybe @ 2012 03 18, 10:12)
Sveiki, gal čia ir nevieta, bet noriu perspėti...
http://edita134.*inf...*/10106538.html norėjau pirkti šuniuką, pervedžiau pinigus, nusiunčiau pervedimo kopiją.


Gaila kad jus apgavo, kita vertus reikejo pasidomet is ko perkat, ivedus telefono numeri i google ismeta kad si persona priekiauja pekinesais, pinceriais, toterjarais, jorkais, mini taksais ir katem. Aiskiai daugintoja arba perpardavinetoja. Na nejau jums visai nesvarbu is kur ir koks tas suniukas, kaip jis augo, ar nebus koks invalidukas? nejau svarbiausia kad tik "bile pigiau butu"?
Va kol bus tokiu naivuoliu ir piguvos ieskotoju tol visokie daugintojai ir kenkejai klestes.
Nereikia i kiekviena zmogu kaip i priesa ziuret, bet reikia galvot ka darot. Kai reikia pirkt seimai maisto tai keliaujat i parduotuve arba turguj perkat apziureje produktus, pasirenkat grazesnius vaisius, darzoves ar mesos gabaliuka ar ne? Juk neperkat tarpuvartej bet ko ka pakiso? Tai ir cia taip.
Man keista kai zmones pirkdami pvz obuolius kuriuos suvalgys rytoj apziuri kiekviena obuoliuka pries dedami i krepsi, o pirkdami gyvuna, kuris su jais gyvens dar 10-15 metu perka bet ka ir bet kur ir bet kaip. Zodziu durna ir baznycioj musa.
O kodel nenorejot suniuko is veislyno? Butu grynaveislis, sveikas, pagal amziu paskiepytas, socializuotas ir su kraiteliu. Nezinau dabartiniu pekinuku kainos, bet nemanau kad kelis tukstancius suniukas kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 03 18, 09:36)
O kodel nenorejot suniuko is veislyno? Butu grynaveislis, sveikas, pagal amziu paskiepytas, socializuotas ir su kraiteliu. Nezinau dabartiniu pekinuku kainos, bet nemanau kad kelis tukstancius suniukas kainuoja.

iki šiol auginom tik pekinus, jie mane nuo vaikystės lydi, ir mano vaikus. O iš veislyno kaina svyruoja 2000-2500 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2012 03 18, 11:08)
iki šiol auginom tik pekinus, jie mane nuo vaikystės lydi, ir mano vaikus. O iš veislyno kaina svyruoja 2000-2500 lt ax.gif

O su veislynais nebandet kalbet? Gal koki pigesni suniuka ne parodoms turi, arba issimoketinai parduotu? O ar tie 2000lt is ties taip brangu? Juk suo gyvens dar 10 metu... geresnis saldytuvas daugiau kainuoja ir vargu ar veiks 10 metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 03 18, 10:19)
O su veislynais nebandet kalbet? Gal koki pigesni suniuka ne parodoms turi, arba issimoketinai parduotu? O ar tie 2000lt is ties taip brangu? Juk suo gyvens dar 10 metu... geresnis saldytuvas daugiau kainuoja ir vargu ar veiks 10 metu  ax.gif

na, kaip kieno pajamos, man pvz. brangu ax.gif
Papildyta:
Brangu ta prasme, kad negaliu tiek skirti.... tiesiog vaikams okslams turiu atidėti ir pan.. Tai irgi yra svarbu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2012 03 18, 10:26)
na, kaip kieno pajamos, man pvz. brangu ax.gif
Papildyta:
Brangu ta prasme, kad negaliu tiek skirti.... tiesiog vaikams okslams turiu atidėti ir pan.. Tai irgi yra svarbu ax.gif

Bet tai šiais laikais neturint pakankamai pinigėlių šitaip pasielgti? unsure.gif Tai ir bus jums visą laiką vėjas į akis, jei būsite tokia neatsakinga ir neapdairi. Tai kodėl tokiu atveju nesusirasti kokios bobulytės, kuri bent išmyluos ir išpuoselės tuos šuniukus ir jų mamą ir parduos už nebrangiai ir gyvai pamatysit ir visa kita. O čia vesti pinigus nepatikrinus, net nemačius šunelio? Nu pati suprantate cool.gif
Jau ko ko, bet 'pekinų' ant kiekvieno kampo nuo mano vaikystės yra ir netgi visai gražių. Ne tokių kaip dokumentuoti, bet vistiek yra labai dailių ir tikrai ne problema. Ne kokio gi meksikos plikojo norėjote. Visgi jūs tikrai netaupote pati savų pinigėlių, tai ir likimas nepadeda ax.gif
Atsakyti