Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

QUOTE(toja-braske @ 2011 11 15, 00:37)
nu man zodis Labradoras nzn kodel bet lb grazus...ir jai tinka...del tu veisliu pasiskaitykite auksciau ka as atrasiau ir kokia mano nuomone....
O tai kokia veisle norit akad vadiv\ciau??? ar jus cia db is tos diskusijos dvirati norit israsti??????? nu tipo ieskot kaip uzkibti ant raidziu ir zodziu???? bet kazkaip man rgis savo pasisakymu su klausimu nugrybavote i lankas...nes ne i tema kazkaip...nu gal cia tik man taip atrodo...tad nuomone savo issakau bet pasilieku sau ir kitiems nepersu KAIP DAUGUMA CIA BANDO PADARYTI...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu net neturiu ką ir bepasakyti ... dėkui už gero humoro dozę.. bent tiek biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif aina sau lotuliukas.gif

p.s jūsų šuo beveislis , tai ir vadinkite tikru vardu cool.gif simple ( paprasta) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2011 11 15, 01:22)
kas sakė kad jie nereikalingi,kad nemylimi.Aš  nesu veisėja ir ja niekad nebūsiu,bet mane užmuša kai aiškina kad grynaveisliai be dokumentų.Tai grynas žmonių apgaudinėjimas.Jūs gal atsimerkit ir pasižiūrėkit kiek va tokių grynaveislių išmestų į gatvę,jūs gal nesat buvę nei vienoje prieglaudoje.bandot visiems įrodyti kokie jūs geri nes pas jus šuniukai pigesni doh.gif ar bent pasidomėjot kiek net čia esančių merginų dirba savanorėmis prieglaudose ir kiek jos yra išgelbėję tų kurie buvo pasmerkti mirt doh.gif jūs nors vieną esat išgelbėję kad drįstat aiškint kas gerai o kas blogai.Paroda yra ne grožio konkursas kaip jums atrodo ir žmones šunis veža ten ne pasipuikuoti o tam kad teisėjas įvertintų šuns eksterjerą.jei nesuprantat paaiškinsiu teisėjas apžiūri šunį ir parašo ar tas šuo atitinka tos veislės nustatytas normas,charakterį,temperamentą ar ne.Ir tik tada jei šuo atitinka veislės standartą jis gali būti kergiamas.Kam o vat tam kad šunų veislės neišsigimtų,kad jie būtų iš tikro tokie kokie turi būti ,kad nebūtų kergiama artimi giminės.Nes visa tai labai atsiliepia šunų veislei.O va kai tokie kuriems viskas dzin kergia belia ką su bele kuo tai ir yra kas yra.ir paskui visi stebisi kodėl auksinis retriveris apkramto žmones,kodėl bulterjerai patapo žvėrimis.O tai ne tokių daugintojų dėka g.gif net tie patys koviniai šunys su normalia psichika teisingai parinkus porą būna patys geriausi šeimos draugai.Jums į tai nusispjaut pirkau be dokų ir leidžiu į pasaulį be dokų nesvarbu kad su ligom,kad su nenormalia psichika ,juk nesvarbu ar ne g.gif svarbu kad žmogus galėtų nuspirkt pigiau.O va kai nusiperka tada bėga čia ir verkia patarkit ką daryt,kur kreiptis,šuo psichinis,kandžiojas žmones puola.Aišku jum kas jūs parduosit ir net neprisiminsit kad kažkada kažkas iš jūsų nusipirko nesveiką šunį.Svarbu grynaveislį be dokumentų.juk taip tesingiau nupirkau už kelis šimtus tyrimų daryti nereikia,už parodas irgi mokėt nereikia.Sukergei papigiai pardavei ir viso gero doh.gif


daug prirasyta - tingiu skaityt, esme supratau kad kaip ir visusr bla bla bla...bla bla bla...
Suns psichika iskiepija pats seimininkas...Protingas suo ir gerai isaukletas nepuls, nekandzios kitu (ar tai zmogaus ar kito gyvuno) ,,,o jei seimininka ji moko to tai jau cia jau ne mano bedos ir ne sita diskusija...

Papildyta:
QUOTE(tati @ 2011 11 15, 01:23)
Niekas cia nekalba, ka dju neriekia myleti, kalba eina apie samoninga dauginima

Tikrai ne viena. Vien siemet bent apie 3 girdejau.


deje man teko tik viena gideti...na neperdaugiausiai domejausi nes butinybes nlb yra... bet palyginus su tom "kilminguju" parodom kuriu i metus desimtimis ar simtasi galima skaiciuot tai 3 beveilinuku parodos atrodo kaip lasas juroj
Atsakyti
QUOTE(toja-braske @ 2011 11 14, 23:39)
nu man zodis Labradoras nzn kodel bet lb grazus...ir jai tinka...
Tikrai gražus žodis, reik ir man saviške taip pavadint, ir sakyt, kad labradore turiu. ax.gif , O kai atsives vaikučių, irgi visiem sakyt kad labradoriukai , Gera idėja thumbup.gif

Ohh, doh.gif tiesa, gi maniškė sterilizuota , kur mano protas buvo doh.gif nebeturėsiu Liabradoriukų verysad.gif

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 14 lapkričio 2011 - 23:49
žinot, kažkaip paskutiniu metu noriu mastifo.. pažiūrėjau aš į savo krūvą miegančių prancūzų .. vienas toks kažkoks atmetęs lūpas miega visas.. ai pavadinsiu aš jį mastifu.... ir tas žodis patinka ir šiaip tiktų jam visai.... ir išsipildys mano svajonė... ir turėsiu aš mastifą thumbup.gif jėėėėėė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 14 lapkričio 2011 - 23:50
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 11 15, 01:35)
O kam jiems ta paroda??? Jie ką, būtinai turi stovėseną atlikti? Negalite jų tiesiog į mišką nuvesti palakstyti? Jiems ką kergtis reikia ir po to po 10 ar 50 litų visokiems latrams šuniukus turguje kaišioti, kad tie po to užgėrę pro langus mėtytų?
Žmonės jums aiškina: prieglaudos beveisliais perkimštos, iš ten galime ir imti, jei nenorime tam tikros veislės. Ok, prieglaudų nenorime, gal kažko bijome, ligų tarkime ir pan., tai kiek visokių bobšių kaime pridaugina, nes jos nesupranta, nesužiūri?
Tai kodėl tamsta nori įsirašyti į tokių kvailų bobšių būrį ir dauginti tai, ko ir taip yra perteklius?


Na visu pirma suniukai kam vedami kad pratesti vada...kad tureti palikuoniu...as pvz savo labradores vaikus sau planuoju bent 2 pasilikti, nes jos Charakteris APUPENAS, ir suniukai augdami su mama bus tokie patys nuostabus!!!

Isvis as nesuprantu KODEL ISKART KISA PARDAVINJIMA...tarytum zmones neturi gyminiu, patis nenori savo suns palikuoniu tureti(jei salygos leidzia)...ai nu jo...bomzynas lietuvele patapo...visi tik i pinigus ziuri ir BUTINAI i kito zmogaus pinigine...Lietuviai...nieko nepadarysi...

na turguj as tikrai nestoviu ir ju nepardavineju...tad lygint manes su tuo nereikia...nes va poto ir sukasi kalba apie viena...nes kazkas uzmete tema...kiti i disputta isijunge ir kudakuoja kiek sirdis leidzia...Lygiai taipat atsitiko ir cia....

Del prieglaudu@!!! Taip Gyvunus is prieglaudu reikia Gelbet...bet prieglauduose jims dar gerai...nes yra savanoriai kurie juos priziuri ir myli!!!
Is karantinaviimo stociu ir is visokiu Girtuokliu, bomzu, ir kitu debileliu reikia gelbeti Vargsus gyvunus.
Atsakyti
vitaminas C!
Atsakyti
QUOTE(aldarija @ 2011 11 15, 01:36)
Visokių žmogeliukų yra.Apie tokius, kaip tamsta besisvaidydama įvairiais 'riebiais' žodeliais ir užsiimančia, mano nuomone, labai nekokia veikla, esu girdėjus irgi.
Bet kol nesusiduri su tokiais, tai visad galvoji, kad gal klysti, gal vistik viskas melas. Deja.  O galėtų taip būti.
Šokiruota smile.gif

...ir dresūros temoj dar riebesnių žodžių buvo galima rast. Na reikia vėlgi naiviai tikėtis, kad pilnatis kalta. smile.gif


Dresuros temoj riebesniu zodziu is manes?????? "ATVET" kaip rusai sako...niekados ten nebuvvau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2011 11 15, 01:48)
Tikrai gražus žodis, reik ir man saviške taip pavadint, ir sakyt, kad labradore turiu.  ax.gif , O kai atsives vaikučių, irgi visiem sakyt kad labradoriukai , Gera idėja  thumbup.gif

Ohh, doh.gif tiesa, gi maniškė sterilizuota  , kur mano protas buvo  doh.gif nebeturėsiu Liabradoriukų  verysad.gif

biggrin.gif  4u.gif


ech nebeda...paiimkit is prieglaudos koki benamiuka ir pavadinkite ji smile.gif Juk neviskas dar prarasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aldarija @ 2011 11 14, 23:54)
vitaminas C!

APUPENAS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 11 15, 01:49)
žinot, kažkaip paskutiniu metu noriu mastifo.. pažiūrėjau aš į savo krūvą miegančių prancūzų .. vienas toks kažkoks atmetęs lūpas miega visas.. ai pavadinsiu aš jį mastifu.... ir tas žodis patinka ir šiaip tiktų jam visai.... ir išsipildys mano svajonė... ir turėsiu aš mastifą  thumbup.gif jėėėėėė smile.gif


Rytojaus Diena paliubomu savaja pavadinsiu taksu...ne gal haske...ne...akita inu(sori jei netaisiklingai pavadinima parasiau nes neatsimenu ar akita ina ar inu smile.gif
Atsakyti
toja-braske, jus esate tiesiog APUPENA!!! Nekreipkit dėmesio į tuos pavydelninkus!!!!

Geriau daugiau parašykite apie tai, kaip šuns psichiką įskiepija šeimininkas (konspektuoju wub.gif ). Ir dar apie jūsų šuniukų meilę iš pirmo žvilgsnio wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
http://www.plius.lt/...paign=15min_int doh.gif

už mišrūną prašo 400lt, o vienam dar su akytėm problemos unsure.gif
ir kodėl aš saviškį kastravau, galėjau kaip kokį juodą korgį veisti, juk unikali spalva!!! o ir kalytes kaip jis mylėjo!!! g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2011 11 15, 13:03)
ir kodėl aš saviškį kastravau, galėjau kaip kokį juodą korgį veisti, juk unikali spalva!!! o ir kalytes kaip jis mylėjo!!!  g.gif

O čia jau nieks nekaltas, reikia laiku susimastyti rolleyes.gif

Aš tai laukiu dabar tokios ekskliuzyvinės kalytės, bus mano patinui žmona. Per facebook'ą radau wub.gif Aišku jei pamils vienas kitą wub.gif Tik nesugalvoju kaip pavadinsiu šuniukus būsimus, nes kalytės mama prancūzė, o tėvas taksas.
Lietuvos glamūrinis visai nieko skamba g.gif
Atsakyti