Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

QUOTE(mike-pukuotukas @ 2011 10 12, 20:16)
Aišku, tadu ne mano reikalas. O mažylis tigriukas labai simpatiškas. thumbup.gif

ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 10 12, 17:22)
nu tada viskas aišku smile.gif kuo pats kvepia tuo kitus tepa smile.gif gal ir man Eusebio reikėjo kaip reversą parduot?  biggrin.gif

beje tos pačios čia minėtos kalės vaikas smile.gif

user posted image

beje tss, labai dėkui kad parodėte foto smile.gif

šitas net gi labiau "reversas" sakyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 10 12, 19:35)
perspėt galima ir kitokiais metodais smile.gif kadangi jau teko susidurt su šia persona virtualioje erdvėje tai tikrai žinau kokiu kontekstu čia viskas buvo smile.gif

Ligita, nenusisnek gerai, jumoro visai nesupranti! labai gaila!!!
o siaip mane tikrai pribloske to afersito pasirinkimas ir izulumas. blink.gif
niekada negali zinot kas kur panaudos tavo suns foto.. bet kadangi tas linkas jau cia buvo aptartas anksciau, tai esu tikra ne as pirma maciau ta foto, keista kad visi kiti mato ir tyli, jums toks variantas geriau atrodo? g.gif
kitu kampu paziurejus, akivaizdu kad nezinojot jog jusu kale turi dar viena vaika, juoda su irudziu smile.gif dabar motinyste panaikinta, idomu kas bus nauja mama? beje, tevas irgi fiktyvus ten sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 12 spalio 2011 - 20:31
http://tbullies.webs.com/
gal kas nors esat susidure su sitais veikejais?
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2011 10 25, 22:03)
http://tbullies.webs.com/
gal kas nors esat susidure su sitais veikejais?


mega_shok.gif mega_shok.gif kažkas protu nesuvokiama... mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti
Tas pats Thomukas, net numeris vis dar tas pats, o ir išsiduoda ant fotkės su tuo tom. Tokių nevispročių dar paieškoti reiktų gerai doh.gif

Dar viena niša versliukui mega_shok.gif
http://www.lenta.lt/...XgDBxtXyqL.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 25 spalio 2011 - 21:48
Thomas nesnaudžia.

Pas mane dabar lankosi iš jo pirktas špicas, 3 metų jau, atrodo didesnis už mažąjį, turbūt standartinis. Mikročipą jame rado, bet vengrų kinologai atsakė kad apie tokį šunį duomenų neturi, dokumentų nėra. Sumokėjo žmonės 4000Lt. Na, bent pasisekė jiems, sveikas ir charakteris neblogas.
Atsakyti
Bet tai kaip prisistate "respektabilus ir atsakingas veislynas" "sunys su tarptautiniais laimejimais" doh.gif
Na nejau neimanoma jo kazkaip nukenksminti
Atsakyti
longhair frenchie blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

peržiūrėjau galeriją.. bet tai kokioje aplinkoje fotografuoti šuniukai.. unsure.gif nežinau, ,man pažiūrėjus į tokias foto viskas būtų aišku..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 25 spalio 2011 - 22:56
Ten yra ilgaplaukis buldogas bigsmile.gif lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
ohmy.gif o tu siaube. Bet zmones daznai perka nepasidomejus. Pas mane kieme auga is Airijos nusipirktas Karaliskas jorkas su dokais. Svoris 8 kg. rolleyes.gif sake pirko is Lenkijos ja, is perpardavinetoju. g.gif
Atsakyti
O..ilgaplaukiai prancūzų buldogai sad.gif
Atsakyti