Įkraunama...
Įkraunama...

Sukčiai ir apgavikai

O būna buldogų black&tan??? Kaip įdomu... g.gif
Ale simpatiški. biggrin.gif Tik tame video man jie kažkokie ligoti pasirodė. Tikrai normalūs sveiki šuniukai taip ramiai ant sofkutės negulėtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 05 spalio 2011 - 13:58
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2011 10 05, 14:55)
O būna buldogų black&tan??? Kaip įdomu...net įsivaizduot sunku.  g.gif

broko būna kokio tik nori.. nuoroda į youtube įdėta, ten jie nufilmuoti.. maža to, kad neleistinos spalvos, dar ir plokščiakrūtiniai, ilgasnukiai...o kažkas gi nusipirkt kaip didžiausią retenybę.. visgi menas yra žmonių trūkumus paversti privalumais...
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 10 05, 13:15)
Tomukas vėl nesnaudžia..
 
Hello ,

We are black and tan , sable French bulldog breeders in Europe .. We offer 2 puppies Black and tan female and sable female for sale if you interested please let me know ..

Price for black and tan female  6000 Euro
Price for sable female  3000 Euro

You can see puppies on the youtube channel

http://www.youtube.c...dy?feature=mhee

Regards
Pehlivan
Kaunas-Lithuania
+37060099454 


O dar paziurekite i ju nuotrauku albumus. Pagal skoni, kokios spalvos tik norite: http://public.fotki....french-bulldog/
"Balticfrenchy" tinklas is Lietuvos... baisu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneS. @ 2011 10 05, 15:06)

"Balticfrenchy" tinklas is Lietuvos... baisu  verysad.gif

kažkada prieš kelis mėn šioje temoje buvo kalba apie FB rastą vieną moterišką iš Danijos, kuri pirko mėlyną prancūzą iš Lietuvos.. tuomet mes su ja šiek tiek pasikoliojom, išmečiau ją iš draugų o visai nesenai gavau vieno žmogaus laišką su prašymu padėti jo draugei, kurią išdūrė lietuviai, pas kuriuos ji pirko mėlyną prancūzą biggrin.gif.. pasirodo tie patys.. kvailį ir bažnyčioje muša... o šitą laišką man persiuntė vieni kolegos iš užusienio .. baisu.. bet, kaip toj dainoj.. ką daryt?
Atsakyti
http://public.fotki....bulldog/blkboy/

Cerera kennel idomu zino kokius vaikus jos kale gimdo? doh.gif blink.gif nu ispudingai, tikrai, pribloske mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2011 10 12, 17:29)
http://public.fotki....bulldog/blkboy/

Cerera kennel idomu zino kokius vaikus jos kale gimdo?  doh.gif  blink.gif nu ispudingai, tikrai, pribloske mane lotuliukas.gif

g.gif nesupratau ? ar aš žinau kokius vaikus mano kalė gimdo?

supratau, Tomukas pavogė mano kalės foto.. o jums aišku proto neužtenka to suvokt ar ne??? tik va tai manes nė kiek nepribloškė smile.gif

aš vis skaitau, skaitau šį postą ir vis stebiuosi... kiek neapykantos, pavydo ar tiesiog kelių varštų galvoj turi žmogus neturėt , taip piktdžiugiškai parašęs g.gif rolleyes.gif cool.gif

NU VA FOTO NEBĖR! jau dabar žinau kokius vaikus mano kalė gimdo doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 12 spalio 2011 - 16:59
QUOTE(Cererakennel @ 2011 10 12, 16:37)
aš vis skaitau, skaitau šį postą ir vis stebiuosi... kiek neapykantos, pavydo ar tiesiog kelių varštų galvoj turi žmogus neturėt , taip piktdžiugiškai parašęs  g.gif  rolleyes.gif  cool.gif

atsakymas labai paprastas, toks žmogus, kuris pats išdurinėja savo skelbimuose kitus, eilinį tigrinį šunį kaip reversą pobrangiai pardavinėdamas mirksiukas.gif

ir šiaip Cerera, neverta net dėmesio kreipti, visi subrende ir psichiškai sveiki patys viską supras.............
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacosta: 12 spalio 2011 - 17:21
QUOTE(lacosta @ 2011 10 12, 18:19)
atsakymas labai paprastas, toks žmogus, kuris pats išdurinėja savo skelbimuose kitus, eilinį tigrinį šunį kaip reversą pobrangiai pardavinėdamas  mirksiukas.gif

nu tada viskas aišku smile.gif kuo pats kvepia tuo kitus tepa smile.gif gal ir man Eusebio reikėjo kaip reversą parduot? biggrin.gif

beje tos pačios čia minėtos kalės vaikas smile.gif

user posted image

beje tss, labai dėkui kad parodėte foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 12 spalio 2011 - 17:23
Uch. Gaila, kai žmonės užkimba ant visokių apgavikų...
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 10 12, 17:37)

aš vis skaitau, skaitau šį postą ir vis stebiuosi... kiek neapykantos, pavydo ar tiesiog kelių varštų galvoj turi žmogus neturėt , taip piktdžiugiškai parašęs  g.gif  rolleyes.gif  cool.gif




Aš visai jokio pikdžiugiškumo tame poste neįžvelgiau. Supratau taip, kad žmogų pribloškė aferistų naglumas- pavogti jūsų kalės nuotrauką. Ir tiesiog nusprendė jus perspėti. Čia greičiau ironija, bet ne piktdžiuga- ir taikoma ne jums, o tiems aferistams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2011 10 12, 19:13)
Aš visai jokio pikdžiugiškumo tame poste neįžvelgiau. Supratau taip, kad žmogų pribloškė aferistų naglumas- pavogti jūsų kalės nuotrauką. Ir tiesiog nusprendė jus perspėti. Čia greičiau ironija, bet ne piktdžiuga- ir taikoma ne jums, o tiems aferistams.  smile.gif

perspėt galima ir kitokiais metodais smile.gif kadangi jau teko susidurt su šia persona virtualioje erdvėje tai tikrai žinau kokiu kontekstu čia viskas buvo smile.gif
Atsakyti
Aišku, tadu ne mano reikalas. O mažylis tigriukas labai simpatiškas. thumbup.gif
Atsakyti