Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Labuka,

YUB, užjaučiu, kad sergate. Roto virusas bjauri liga, ypač mažiukams. Aš du kartus lengva forma sirgau ir tai net nupurto pagalvojus... Sveikit 4u.gif

Hip, kol nepramušė mm, jokių pesimistinių minčių 4u.gif

Keberiokst, pasipasakok daugiau kaip kas vyksta. Mums irgi įdomu, kaip tau sekasi 4u.gif

MildukasK, policistinės kiaušidės tai tik daug folikulų kiaušidėse, bet kita normalu, o PKS - ne tik daug folikulų, bet ir nevykstanti O, hormonai netvarkoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 02 kovo 2011 - 11:47
Sveikos 4u.gif

Siandiena visas mergaites vaisinam birthday.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(heav__ @ 2011 03 02, 17:37)
Sveikos 4u.gif

Siandiena visas mergaites vaisinam birthday.gif  drinks_cheers.gif

Oi,koks svarbus jubiliejus bigsmile.gif Sveikinimai didziausi,silciausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(heav__ @ 2011 03 02, 18:37)
Siandiena visas mergaites vaisinam birthday.gif  drinks_cheers.gif

Sveikinu happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(heav__ @ 2011 03 02, 17:37)
Sveikos 4u.gif

Siandiena visas mergaites vaisinam birthday.gif  drinks_cheers.gif


Kokia proga!!! Sveikinimai Medutei happybday.gif

O kaip svesit? Ka dovanu Medute gavo? Prasom pasipasakot placiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(heav__ @ 2011 03 02, 11:37)
Sveikos 4u.gif

Siandiena visas mergaites vaisinam birthday.gif  drinks_cheers.gif


Sveikinu jubiliate ir mamyte 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 03 02, 12:44)
MildukasK, policistinės kiaušidės tai tik daug folikulų kiaušidėse, bet kita normalu, o PKS - ne tik daug folikulų, bet ir nevykstanti O, hormonai netvarkoj.

aha... Vadinasi pasidarysiu likusius tyrimus ir tada bus aiskiau.. g.gif
O gali taip buti, kad po A hormonai laikinai tik sutrike (ir del to O nevyksta) ir po kurio laiko savaime atsistatys?? g.gif
Atsakyti
MEDUTE, sveikinimai didziausi ir graziausi sulaukus PIRMOJO gimtadienio wub.gif
Auk didute, buk sveikute - mamytes ir tevelio akiu sviesa wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
labas
QUOTE(heav__ @ 2011 03 02, 17:37)
Sveikos 4u.gif

Siandiena visas mergaites vaisinam birthday.gif  drinks_cheers.gif

jau metukai thumbup.gif sveikinimai ir panelei sukaktuvininkei ir jos mamytei
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 02, 20:51)
aha... Vadinasi pasidarysiu likusius tyrimus ir tada bus aiskiau..  g.gif
O gali taip buti, kad po A hormonai laikinai tik sutrike (ir del to O nevyksta) ir po kurio laiko savaime atsistatys??  g.gif

Na taip. O kaip gali būti Jūsų atveju, aš nežinau, nors jei prieš tai pavyko natūraliai pastot, tai yra didelė tikimybė, kad pasiseks ir vėl.
Šiaip mano hormonai kažkiek atsistatė, nes kai atėjau čia, tai nei ciklo normalaus neturėjau ir vilties pastoti taip pat. Po metų nuo KT metimo ciklas atsirado ir dabar jau daugiau nei pusmetį be jokio duphastono turiu gana ilgokus, tačiau normalius ciklus (32-41 dienos). Tiesa, man ir prieš KT tokie ciklai būdavo, tai man normalu. O hormonų tirtis taip ir nepabaigiau, tai ketinu atnaujinti vizitus pas medikus
Atsakyti
heav_ jau metukai wub.gif
Didziausi sveikinimai Medutei su pirmuoju Gimtadieniu! clap.gif

Mila koki faina paveiksiuka susirada cool.gif , o kaip tavo mamyte susitiko su dukra ir anuke, laukiam pasakojimo ax.gif

Hip tavo BT atsigavo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lin4ia: 02 kovo 2011 - 22:14
Sveikutes 4u.gif

Heav_ sveikinu Medute su pirmaja Gimimo diena!!! 4u.gif 4u.gif happybday.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 01, 17:33)
Taip graziai pasakoji,kad as jau isivaizduoju wub.gif Labai norisi paziureti

QUOTE(Hip @ 2011 03 01, 17:40)
Yub4 uzjauciu del ligos 4u.gif  pas mus gripas su vemimu eina,,,,Laukiu reportazo bigsmile.gif as labai noriu kalnus aplankyt kur nors, pas mus cia tokie dar debesu nesiekia,,,,
*Kraunu kraunu video, jau trecia karta. Vis niekaip. Na tikekimes, kad si karta pavyks. rolleyes.gif
**Amerikej tai kiek pamenu Colorado kalnai man ispudi paliko (man tada 19 metu buvo, tai jau taip seniai, jog nelabai pamenu, ar sniego buvo ir ar labai auksti laugh.gif)

QUOTE(*July* @ 2011 03 02, 09:59)
Zariana ir Nina Nekrasovos "Liaukites vaikus aukleti - padekite jiems augti"  4u.gif
Acius, bandysiu ieskoti. 4u.gif

QUOTE(tildushka @ 2011 03 02, 10:44)
YUB, užjaučiu, kad sergate. Roto virusas bjauri liga, ypač mažiukams. Aš du kartus lengva forma sirgau ir tai net nupurto pagalvojus... Sveikit 4u.gif
Aciukas. 4u.gif Tikrai bjauru. O jos veidelis toooks skausmingas buvo kiekviena karta, kaip apsivemdavo, kad man net verkit norejosi. verysad.gif Tikrai jei buciau galejusi, buciau pasiemusi visus jos negerumus sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo YUB4: 02 kovo 2011 - 22:56