Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(YUB4 @ 2011 03 01, 17:55)
\Mes jau antra diena namie. Mazoji atostogu metu pasigavo virusa kazkoki - gal Roto, nezinau. Veme labai, viduriavo, temperatura. Teko pas gydytoja eiti. Zodziu praleidau didziaja dali atostogu rupindamasi serganciu vaiku. Bet tai mums nesutrukde nuostabiai pasivaikscioti kiekviena diena, pasigrozeti kalnais, pasidziaugti sniegu. Buvo tikrai magiska - as viena su mieganciu vaiku nesiokleje vaikscioju prisnigtais kalnu keliukais. O aplinkui kalnu didybe - stiebiasi i dangu apsnigtos virsunes. (Uzkrausiu video i Youtube ir idesiu linka. Jei kam bus idomu paziureti.)

Taip graziai pasakoji,kad as jau isivaizduoju wub.gif Labai norisi paziureti drinks_cheers.gif
Papildyta:
Keberiokst,kada tyrimu ats.? Ir dar primink kada tu i Ryga skrendi? Ten su traij'u plana sudeliosit ar ir su Treis'u ir su Bykova dviem frontais varysi? Ar cia nuo situ tyrimu rezultatu priklauso ar su Bykova prasidesi?
Atsakyti
Yub4 uzjauciu del ligos 4u.gif pas mus gripas su vemimu eina,,,,Laukiu reportazo bigsmile.gif as labai noriu kalnus aplankyt kur nors, pas mus cia tokie dar debesu nesiekia,,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 01, 18:40)
Yub4 uzjauciu del ligos 4u.gif  pas mus gripas su vemimu eina,,,,Laukiu reportazo bigsmile.gif as labai noriu kalnus aplankyt kur nors, pas mus cia tokie dar debesu nesiekia,,,,

Hip,kaip pojuciai? bigsmile.gif Ilgai mus kamuosi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 01, 17:33)
Taip graziai pasakoji,kad as jau isivaizduoju wub.gif Labai norisi paziureti drinks_cheers.gif
Papildyta:
Keberiokst,kada tyrimu ats.? Ir dar primink kada tu i Ryga skrendi? Ten su traij'u plana sudeliosit ar ir su Treis'u ir su Bykova dviem frontais varysi? Ar cia nuo situ tyrimu rezultatu priklauso ar su Bykova prasidesi?


Nezinau kada,ne anksciau penktadienio.Tai tik puse atsiimsiu,kita puse uz poros sav.Nuo rezu priklauso,reiks Bykovos ar ne.Gal reiks pas Karpenko lekt.Pas Treijs kovo 31.Pagal rezus per pora menesiu tikiuosi gydyma apturet,ir tikiuosi geguzes gale startuoti.
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 01, 12:50)
Hip,kaip pojuciai?  bigsmile.gif Ilgai mus kamuosi? biggrin.gif


schmoll.gif nekokie,,,pradejau stresuoti ir nuojautos pesimistines,,,siandien BT pakrito,,,
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 01, 18:51)
Nezinau kada,ne anksciau penktadienio.Tai tik puse atsiimsiu,kita puse uz poros sav.Nuo rezu priklauso,reiks Bykovos ar ne.Gal reiks pas Karpenko lekt.Pas Treijs kovo 31.Pagal rezus per pora menesiu tikiuosi gydyma apturet,ir tikiuosi geguzes gale startuoti.

Tai tik uzbek ir cia pasipasakoti kaip tyrimai ir vizitai,nes dabar ziuriu seku naujienas po visas temas begiodama biggrin.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 01, 19:36)
schmoll.gif nekokie,,,pradejau stresuoti ir nuojautos pesimistines,,,siandien BT pakrito,,,

Tai kad dar anksti tai BT kristi,cia kazkoks nesusipratimas man atrodo 4u.gif Kada NT?
Atsakyti
Penktadieni vaziuoju kraujo tirtis jei mmm neateina,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 01, 20:30)
Penktadieni vaziuoju kraujo tirtis jei mmm neateina,,,

Nepregyvenk dar,laukiam ir tikim kartu,gerai friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 01, 05:14)
Kristute, tu labai pergyveni, daug labaiu nei turetum!!Ansvorio neturi,,,,21 sakyciau net liesa esi,,,policistines kiausides nera jokia negalia, gali daryti viska ka sveiki zmones daro!!! O kokius kitus pozymius be cistu turi? Man tai atrodo tu gine keisk nes vepla kazkokia jai pasake tau apie cistas ir nieko daugiau nepaaiskino, nes gal pati nezino,,,as gyvenau su cistom ir galvos nesukau,,,isnyko jos pacios kazkur,,,NERA TOKIO DALYKO KURIS KENKTU TAU KAZKAIP VIEN DEL TO , KAD TURI POLICISTINES KIAUSIDES

Viskas butu gerai jeigu tik man gine butu kazka rimtai papasakojus kas kaip, o cia tik numike kad pagal ekoskop. nuotraukas matosi, kad man policistiniu kiausidziu sindromas... ir viskas... Juk ne as daktare, nzn. ka man daryti, gal kokiu vitaminu pagerti, gal kokius tyrimus rimtesnius pasidaryti... O tik viena ir tekartoja, tai pastoti netrukdo... Nu nzn. ar cia yra normalu pagal ja... Juk ne pas kiekviena tokia liga yra, kas cia normalu? Baisu man ir tiek... Bet plauku del to nesiraunu, gyvenu toliau, tiesiog bendra sveikata paslijo... ir kazkas negerai, o man sako kad ieskausi tik sau ligu... Atsiprasau, bet koks cia gydymo metodas, pasijauciau kaip kokia kvaile... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Brangioji, nuo sitos ligos vaistu nera,,,ir as manau, kad tau joks ne sindromas o tiesiog turi policistines kiausides,,,O kiek tau?
Paieskok naujos gines ir tiek,,,galu gale internetas pilnas info,,,as nezinau net su kuom cia palyginti, bet dar karta sakau, kasdieninio tavo gyvenimo cistos aplink kiausides visai neitakoja. Nezinojai apie jas ir gyvenai juk gi,,,mylek save ir dziaukis gyvenimu, o kai busi rimtai pasiruosus nestuke.gif , kreipkis pas vaisingumo specus.
Atsakyti
QUOTE(YUB4 @ 2011 03 01, 17:55)

July, ta knyga kur minejai - kas ja parase? Gal as ja cia rasciau.  g.gif



Zariana ir Nina Nekrasovos "Liaukites vaikus aukleti - padekite jiems augti" 4u.gif



Hip, laukiam penktadienio 4u.gif Jokiu mmm schmoll.gif
Atsakyti
merginos, o tai kuo skiriasi policistines kiausines nuo sindromo? blink.gif g.gif
Atsakyti