Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(MildukasK @ 2011 02 28, 14:32)

Jei buciau kokiu 20 m, tai gal sau ramiai gerciau kokias nakvisas ir arbateles ir laukciau naturalaus proceso, bet kai dabar senatve i nugara alsuoja, kazkaip nesinori to laiko gaisti.. O gal as ji taip tik dar labiau gaistu blokuodama savo smegenis??  doh.gif Zodziu... Sian man juoda diena vel..

Nesvarbu kiek metų, bet nepasiduokite liūdesiui. Žinau kaip būna sunku, ypač kai kiti, nesusidūrę su tokiom problemom, aiškina kaip gyventi. Mažiau klausykite kas ką šneka ir bus lengviau, bet prireiks laiko ir kantrybės, kol susitaikysite su esama padėtim. O koks Jūsų dabartinis planas?
Atsakyti
QUOTE(Kirstute @ 2011 02 28, 13:21)
As lankausi privacioje klinikoje, man tyrimai ir pan. dalykai mokomi, bet tik per savo nagluma issiprasiau tyrimus kad darytu, aisku jie brangus bet jie niekur nefinansuojami, nes nevaisingumas nera liga ir valstybe nefinansuoja ju... Bet man idomu, ar reikalingi nuodugnesn tyrimai, kazkokiu vaistu ar nereikia naudoti, nes mm seip yra, tik dazniausiai ciklas trunka nuo 32 ir daugiau dienu... ir labai teplioja man pries ir po mm.. man tas ir neramina, bei pastovei skauda tai desine tai kaire sonus... Klausimas ar kitas ginekologas kazka darytu, gal tiesiog per daug imu i galva, gal cia nera taip blogai...? Aciu uz atsakymus mergaites, tiesiog esu pasimetusi ir nzn. ka man daryti toliau...  g.gif

Jei nori leliuko,tai eik tiesiai pas Vaisngumo specus ir negaisk laiko speliodama 4u.gif O kiek laiko jau planuojat ir nesigauna? O TB turtas tirtas?

QUOTE(MildukasK @ 2011 02 28, 13:32)
mane tai dabar visi bara, kad as per daug viska imu i galva, kad per daug nervinuosi del mmm nebuvimo, del nestumo ir pan...O tas tada mane dar labiau nervina, nes atrodo, kad negalvoju as gi daugiau, nei reikia planuojant..  doh.gif Dar pradeda pasakoti, kad va vieni pazistami planavo daug metu, gyd jau pasake, kad vaiku jie netures.. Tai jie viska mete isvaziavo atostogu, atsipalaidavo ir pastojo.. Kad tik tiek va reikia, pailseti, pamirsti viska, negalvoti... Tada atrodo pradedu dar labiau save grauzti, gal ir as per daug galvoju ir pergyvenu?? Bet ir sedeti sudejus ranku as negaliu.. Tarkim laukti, kol naturaliai ateis mmm.. O tai juk gali buti ir po keliu men tik, per kuriuos as matyt nuo proto nusokciau is tos nezinios  doh.gif Nzn kaip su tom mintim susitvarkyti ir ramiai gyventi, bet zinant, kad padariau viska ir nieko nepraleidau, kas trukdo  nestuke.gif ...
Jei buciau kokiu 20 m, tai gal sau ramiai gerciau kokias nakvisas ir arbateles ir laukciau naturalaus proceso, bet kai dabar senatve i nugara alsuoja, kazkaip nesinori to laiko gaisti.. O gal as ji taip tik dar labiau gaistu blokuodama savo smegenis??  doh.gif Zodziu... Sian man juoda diena vel..

As gal ne viska pamenu,bet ar tu lankaisi pas vaisingumo spec,?
Atsakyti
labas rytas. 4u.gif
Kaip reklamos nervuoja, ypac ant telefono...
Gretusiu turin laiko ko gero daugiau jau gal? Sitie dalykai daug kruopstumo reikalauja...apleidau as papuosalus, laukiu kol ikvepimas ateis

Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 02 28, 19:25)
labas rytas.  4u.gif

Tavo BT thumbup.gif
O del reklamu,tai ''juodai'' nervuoja drinks_cheers.gif Ypac,kai visa puslapi uzstabdo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 28, 19:10)
Jei nori leliuko,tai eik tiesiai pas Vaisngumo specus ir negaisk laiko speliodama 4u.gif O kiek laiko jau planuojat ir nesigauna? O TB turtas tirtas?

Na pas mus siektiek mazesnis miestas panevezys tai tokiu specu truksta, o gal rimtu ir nera... Seip dar tik vasara bus metai kaip mes planuojame, tai gal del to daktarai rimtai neziuri i viska, bet man baisu, kad man paciai nepakenktu tas pks, ar nebus kokiu paveluotu komplikaciju, ar nereiktu kazkokiu vaistu vartoti esant tokiai ligai... ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 28, 13:29)
Tavo BT thumbup.gif
O del reklamu,tai ''juodai'' nervuoja drinks_cheers.gif Ypac,kai visa puslapi uzstabdo doh.gif


Aha pakilo ax.gif bet as vis dar cykiai pabusiu iki penktadienio,,,,reik tik man jiems pasiskambint ir paklaust ar man taip tiesiai atvaziuot penkt ar pasiskambint g.gif
Ner tepliojimo kuris visada budavo kai ta cikla ovuliuodavau,,cia ko gero progesteronas veikia,,,

QUOTE(Kirstute @ 2011 02 28, 14:46)
Na pas mus siektiek mazesnis miestas panevezys tai tokiu specu truksta, o gal rimtu ir nera... Seip dar tik vasara bus metai kaip mes planuojame, tai gal del to daktarai rimtai neziuri i viska, bet man baisu, kad man paciai nepakenktu tas pks, ar nebus kokiu paveluotu komplikaciju, ar nereiktu kazkokiu vaistu vartoti esant tokiai ligai... ?  g.gif

Daugelis vazineja i kitus miestus,,,as gyvenu JAV ir tai vazineju, nes specai bazuojasi didziuosiuose miestuose,,,ner kazkokiu koplikaciju del PKS, tik svori reik priziuret, atsikratyt zalingu yprociu, sportuot,,,Vientilis vaistas skiriamas PKS yra metforminas, kuris palengvina visus procesus,,,ir galu gale, kaip jau sakiau anksciau, man irgi diagnozavo plicistines kiausides nes buvo daug cistukiu aplink kiausides,,,dabar nieko su manim blogo nera, kiausides mano kaip bet kurios kitos sveikos mano amziaus moters.
Atsakyti
QUOTE(Kirstute @ 2011 02 28, 20:46)
Na pas mus siektiek mazesnis miestas panevezys tai tokiu specu truksta, o gal rimtu ir nera... Seip dar tik vasara bus metai kaip mes planuojame, tai gal del to daktarai rimtai neziuri i viska, bet man baisu, kad man paciai nepakenktu tas pks, ar nebus kokiu paveluotu komplikaciju, ar nereiktu kazkokiu vaistu vartoti esant tokiai ligai... ?  g.gif

Maciau Hip tau daug atsake. O del specu,tai kai noresi leliuko ir jei dar nebusit naturaliai susiveike,tai reiks vaziuot i Vilniu,Kauna ar Ryga,nes Pnvz.nera specu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 02 28, 20:54)
Daugelis vazineja i kitus miestus,,,as gyvenu JAV ir tai vazineju, nes specai bazuojasi didziuosiuose miestuose,,,ner kazkokiu koplikaciju del PKS, tik svori reik priziuret, atsikratyt zalingu yprociu, sportuot,,,Vientilis vaistas skiriamas PKS yra metforminas, kuris palengvina visus procesus,,,ir galu gale, kaip jau sakiau anksciau, man irgi diagnozavo plicistines kiausides nes buvo daug cistukiu aplink kiausides,,,dabar nieko su manim blogo nera, kiausides mano kaip bet kurios kitos sveikos mano amziaus moters.


QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 28, 21:20)
Maciau Hip tau daug atsake. O del specu,tai kai noresi leliuko ir jei dar nebusit naturaliai susiveike,tai reiks vaziuot i Vilniu,Kauna ar Ryga,nes Pnvz.nera specu 4u.gif

Na mes jau norim ir bandom pastoti, kaip ir minejau vasara bus metai... Todel biski sudetinga kazka pradeti, nes visi susitare sako kad per mazai planuojame ir dar yra galimybe pastoti be isikisimo, bet ar su tokiom cistukem yra dydele galimybe kad taip bus...? g.gif
Beje dekui visoms merginoms, kurios atsako i mano is salies gal ir durnus klausimus... Tiesiog tiek daug klausimu iskilo, i kuriuos man gine nesiteike atsakyti... doh.gif
Papildyta:
Del svorio as nesiskundziu, nes man nera virsvorio kmi 21 kazkur, nerukau, nemegstu gerti, tik kartais stikline kokio alucio isgeriu... thumbup.gif
Papildyta:
O idomu kokia sporto rusis butu tinkama, pvz kad nepakenktu... g.gif
Atsakyti
Kristute, tu labai pergyveni, daug labaiu nei turetum!!Ansvorio neturi,,,,21 sakyciau net liesa esi,,,policistines kiausides nera jokia negalia, gali daryti viska ka sveiki zmones daro!!! O kokius kitus pozymius be cistu turi? Man tai atrodo tu gine keisk nes vepla kazkokia jai pasake tau apie cistas ir nieko daugiau nepaaiskino, nes gal pati nezino,,,as gyvenau su cistom ir galvos nesukau,,,isnyko jos pacios kazkur,,,NERA TOKIO DALYKO KURIS KENKTU TAU KAZKAIP VIEN DEL TO , KAD TURI POLICISTINES KIAUSIDES
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 02 28, 19:33)
Nesvarbu kiek metų, bet nepasiduokite liūdesiui. Žinau kaip būna sunku, ypač kai kiti, nesusidūrę su tokiom problemom, aiškina kaip gyventi. Mažiau klausykite kas ką šneka ir bus lengviau, bet prireiks laiko ir kantrybės, kol susitaikysite su esama padėtim. O koks Jūsų dabartinis planas?

joa, kiti gudrus patarineti, kai jiems is pirmo karto op ir yra tas vaikas...
Na, dabar laukiu mmm ir darysiu hormoninius tyrimus, tada spresiu toliau smile.gif
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 28, 20:10)
As gal ne viska pamenu,bet ar tu lankaisi pas vaisingumo spec,?

dar nea, sakiau pasidarysiu dabar tuos tyrimus dar 3-5 CD, ziuresiu ka gine pakomentuos gavus atsakymus, isklausysiu jos nuomones, nes siaip atrodo supranta reikalo esme, ir tada registurosiuos speco nuomonei.. Tik beda, kad su finansais labai labai blogai, tai neprivaiksciosiu daug.. Ir su stimuliacijom butu striuka, bet gal ant kokios vienos sukrapstysim, o jei nepavyks, tai teks naturaliai toliau bandyti..
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Kur visos pasislepe g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Jungiuosi prie jusu naujoje temeleje. Gretusiu, aciu 4u.gif

Mes jau antra diena namie. Mazoji atostogu metu pasigavo virusa kazkoki - gal Roto, nezinau. Veme labai, viduriavo, temperatura. Teko pas gydytoja eiti. Zodziu praleidau didziaja dali atostogu rupindamasi serganciu vaiku. Bet tai mums nesutrukde nuostabiai pasivaikscioti kiekviena diena, pasigrozeti kalnais, pasidziaugti sniegu. Buvo tikrai magiska - as viena su mieganciu vaiku nesiokleje vaikscioju prisnigtais kalnu keliukais. O aplinkui kalnu didybe - stiebiasi i dangu apsnigtos virsunes. (Uzkrausiu video i Youtube ir idesiu linka. Jei kam bus idomu paziureti.)

Hip, lauksim NT.
July, ta knyga kur minejai - kas ja parase? Gal as ja cia rasciau. g.gif
Gretusiu, tikiuosi mamai jau geriau. O rankas tai tu auksines turi, o ir ikvepimo netruksta. Darbai tavo thumbup.gif
Keberiokst, kumsciai suspausti uz Ryga ir uz tyrimu rezultatus. 4u.gif
Atsakyti