Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Sveikutės pupos uogos blush2.gif
QUOTE(Hip @ 2011 02 26, 19:56)
*Kaip tylu cia g.gif
**Man rodos man vakar-  siandien implantacija
***Vakar MB klause, ar jauciu kokius nors pozymius,,,sakau nieko, o tu? g.gif  rolleyes.gif

*dinozaurams dar per šalta tongue.gif
**laikom kumštukus. Kada NT? rolleyes.gif
*** lotuliukas.gif

QUOTE(*July* @ 2011 02 26, 20:48)
* As irgi turiu nuolat valyti veidrodzius, nes Liepa bendrauja su savo draugu - leliuku. Tai visi namu veidrodziai nuolat "nudraugauti"  wub.gif
**Man pirmas nestumo pozymis buvo tai, kad kai pastojau tomis dienomis labai skaudejo galva, ko iprastai nebuna.

*tai turbūt visi vaikai mėgsta su veidrodžiu padraugauti smile.gif Mano sesę mažą buvo galima palikt prie veidrodžio vieną gana ilgam - ji puikiai bendraudavo, dainuodavo ir šokdavo su savo drauge lotuliukas.gif
**g.gif
Atsakyti
Itariu visos savaitgaliu megaujasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 02 27, 20:27)
Itariu visos savaitgaliu megaujasi biggrin.gif

O ka tu veiki? Ka tavo BT veikia? g.gif Ka reiskia tas tusciaviduris rutuliukas?
Atsakyti
Labas vakaras,
Atsiprasau, esu ne jusu forumo nuolatine dalyve, del to iskart atsiprasau, kad lendu, bet gal gales man kasnors padeti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 27, 16:53)
O ka tu veiki? Ka tavo BT veikia? g.gif Ka reiskia tas tusciaviduris rutuliukas?


Kad matavau BT ne laiku blush2.gif
As dirbu visa diena,,,kaip ir vakar dirbau. Ryt iseigines, ty uz 6val rolleyes.gif
QUOTE(Kirstute @ 2011 02 27, 17:27)
Labas vakaras,
Atsiprasau, esu ne jusu forumo nuolatine dalyve, del to iskart atsiprasau, kad lendu, bet gal gales man kasnors padeti...  ax.gif

Nugi tiek izangos zodziu, kad pamirsai ka paklausti norejai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirstute @ 2011 02 28, 00:27)
Labas vakaras,
Atsiprasau, esu ne jusu forumo nuolatine dalyve, del to iskart atsiprasau, kad lendu, bet gal gales man kasnors padeti...  ax.gif

Tai nesvarbu, kad ne nuolatinė dalyvė. Mes nesikandžiojam 4u.gif

O aš visu kūnu jaučiu, kad mano mm pareina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 27 vasario 2011 - 23:51
QUOTE(Hip @ 2011 02 27, 23:38)
Kad matavau BT ne laiku blush2.gif
As dirbu visa diena,,,kaip ir vakar dirbau. Ryt iseigines, ty uz 6val rolleyes.gif

Nugi tiek izangos zodziu, kad pamirsai ka paklausti norejai 4u.gif



QUOTE(tildushka @ 2011 02 27, 23:49)
Tai nesvarbu, kad ne nuolatinė dalyvė. Mes nesikandžiojam 4u.gif

O aš visu kūnu jaučiu, kad mano mm pareina


Nepamirsau, tik pirma norejau graziai pas jus uzieti ir pasiklausti ar galima...
Tai va pas mane jau degnozuota policistinis kiausidziu simdromas... bet problema ta, kad man gine nieko nedaro, nes sako dar per mazai laiko planuojat ir negalima dar kistis, bet man neramu, kad pas mane rasta labai daug cistu... ar galima sitaip su abejingumu nieko nedaryti? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 02 27, 17:49)
O aš visu kūnu jaučiu, kad mano mm pareina

Ouj 4u.gif

QUOTE(Kirstute @ 2011 02 27, 18:01)
Nepamirsau, tik pirma norejau graziai pas jus uzieti ir pasiklausti ar galima...
Tai va pas mane jau degnozuota policistinis kiausidziu simdromas... bet problema ta, kad man gine nieko nedaro, nes sako dar per mazai laiko planuojat ir negalima dar kistis, bet man neramu, kad pas mane rasta labai daug cistu... ar galima sitaip su abejingumu nieko nedaryti?

As manau, kad hormonu tyrimai nebutu joks kisimasis,,,,galu gale, nepatinka ginekologe, susirask kita 4u.gif Rupestinga!!!
Atsakyti
Labas, mergai ir mergiukai 4u.gif

Kai jau uzknisiu, sakykit smile.gif Savo didziausio sedevro cia rodyti gi negaliu.... blush2.gif

Savaitgalio pabaigtukai smile.gif

PAPRASCIAUSIA imanoma druskine, ale ji man tokia miela del kazkaip lengvai vykusiu patrynimu...
user posted image

Dovana draugei vestuvems
user posted image

Prasymas buvo - krepselis mandarinams arba svogunams biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
user posted image

Siek tiek papuosalu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 28 vasario 2011 - 11:50
QUOTE(Kirstute @ 2011 02 28, 01:01)
man gine nieko nedaro, nes sako dar per mazai laiko planuojat ir negalima dar kistis, bet man neramu, kad pas mane rasta labai daug cistu... ar galima sitaip su abejingumu nieko nedaryti?  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Siaip tie folikulai nieko blogo nedaro. O tavo ciklas reguliarus? Kiek laiko planuojate? Šiaip medikų nuomone net visiškai sveikoms moterims gali nepavykti pastoti apie metus laiko ir kol nepraėję metai, paprastos ginės niekur nesiunčia ir tyrimų nedaro. Tik privačiose klinikose viskas daroma taip, kaip tu nori, bet tai kainuoja nemažus pinigus.

Gretusiu, grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 02 28, 04:18)
Ouj 4u.gif
As manau, kad hormonu tyrimai nebutu joks kisimasis,,,,galu gale, nepatinka ginekologe, susirask kita 4u.gif Rupestinga!!!



QUOTE(tildushka @ 2011 02 28, 12:39)
Siaip tie folikulai nieko blogo nedaro. O tavo ciklas reguliarus? Kiek laiko planuojate? Šiaip medikų nuomone net visiškai sveikoms moterims gali nepavykti pastoti apie metus laiko ir kol nepraėję metai, paprastos ginės niekur nesiunčia ir tyrimų nedaro. Tik privačiose klinikose viskas daroma taip, kaip tu nori, bet tai kainuoja nemažus pinigus.

Gretusiu, grožis wub.gif


As lankausi privacioje klinikoje, man tyrimai ir pan. dalykai mokomi, bet tik per savo nagluma issiprasiau tyrimus kad darytu, aisku jie brangus bet jie niekur nefinansuojami, nes nevaisingumas nera liga ir valstybe nefinansuoja ju... Bet man idomu, ar reikalingi nuodugnesn tyrimai, kazkokiu vaistu ar nereikia naudoti, nes mm seip yra, tik dazniausiai ciklas trunka nuo 32 ir daugiau dienu... ir labai teplioja man pries ir po mm.. man tas ir neramina, bei pastovei skauda tai desine tai kaire sonus... Klausimas ar kitas ginekologas kazka darytu, gal tiesiog per daug imu i galva, gal cia nera taip blogai...? Aciu uz atsakymus mergaites, tiesiog esu pasimetusi ir nzn. ka man daryti toliau... g.gif
Atsakyti
mane tai dabar visi bara, kad as per daug viska imu i galva, kad per daug nervinuosi del mmm nebuvimo, del nestumo ir pan...O tas tada mane dar labiau nervina, nes atrodo, kad negalvoju as gi daugiau, nei reikia planuojant.. doh.gif Dar pradeda pasakoti, kad va vieni pazistami planavo daug metu, gyd jau pasake, kad vaiku jie netures.. Tai jie viska mete isvaziavo atostogu, atsipalaidavo ir pastojo.. Kad tik tiek va reikia, pailseti, pamirsti viska, negalvoti... Tada atrodo pradedu dar labiau save grauzti, gal ir as per daug galvoju ir pergyvenu?? Bet ir sedeti sudejus ranku as negaliu.. Tarkim laukti, kol naturaliai ateis mmm.. O tai juk gali buti ir po keliu men tik, per kuriuos as matyt nuo proto nusokciau is tos nezinios doh.gif Nzn kaip su tom mintim susitvarkyti ir ramiai gyventi, bet zinant, kad padariau viska ir nieko nepraleidau, kas trukdo nestuke.gif ...
Jei buciau kokiu 20 m, tai gal sau ramiai gerciau kokias nakvisas ir arbateles ir laukciau naturalaus proceso, bet kai dabar senatve i nugara alsuoja, kazkaip nesinori to laiko gaisti.. O gal as ji taip tik dar labiau gaistu blokuodama savo smegenis?? doh.gif Zodziu... Sian man juoda diena vel..
Atsakyti