Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Labas 4u.gif

Mila, aciu, kad teiraujies 4u.gif Bet neturiu jokiu naujienu, tai irgi tyliu, bet viska paskaitau 4u.gif Pas O.K. einu kita savaite, nes pas ja eiles, tai reikejo gerokai palaukt.
Tavo Braskyte saunuole, jau vaiksto wub.gif

Keberiokst, tikiuos, kad radus priezasti, pasieksit taip trokstama tiksla wub.gif

Dar labai laukiu Lynetes naujienu wub.gif

Hip, laikau uz taves kumscius bigsmile.gif 4u.gif Jau turi pagaliau pasisekti mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

valerie, nius, jau laukiu tuomet ziniu po vizito pas O.K. wub.gif tiesa, o ji sestadieniais dirba? g.gif
keberiokst 4u.gif

lekiam pas diedukus kaiman, tai siandien jau gal nebeprisijungsiu, nebent is ju trumpam, tiesa, imeciau i musu gmail si bei ta blush2.gif kvieciu pasisvalgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 26, 11:55)
valerie, nius, jau laukiu tuomet ziniu po vizito pas O.K. wub.gif tiesa, o ji sestadieniais dirba? g.gif

Neisivaizduoju blush2.gif
Grazaus sestadienio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 26 kovo 2011 - 11:01
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 26, 10:55)
lekiam pas diedukus kaiman, tai siandien jau gal nebeprisijungsiu, nebent is ju trumpam, tiesa, imeciau i musu gmail si bei ta blush2.gif kvieciu pasisvalgyti biggrin.gif

Paziurejau pagaliau abu filmukus,nes nebuvau macius ir kur Amelyte piesia bigsmile.gif Tokia rimta, susikaupus,taip stengiasi papiesti wub.gif O maudosi,kaip smagiai wub.gif Ir tu man tokia ideali mamyte,tokia kantri,rami,tokia silta wub.gif

Ir dar pamaciau Ievokslio prisistatyma bigsmile.gif Labai smagu susipazinti wub.gif O per koki stebukla Vytauta pasigavot? Nu,bet tu ir aktyviste thumbup.gif Ar gavai pasijungimus?

Valerie,pranesk po O.K. kas ir kaip mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
aš dar trumpam užsukau į mūsų albumėlį, pamačiau labai gražių naujų nuotraukyčių bigsmile.gif pakomentavau po nuotraukomis ax.gif
bėgu, iki 4u.gif
Atsakyti
[quote=*Gaja*,2011 03 26, 12:15]


Ir dar pamaciau Ievokslio prisistatyma bigsmile.gif Labai smagu susipazinti wub.gif O per koki stebukla Vytauta pasigavot? Nu,bet tu ir aktyviste thumbup.gif Ar gavai pasijungimus?

Ačiū, prisijungimus gavau, bandysiu dabar pasižvalgyti kol mažoji panelė miega ax.gif
Vytautė mūsų tikras stebuklas, nes man mmm būdavo vos du kartus metuose, O nevykdavo (kaip ir dabar) ir tiesiog ji kažkokiu keistu būdu užkibo, nes pagal mmm turėjau gimdyti rugsėjo pradžioje, o ji gimė tik lapkričio pabaigoje thumbup.gif Kaip K pasakė "būna neįmanomi dalykai tampa įmanomais ir stebuklų pasirodo irgi būna" smile.gif


Aš tai šian važiavau į universitetą laikyti egzo (mokausi antrą aukštąjį) bet jaučiu ne kas ten man ir gausiu persilaikyti rudenį. Kuo senyn tuo labiau nesinori mokytis unsure.gif
Atsakyti
Ievoksli malonu buvo susipazinti, tu tikra aktivyste thumbup.gif
Kaip fainai gavosi del pirmojo stebuklelio, tikiuosi ir antra greituoju laiku pagausit wub.gif
Ar pavyko tau musu albumeli perziureti?

As irgi si bei ta pakomentavau prie nauju nuotrauku blush2.gif

Prisiminiau kad neatsakiau i kai kuriuos klausimus doh.gif

tildushka nufotkinti butu sunku nes reiktu pagauti momenta, ir pilvas tiesiog atrodo ne apvalus o kampuotas, buna net trikampinis biggrin.gif

Mila su vardukais kolkas nelabai kaip, nes MB labai patinka prancuziski vardai, o man nors ir grazus jie, bet mes gyvenam ne meksikieciu seriale, o vaikui su tokiu vardu gyventi reikes, todel neapsisprendem dar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 27, 00:08)
Mila su vardukais kolkas nelabai kaip, nes MB labai patinka prancuziski vardai, o man nors ir grazus jie, bet mes gyvenam ne meksikieciu seriale, o vaikui su tokiu vardu gyventi reikes, todel neapsisprendem dar  rolleyes.gif

O prancuziski tai cia kokie mazdaug? Zanas,zakas ir Erkiulis,daugiau nesugalvoju staigiai ax.gif O tau lietuviski ar tarptautiniai labiau patinka,ar dar kokie?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Neiskenciau as, siandien jau i darba eisiu,,,sedejimas namie be jokio tolko ne man schmoll.gif nors siandien pilva skaudena kazko g.gif ir teplioja nuo nakties truputuka,,,tikekimes nieko blogo,,,tiesa sakant, kai istrauke ta svirksta po visko, maciau kad galiukas kruvinas buvo, matyt kazka uzkabino g.gif

Grazaus jums sekmadienio!
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 27, 12:09)
Grazaus jums sekmadienio!

gerai, kad nesėdi, taip ilgiau slinktų laikas. O sekmadienis visai gražus ir buvo. Dėkui mirksiukas.gif tik tas laiko pasukimas, niekaip neina šios dienos tempo pagaut
Atsakyti
Mes tai kovo 13 pasukom, buvo iseigines tai kazkaip lengvai praejo,,,tik keistoka buvo kad kokios 7, o dar sviesu,,,

Kaip mano pilvas isiputes,,,timpkes tokias siandien pirkau, po suknele megzta tokia lengva apsiauti, tai blem isirezia per viduri pilvo doh.gif ne 2 nei 1 verysad.gif
Atsakyti
Hip laikom kumscius uz tave, kad ispustas pilvas cia gerai thumbup.gif

o mes siandien sioki toki incidenta apturejom, buvom MB draugo gimtadienyje, ir jis nepaisant mano prasymu primaise gerimu doh.gif geriau nepasakosiu kaip as ji pristatinejau namo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lynete: 28 kovo 2011 - 00:39