Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

regata, kokia didele jau Jonyte bigsmile.gif Labai grazute, kuo toliau, tuo labiau i tave panasi smile.gif

*Mila*, labai grazi jubilijate wub.gif O jau kaip supyko, kai atemei baliona biggrin.gif

*Gaja*, sesutes wub.gif

Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 03 25, 16:06)
*Kaip smagu, kad ir manes pasigendant  4u.gif
Man ir paciai labai nesinori, kad senosios skyrelio nares issilakstytu, sorry, mergaites, kad truputi jus apleidau  blush2.gif
**Bet siaip gyvenam gerai  smile.gif Laikausi savo plano: jau pramokau vairuoti, bet kol ismoksiu vaziuoti taip, kad galeciau viena su Liepa vazinet, tai dar man mokytis ir mokytis  doh.gif O blogiausia tai, kad praktikuotis nelabai iseina, nes nera kam palikti Liepos, MB grizta is darbo velai vakare. Na bet bandau, jei tik atvaziuoja kas nors, kas gali pabuti su mazaja, lekiu nors valandele pavazinet  ax.gif
***I Ispanija vaziuosim maziau nei uz poros savaiciu  tongue.gif
****Ikelsiu naujesniu nuotraukeliu, parodysiu koks jau didelis mano vaiks  smile.gif ir kai turesiu laiko eisiu perziuret jusu nuotraukyciu  smile.gif

*Ziurek,kai garsiai su Mila emem saukt,tai ir islindo dinozaures is visu kampu biggrin.gif O kad laiko truksta,tai tikiu. Man irgi para kazkas patrumpino biggrin.gif
**Nu cia tai saunuole good.gif
***Biski pavydziu ax.gif jauciu oras bus pats tas,dar nekarsta,bet jau silta.. Lauksim foto smile.gif
****Tikrai kokia diiiiiidele wub.gif Jau kaip graziai sedi bigsmile.gif Nu,ir ispuosta mamytes kaip visada wub.gif Beje,ten kur taip prisimerkus sypsosi nuotr.2135 tai man taip i tave panasi wub.gif o akytes gudrios gudrios wub.gif Daug zbitku prikrecia?

QUOTE(*July* @ 2011 03 25, 16:23)
*Gaja*, sesutes  wub.gif

Aciukas wub.gif
Papildyta:
As cia gall biski ne i tema,bet kaip,Keberiokst,tavo foto pamokos? O joga kaip,gal paskui patiko?
Atsakyti
Foto nieko gero,puseje ju nebuvau,nes kelias savaites gulejau ,po to Barselona,o i paskutine nejau jau.O ir mokytojas ten truputi grybas buvo.Paskutinej pamokelej sake pasedes pusvalandi asmeniskai ir parodys ka praleidau,tai ta pusvalandi ejo per fotiko settingus ir ieskojau kaip pailginti laika,kad fotikas greit neissijungtu.Zodziu,mazai ten apie pati reikala buvo.Noreciau geru dvieju valandu one to one pamokas,jauciu daugiau ismokciau nei su juo per ta laika.Yra SM temos,eisiu savarankiskai mokintis,juolab vasara arteja,viskas zydes,grozio aplink daug bus,praktikuotis gerai.

I joga vaikstau,nu nekabina ji manes.Einu,akd raumenis pratampyt ir tiek.Man labiau relaksacijos reikia,o jos ten 2 min pradzioj ir 2 pabaigoj.
Atsakyti
Nu va kazkaip skyrelyje pasidare pavasariskiai silciau ir linksmiau ax.gif

Keberiokst o kaip praejo kelione i Barselona, nes mes apie ja taip nieko ir nesuzinojom blush2.gif Del jogos tai man tai dabar pagrindinis varyklis - ziauriai gerai pakelia tonusa. Nors anksciau man patikdavo labiau aerobines-jegos treniruotes bet dabar ivertinau jogos duodama nauda sveikatai. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 25, 18:25)
I joga vaikstau,nu nekabina ji manes.Einu,akd raumenis pratampyt ir tiek.Man labiau relaksacijos reikia,o jos ten 2 min pradzioj ir 2 pabaigoj.

As jogosz nesu lankius,bet jei jauti,kad ne taip,tai gal dar ko paieskok g.gif O tau norisi grupese kazka lankyti? Gal jei norisi tiesiog relaxo,tai namie paguleti muzika uzsidejus g.gif O fotkinti,tai ziuriu,kazkaip ir as turbut eisiu pasimokyti,nes nu nesigauna man taip kaip norisi,gyvai graziau matau,o foto ne tas ir viskas doh.gif
O klausyk,kai turesi laiko ir nuotaikos,tai gal kokia is Barselonos foto idesi?
Atsakyti
Veliau imesiu is FB smile.gif

O siaip gerai ten buvo,geras toks miestas.Ko noresi to ir gausi.Juros,kai silta,nemokamu parku,architekturos,skanaus ir gero maisto,siaip maloniu prasivaiksciojimu.Man pagrindinis tikslas buvo Guelio architektura ir sokantys fontanai.Pirmasis nuvyle,nes kur ejom ten stroikes buvo,o kuriniai tai ispudingi.Tik tiek nameliai nelabai derejo siuolaikiniu namu kontekste.O fontanai tai jega,rpasedejom gal 4 valandas,su vynu,taip smagu buvo.Koks turgus buvo,sakes...Krevetes,didziausios braske,krabai gyvi ir viskas taip graziai graziai....Paskutine diena tik lijo,tai ieskojom pastoges akvariume,kavinese,slapcion istustinom Montserat vienuolyne pirkta likeriuko buteliuka,nes i bagaza per didelis buvo ir isvaziavom atgal.

reiks cd koki relaksacini susirast,man tas pries ivf labai patikdavo klausyt.
Atsakyti
Viskas praejo gerai, MB turtas pasakiskas, man "slapia" nuo ryto...O ka jus po IUI daret, kuom uzsiemet, ka valget ir ka geret,,,

QUOTE(tildushka @ 2011 03 25, 06:49)
Hip, tai jau laikysiu kumštukus smile.gif O kas tas FF? blush2.gif


Aciu,,,Fertility friend,,,internetinis psl kur BT stebi ax.gif

Keberiokst, gaudyk skype kai ka siunciu, tikiuosi tiks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man nekalbadieniai... Skaitau, bet visiskai nera ikvepimo rasyti...

Hip, laukiam su tavimi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 25, 19:05)
Veliau imesiu is FB smile.gif

Barselona viena is mano mazu svajoniu wub.gif Pagal papasakojima,tai puikiai laika praleidot wub.gif Lauksiu foto,kad bent akimis pakeliaut wub.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 25, 19:41)
Viskas praejo gerai, MB turtas pasakiskas, man "slapia" nuo ryto...O ka jus po IUI daret, kuom uzsiemet, ka valget ir ka geret,,,

Super thumbup.gif O po IUI as pamenu ta diena miegojau daug,gulinejau prie kompo,o paskui iki teigiamo NT,tai nieko ypatingo neveikiau,tik nejau i vonia,tik po dusu,ir stengiausi nepervargti,daug po miesta nevaikscioti,nes pilva paskaudedavo ilgiau vaikstant. O valgiau,geriau kaip visada,nu tik alkoholio ne,nors sako taure vyno visai gerai nervams nuimti,kad butum atsipalaidavus ir lengviau vyktu kelione kiausintakiais,ir lengviau implantuotusi,nes itampa trukdo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 25, 20:00)
Sveikos  4u.gif
Man nekalbadieniai... Skaitau, bet visiskai nera ikvepimo rasyti...

Bet siaip viskas gerai,tiesiog nesisneka? Man tai taip silta sirdy,kad pasirodo visos mes cia sedim kasdien,nors retai bepaplepam (matyt,jau labai daug temu aptarta,tai ir taip viskas aisku hihihi.gif),bet visos cia drauge,salia,lyg sedetume susiglaude,bet be zodziu,nes tiek artimos,kad jau ir zodziu nebereikia wub.gif
As kai susipazinau su MB,tai mes valandu valandas praleisdavom kartu tyledami,besiklausydami muzikos,ziuredami filmus ar tiesiog vaiksciodami,bet buvo tiesiog gera kartu tyleti wub.gif
Tai va ir cia taip,gera tyleti kartu,nes jauciam viena kitos siluma,pakaikyma ir artuma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 25, 19:16)
Bet siaip viskas gerai,tiesiog nesisneka? Man tai taip silta sirdy,kad pasirodo visos mes cia sedim kasdien,nors retai bepaplepam (matyt,jau labai daug temu aptarta,tai ir taip viskas aisku hihihi.gif),bet visos cia drauge,salia,lyg sedetume susiglaude,bet be zodziu,nes tiek artimos,kad jau ir zodziu nebereikia wub.gif
As kai susipazinau su MB,tai mes valandu valandas praleisdavom kartu tyledami,besiklausydami muzikos,ziuredami filmus ar tiesiog vaiksciodami,bet buvo tiesiog gera kartu tyleti wub.gif
Tai va ir cia taip,gera tyleti kartu,nes jauciam viena kitos siluma,pakaikyma ir artuma wub.gif
Gajut, kaip visada labai graziai ir siltai parasei. wub.gif
Siaip gerai pas mus viskas. Tik nesisneka. Ikvepimo kazkodel nerasta. Todel tik apie jus visas skaitau, ir laukiu naujienu. ax.gif
Atsakyti
labas
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 25, 12:07)
* o jei rimtai man kazkaip atrodo, kad dar tikrai palaukt reikes, mazu viena diena su manim bus gimtadienis tavo meskiuko wub.gif tiesa, kaip su vardu reikalai?


aš irgi siūlau savo gimtadienio dieną mažajam Lynetės bernužėliui biggrin.gif

QUOTE(tildushka @ 2011 03 25, 12:49)
Niekaip neprisiruošiu padaryti reportažo apie savo namučius. Esu pradėjus rašyti, bet vėl nepatinka, ką parašiau ax.gif

Nada Fedia, nada mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės 4u.gif

atleiskit, nebeužsuku į šitą skyrelį, nes nelabai ką turiu parašyti, o ir prie kompo retai beprisėdu ax.gif kartais paskaitau jūsų postus, bet ne visus... o kuo toliau, tuo labiau atsilieku nuo jūsų naujienų, tad kažkaip ir rašyti nebedrįstu blush2.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 16:59)
priaugau 12-14 kg, paskutinem savaitem jau svoris nebeauga.
leliukas sveria mazdaug 3600, TA buvo kaip tik siandien, tai sake
kad visiskai nieko nevyksta, dar savaite tikrai negimdau

O regatos mazyle tokia fainulka, jau paaugusi ir kaip visada su nepakartojama sukuosena  wub.gif

Labai smagu, kad vaikelio svoris geras ir nebus gigantas thumbup.gif

dėkui už pagyras wub.gif dar įdėjau porą nuotraukėlių blush2.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 20:50)
Regatuke,kokia tu stiliova mamyte,kokie akinukai (o cia del ivaizdzio ar reikia del regejimo)? Ir Zipukas tau kaip tik prie stiliaus,ir Gilze pasiredziusi,pasipuosusi wub.gif O Jonytes juokas koks uzkraciantis,atrodo,beveik girdziu kaip skamba jusu namai wub.gif

Ačiū, mieloji 4u.gif wub.gif
Mano akiniai dėl regėjimo biggrin.gif Prieš gimdymą į naujus pakeičiau, nes prireikė šiek tiek stipresnių, nusilpo per nėštumą ax.gif
Dar kartą ačiū už pagyras wub.gif

QUOTE(*July* @ 2011 03 25, 16:23)
regata, kokia didele jau Jonyte  bigsmile.gif Labai grazute, kuo toliau, tuo labiau i tave panasi  smile.gif

ačiū ačiū wub.gif wub.gif


Papildyta:

Ech, nieko daugiau ir nebeparašysiu, nes mažiukė kviečia mane wub.gif Visoms gražaus savaitgalio mirksiukas.gif

Keberiokst 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti