Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Gaja,spres viska ryt gydytojas.Nes jis tam lauke n metu,ir as juo pasitikiu.
Priklauso nuo graikiskos chlamidijos,ir jauciu nores paimti gleivines biopsija,kad paziuret kiek konkreciai ten kileriu,o ne kraujyje.Pagal jo plana as ir "soksiu".Zinau,kad brangiausio siandien negaliu leisti.Visa kita baika.Bet as jau dabar apie tris vaikus nebesvaigstu.Gana.Norisi gyventi,o ne ant blakstienu stoveti.Bus vienas,ir dar labai tikiuosi kitas ivaikintas.

Siandien pirkom kebabus,uzejau i salimais parduotuve budweiserio.Abiem kazkoka nevirskinimo diena,galvojom po stikline alaus pades.Ziuriu ir netikiu -ALITA Semi Dry yahoo.gif Ir dar uz vos ne lietuviska kaina.Va gurksnoju alc.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 24, 22:23)
Gaja,spres viska ryt gydytojas.Nes jis tam lauke n metu,ir as juo pasitikiu.
Priklauso nuo graikiskos chlamidijos,ir jauciu nores paimti gleivines biopsija,kad paziuret kiek konkreciai ten kileriu,o ne kraujyje.Pagal jo plana as ir "soksiu".Zinau,kad brangiausio siandien negaliu leisti.Visa kita baika.Bet as jau dabar apie tris vaikus nebesvaigstu.Gana.Norisi gyventi,o ne ant blakstienu stoveti.Bus vienas,ir dar labai tikiuosi kitas ivaikintas.

Siandien pirkom kebabus,uzejau i salimais parduotuve budweiserio.Abiem kazkoka nevirskinimo diena,galvojom po stikline alaus pades.Ziuriu ir netikiu -ALITA Semi Dry yahoo.gif Ir dar uz vos ne lietuviska kaina.Va gurksnoju  alc.gif

Aisku. Tai ryt laukiu ziniu 4u.gif O dabar palaiduokis drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lars @ 2011 03 24, 21:39)
biggrin.gif  biggrin.gif Jau Lynete pasigedo per AZ, tai pasirodau ir cia..Viskas ok, tik nesiraso. Skaitau viska...
July tai man atrodo Ispanoijoj ...

Nu,ziurek tu man,nes kai ilgam dingsti,tai norisi paieska skelbti biggrin.gif Gal bent pas mamytes uzsuk dazniau apie mazius paplepeti 4u.gif

QUOTE(ievokslis @ 2011 03 24, 21:50)
noriu ir aš pasižvalgyti po jūsų albumuką ir pati prisistatyti ir pasirodyti smile.gif ar įmanomas reikaliukas?  blush2.gif

Atsiusk savo nuotraukeliu i musu pastuka zvaigzdinukas@gmail.com ir mes tau issiusim pasijungimo slaptazodzius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 14:42)
Hip ar darei vakar OT nes jis rodo PRIES o ne po O. Pagal mane jau turetu buti ivykusi, na taip graziai pakrito po to pakilo  cool.gif


O pagal OT dar tik ivyks per artimiasias 24val tongue.gif gi zinau kad pries ne po, tu ka mane visai nesusipratele laikai biggrin.gif Ryt vaziuoju IUI ax.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 14:50)
Hip,nu kokia tu man grazi,tokia ilgaplauke blondine ir tokia jaunute wub.gif Ir namai jusu labai jaukus atrodo bigsmile.gif

Aciu uz pagyras blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 25, 05:54)
O pagal OT dar tik ivyks per artimiasias 24val tongue.gif  gi zinau kad pries ne po, tu ka mane visai nesusipratele laikai biggrin.gif  Ryt vaziuoju IUI ax.gif

Tai jau rodo OT? bigsmile.gif Tai uz sekminga rytdiena drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gretusiu,jau Miglytei 7men.eina bigsmile.gif O grazute tokia pat,kaip nuo gimimo,tik paaugus smile.gif Labai dailus bruozai,tikrai tavo (jusu) geriausias kurinelis wub.gif O jau darbeliu kiek pridarei,tikrai ikvepimas taves neapleidzia wub.gif O kaip nuotaikos? Ar atsitrauke tas gilus liudesys? O ta mociute su jumis gyvena? Kaip idomu ziureti kontrasta tarp jos ir Miglytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 17:59)
priaugau 12-14 kg, paskutinem savaitem jau svoris nebeauga.
leliukas sveria mazdaug 3600, TA buvo kaip tik siandien, tai sake
kad visiskai nieko nevyksta, dar savaite tikrai negimdau
(MB surauke fizionomija  lotuliukas.gif)

man TA skamba kaip - Technine Apziuta biggrin.gif
O vyras jau laukia, nekantrauja, tikiu smile.gif Tu tai prisibuni su kudikeliu ir taip, jau va 9 men, o jam greiciau gyva paciupineti biggrin.gif
QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 21:42)
As irgi galvojau sruogelem veliau persidazyt, irgi nenoriu daznai atsinaujint, na paziuresim dar pagal nuotaika.

Is to kamuoliuko vis islenda tai uzpakaliukas, tai koks keliukas ar kojyte  lotuliukas.gif
Jau lelius verziasi i laisve po trupuciuka  biggrin.gif

as jau kelinta karta sruogelem dazausi smile.gif Ansciau tai visa galva, tai saknis.. Bet labai is tikro matosi, kai ataugineja.. O sruogelem taip biski margiau viskas ir ne taip i akis krenta smile.gif Be to maziau plauku gadinasi, tik puse gal biggrin.gif
o kaip faina, kai va taip kuno dalys pasimato thumbup.gif Nedarei foto, kai kokia pedute ar rankyte islindus?

O as sian pasiemiau savo "didesniuosius" dzinsus, bet mano nuostabai vos ilindau! Per siules braska, sagas vos susegiau... doh.gif Per pora sav. taip pilvukas islindo biggrin.gif
Beje, vakar vyras paeme ta HCG rezultata - 32 su kazkiek... Gerai as tada girdejau - 24 biggrin.gif:D Man uzteko, kad pasake "teigiamas", o jau daugiau atsijungiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 25, 08:55)
Gretusiu,jau Miglytei 7men.eina bigsmile.gif O grazute tokia pat,kaip nuo gimimo,tik paaugus smile.gif Labai dailus bruozai,tikrai tavo (jusu) geriausias kurinelis wub.gif O jau darbeliu kiek pridarei,tikrai ikvepimas taves neapleidzia wub.gif O kaip nuotaikos? Ar atsitrauke tas gilus liudesys? O ta mociute su jumis gyvena? Kaip idomu ziureti kontrasta tarp jos ir Miglytes wub.gif

Aciu, brangioji, uz grazius zodzius... smile.gif Vaikas auksinis, dazniau sypsosi nei verkia (ir laaabai daznai sika smile.gif). Todel galiu dirbti kai tik ikvepimas pagauna smile.gif O ir MV, neslepkim, visa vakara ir savaitgalius nepaleidzia migles is ranku - zaidzia, nesioja, migdo, maudo... Nakti keliasi, prie papo padeda, dabar jau tyrelem jis maitina - kaip sakiau, prasau FB apziureti filmukus, as Greta Domaniniene 4u.gif

O del mociutes... Jai 86 metai, ji turi 3 seseris Vilniuje....Vyriausiai jau virs 90, "jauniausiai" - 80. Moteriskes OHOHO!!! Kai atlekia i Kauna, tai MV tik saldainius perka.. gerinasi... Griciutes lotuliukas.gif Kaip tankai - ju mama, mano prosenele, 104 metu mire smile.gif (Augustinas Gricius, onkologe Laimute Griciute, operatorius Gricius... musiskiai...)
Atsakyti
labas dienaz biggrin.gif

braske miega, Mb issiustas i parde, laukiam sveciu, vis dar svenciam braskes gimtadieni lotuliukas.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 17:59)
*priaugau 12-14 kg, paskutinem savaitem jau svoris nebeauga.
leliukas sveria mazdaug 3600, TA buvo kaip tik siandien, tai sake
kad visiskai nieko nevyksta, dar savaite tikrai negimdau
(MB surauke fizionomija)
**Pasiziurejau foto, kokia jau didele Braskyte, ir tokia grai pasipuosusi ir laiminga  ***O kur tavo sruogeles, nes foto nepamaciau?


*tai labai net gi gerai, sakyciau! issivaizduoju, kaip TB nekantrauja gi SUNUS smile.gif o jei rimtai man kazkaip atrodo, kad dar tikrai palaukt reikes, mazu viena diena su manim bus gimtadienis tavo meskiuko wub.gif tiesa, kaip su vardu reikalai?
**aha, nemaza jau, is vis vaiksco viena pirsciuka atkisus ir sako "di di", tipo as jau didele lotuliukas.gif
***a va sitaip tongue.gif gera kirpeja, nudaze taip, kad nieko nesimato, bet visi klausia, ka pasidarei, kad pasviezejai taip biggrin.gif daze vos keliais tonais sviesesnem, tokiom kaip sviesaus gintaro, bet as dar sviesiau noriu, siek tiek veliau dar pasviesinsiu mirksiukas.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 21:16)
As jau menuo kaip planuoju,tai ziurek nepraeis ne puse metu ir padazysiu Is tiesu,tai galvoju va koki balandi ir padazyti sruogelem,nes jei net per nestuma kitos dazo,tai maitinant man atrodo dar maziau rizikos


tai planuok planuok, iki vasaros, mazu ir nusidazysi, ir as taip paciai - kol prisiuoruosiau doh.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 21:50)
Milut,vis neatsigroziu jusu Amelyte,tokia linksmute (isskyrus ta epizoda,kai atemei baliona ),o jau kokia grazia suknute papuosei jubiliate


dekui! tu visada randi ka gero apie zmogu ir zmogui pasakyt wub.gif saules spinduleli tu musu!

QUOTE(gretusiu @ 2011 03 24, 22:00)
OOO, manes pasigedot? smile.gif Kaip smagu...


o kai as rasiau, kad pasiilgau taves, tai nei mur mur beee.gif nu, bet gerai, kad is vis apsireiskei biggrin.gif

QUOTE(Lars @ 2011 03 24, 22:39)
Jau Lynete pasigedo per AZ, tai pasirodau ir cia..Viskas ok, tik nesiraso. Skaitau viska...
July tai man atrodo Ispanoijoj ...


matyt labai tyliai pasakiau, kad pasigedau taves, kad tik i MILZINISKOM raidem parasyta Gajos sauksma atsakei lotuliukas.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 24, 23:23)
Gaja,spres viska ryt gydytojas.


Laukiam ziniu ax.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 25, 06:54)
O pagal OT dar tik ivyks per artimiasias 24val gi zinau kad pries ne po, tu ka mane visai nesusipratele laikai  Ryt vaziuoju IUI
Aciu uz pagyras


vajei, kaip greit, man kaskart tavo parasymas, "ryt IUI" soka kelia mega_shok.gif
nezinau, kazkaip laikas ziauriai greit bega rolleyes.gif
laikau kumscius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 21:50)
gal net anksciau,tai rodysi Keberiokst pavyzdi ir lauksi jos prisijungiant wub.gif

Nu anksčiau tai vargu ar išeis... Keikiu save, kad niekaip pas ginę neišsiruošiau, tai dabar lieka laukti mėnesio pabaigos ir bus matyt ateis mmm ar ne. O PMS kaip nėra, taip nėra... Nesuprantu kas darosi g.gif Vėl viskas kitaip nei visada doh.gif

Hip, tai jau laikysiu kumštukus smile.gif O kas tas FF? blush2.gif
Keberiokst, 4u.gif

Niekaip neprisiruošiu padaryti reportažo apie savo namučius. Esu pradėjus rašyti, bet vėl nepatinka, ką parašiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 25 kovo 2011 - 12:53
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 25, 09:54)
*man TA skamba kaip - Technine Apziuta biggrin.gif
**Beje, vakar vyras paeme ta HCG rezultata - 32 su kazkiek... Gerai as tada girdejau - 24 biggrin.gif:D Man uzteko, kad pasake "teigiamas", o jau daugiau atsijungiau  lotuliukas.gif

*Tai ta ir reiksia,nes leliuka ismatuoja,apziuri,viska patikrina biggrin.gif
**Svarbu,kad teigiama teisingai isgirdai biggrin.gif

QUOTE(gretusiu @ 2011 03 25, 10:53)
O del mociutes... Jai 86 metai, ji turi 3 seseris Vilniuje....Vyriausiai jau virs 90, "jauniausiai" - 80. Moteriskes OHOHO!!! Kai atlekia i Kauna, tai MV tik saldainius perka.. gerinasi... Griciutes  lotuliukas.gif Kaip tankai - ju mama, mano prosenele, 104 metu mire smile.gif (Augustinas Gricius, onkologe Laimute Griciute, operatorius Gricius... musiskiai...)

Ohoooo,kokia ilgaamziu gimine bigsmile.gif Tai ir tau ilgi gyvenimo metai nusimato biggrin.gif

QUOTE(tildushka @ 2011 03 25, 12:49)
*O PMS kaip nėra, taip nėra... Nesuprantu kas darosi g.gif Vėl viskas kitaip nei visada doh.gif
**Niekaip neprisiruošiu padaryti reportažo apie savo namučius. Esu pradėjus rašyti, bet vėl nepatinka, ką parašiau ax.gif

*Svarbu,kad kitaip negu visada smile.gif
**Laukiam laukiam mirksiukas.gif

Milut,ka Braskyte dovanu gavo?
Atsakyti
Gretusiu o jus jau sedit? biggrin.gif beje ar valgot mesyte jau ir darzoviene? gal isduosi paslapty kur perkat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 24, 12:21)


paiilgau valerie ir Lars, Keberiokst ir July, gretusiu - panos, dinozaures, gryztam, auuu, pasisakom, kaip kuo gyvenam, nors po pora meiliu zodeliu biggrin.gif



QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 20:50)

Lars ir July,tai visai prapuolusios g.gif




Sveikutes,

Kaip smagu, kad ir manes pasigendant 4u.gif
Man ir paciai labai nesinori, kad senosios skyrelio nares issilakstytu, sorry, mergaites, kad truputi jus apleidau blush2.gif
Nelabai turejau ka parasyti, o veliau visai laiko maza pasidare... Auga vaikas, kaip ir lengviau viskas, smagiau, bet kai miega maziau, tai ir laiko maziau lieka...

Bet siaip gyvenam gerai smile.gif Laikausi savo plano: jau pramokau vairuoti, bet kol ismoksiu vaziuoti taip, kad galeciau viena su Liepa vazinet, tai dar man mokytis ir mokytis doh.gif O blogiausia tai, kad praktikuotis nelabai iseina, nes nera kam palikti Liepos, MB grizta is darbo velai vakare. Na bet bandau, jei tik atvaziuoja kas nors, kas gali pabuti su mazaja, lekiu nors valandele pavazinet ax.gif

I Ispanija vaziuosim maziau nei uz poros savaiciu tongue.gif

Ikelsiu naujesniu nuotraukeliu, parodysiu koks jau didelis mano vaiks smile.gif ir kai turesiu laiko eisiu perziuret jusu nuotraukyciu smile.gif

*Mila*, sveikinu Amelyte su 1 metuku wub.gif Jau vaiksto bigsmile.gif

Lynete, pradzioj pagalvojau, kad cia nauja mergaite biggrin.gif
Jau tuoj tuoj mus pradziuginsi nuostabiausiom naujienom wub.gif ech.... koks fainas laikas tau dabar - tas didysis laukimas wub.gif

Keberiokst, kaip gerai, kad jau aiski problemos priezastis, dabar jau bus galima ja nugaleti 4u.gif


Atsakyti