Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 24, 14:46)
Tas tai gerai,negerai tas,kad vienas ivf su pilnu imuniniu gydymu gali kainuoti iki 68 tukst litu.

Ir geros naujienos, ir nelabai. Gaila, kad taip brangu, bet nenuleisk rankų ir pamatysi, kad viskas bus gerai. Juo labiau, kad įmanoma ir natūraliai pastoti. Pamatysi, kad auginsim nestuke.gif drauge smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 24, 13:21)
Lynete, o kiek priaugai jau kg? primink, kada db tau TA?


priaugau 12-14 kg, paskutinem savaitem jau svoris nebeauga.
leliukas sveria mazdaug 3600, TA buvo kaip tik siandien, tai sake
kad visiskai nieko nevyksta, dar savaite tikrai negimdau
(MB surauke fizionomija lotuliukas.gif)

Pasiziurejau foto, kokia jau didele Braskyte, ir tokia grai pasipuosusi ir laiminga wub.gif O kur tavo sruogeles, nes foto nepamaciau?

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 24, 13:37)
Abu atskirai mes esam sveikut sveikuteliai,o va genetiskai labai panasus.%50% musu embrioniuku genetiskai sutampa su manim,organizmas atpazista tai kaip vezi,ir sunaikina.


BET GI PAGALIAU kazkoks paaiskinimas, nes isprotet buvo galima doh.gif
o cia daznai taip buna kad 2 genetiskai panasus zmones pasitaiko? g.gif
Ta injekcija kas menesi cia LIT vadinasi? (kitoj temoj nedrasu buvo paklausti) Kas cia per daiktas, ar ji daro Lietuvoje ar UK? Labai labai labai spausim kumscius uz tave kad pakaktu to LIT, kad nereiktu tu kosminiu pinigu moket nes tikrai cia virs visu suvokimo ribu unsure.gif Ar yra kur toki dalyka kad kompensuotu, kokie nors fondai ar dar kas nors? g.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 24, 14:17)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nea, pamaciau graike  lotuliukas.gif Visai ne meksikiete biggrin.gif biggrin.gif


Geras lotuliukas.gif

Hip tik dabar pasiziurejau fotos, kaip graziai atrodai thumbup.gif Jei jau pradejom apie tipazus kalbet tai tau tiktu Edie Britt, aisku ne kaip askemybes bet siaip vizualiai.

O regatos mazyle tokia fainulka, jau paaugusi ir kaip visada su nepakartojama sukuosena wub.gif
Atsakyti
Lynete,viskas cia privaciai ir is savos kisenes.Geru geriausiu atveju savo seimos klinikos issiprasysiu,kad recepta leidziamiems skystinamies ir progesterono injekcijom jie israsytu,centai ,palyginus,bet vis sis tas susitaupys.O visa kita moketis paciam.
Injekcijos arba LIT,vyro arba donoro,tai baltieji kraujo kuneliai-galima UK ir LV,kaina atitinkamai 750 svaru ir apie 100 euru uz injekcija.Tai jei reiks to,tarsiuos su Bykova.
Arba intralipidai-cia baltymu,soju ir dar kazkieno koncentratas-ju yra LT,kainuoja irgi daug,bet nemanau,kad kur taiko su ivf,nes UK irgi pakankamai naujas reikalas.Tas kainuoja 350 svaru.Tai sita tektu UK daryt.
Tai jei sitos dvi,tai gyventi dar galima.Bet jei imunoglobulina dades,tai amen.Ten injekcijos tukstanciais kainuoja.Kita vertus yra LT pigiai imunoglobulina taikanti gine.Tik kai jau tokie reikalai,tai reikia kad butu atidziai parinktos dozes ir laikai,o pas ja viskas aklai.Na reiks ir eisiu pas,o ka daryti.
Del daznumo,tai kiek domejausi daznai.Tik ne visu organizmas i ta reaguoja.Pvz taip iseina mano mamos i mane nereagavo,nes atmetimui mano geno tipas pats pavojingiausias.Europoje aplamai pats dazniausiai pasitaikantis genas 4.1,tai reiskia yra begale zmoniu su sutampanciais,tik kai tyrimu nesidaro tai niekas apie tai ir nezino.O va su persileidimais kas,tai tokios "smulkmeneles" dazniausiai paaiskina nepaaiskinamus nevaisingumus.Kiti pastoja ir be nieko,bet greiciausiai pries tai ne kart persileidzia.Tik su antru vaiku,sako,jau tikrai beda buna.
Visi is pradziu ateje tyrimai buvu liuksusiniai,jau galvojau ir vel nieko neras,o va paskutinis kai atejo,tai atsisedau,nes yra nekintamas,jau ka turi tai turi.
Atsakyti
Keberiokst 4u.gif dziaugiuosi, kad atsirado naujas kelias link tikslo 4u.gif kainos nerealios, suprantu, bet as matau tu pasiruosus bet kam,,,

Siandien kilstelejau,,,paziuresim ka OT rodys g.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 24, 03:17)
Tave tai tiksliai isivaizdavau tamsiaplauke, auksta tokia, kuri labai skaniai gamina 

lotuliukas.gif nu gal pataikei biski,,,netikra blondine as,,,tik ugio nedaug biggrin.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 05:52)
Hip o kokius butent tyrimus dare? Pagal tavo BT tai tikrai auga tavo folikulas, turi ovuliuoti  ax.gif na jau toks grazus pakritimas, gal ten ju >1

Daro est, prg ir LH,,,ug rode tik viena ax.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 10:59)
Hip tik dabar pasiziurejau fotos, kaip graziai atrodai  thumbup.gif Jei jau pradejom apie tipazus kalbet tai tau tiktu Edie Britt, aisku ne kaip askemybes bet siaip vizualiai.

cia kuri butu g.gif as neprisimenu vardu visai,,,VISISKAI doh.gif verysad.gif jauciu pas mane super veikiantis atminties apsaugos mechanizmas - neprisimenu nieko, kas man nebutina, ka galiu per google susirasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 11:52)
Kaip faina, o kaip sviesinsi sruogelem gal? Siaip sruogelem maziausiai kenksminga (del maitinimo) nes i saknis nepatenka tu dazu  ax.gif

Aha,zadu sruogelem,bet ne tiek del maitinimo,o kiek bijau sviesinti visus plaukus,nes bus baisus kontrastas,kai ataugines juodos "saknys" doh.gif O as tikrai neprisiruosiu daznai ju dazyti irnesakyk.gif
Apziurejau tavo pilvuko foto,tai tikrai kaip graziai uzsiauginai,toks tobulas kamuoliukas wub.gif Beje,tai leliukas kaip supratau labai gerai svorio priaugo,ne per daug,ane? Sikart gal nesibare M? biggrin.gif Kaip faina,kad dar turi maziausiai savaite pasimegauti ramybe ir pilveliu wub.gif

QUOTE(*Mila* @ 2011 03 24, 12:21)
Gaja, kada dazysi? bigsmile.gif as siaip laukiau kol nebemaitinsiu pilnu tempu, nes bijojau del chemijos, kad braske negautu ax.gif irgi, beje, daziau, ir sviesinsiu dar tongue.gif

As jau menuo kaip planuoju,tai ziurek nepraeis ne puse metu ir padazysiu lotuliukas.gif Is tiesu,tai galvoju va koki balandi ir padazyti sruogelem,nes jei net per nestuma kitos dazo,tai maitinant man atrodo dar maziau rizikos g.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 24, 12:37)
Labas,prisiduodu  smile.gif

Na,bent truputi yra prie ko prisikabinti,vis sis tas. Bet kainos tai pribaigia... O tai sikart vaziuoji kovo 31 ir pas Treijs'a ir pas Bykova? Tarsies preliminariai del strategijos ir starto datos? O tai kas tau pasakys ko reikia - ar LIT,ar intralipidu,ar IVIG?
QUOTE(Hip @ 2011 03 24, 19:40)
jauciu pas mane super veikiantis atminties apsaugos mechanizmas - neprisimenu nieko, kas man nebutina, ka galiu per google susirasti biggrin.gif

Pas mane irgi tas pats mechanizmas lotuliukas.gif Uztat neperkaista "kompiuteris" lotuliukas.gif
Atsakyti
Keberiokst supratau kad viskas labai sudetinga doh.gif Bet svarbiausia kad kazkoks sprendimas vigsi yra, o tai yra daugiau nei nieko. Tu visiskai teisi, labai svarbu buvo suzinoti dabar o ne po N nepavykusiu IVF'u. Kas galejo zinot kad negalima buvo isodinti 2-ju. doh.gif

Hip ar darei vakar OT nes jis rodo PRIES o ne po O. Pagal mane jau turetu buti ivykusi, na taip graziai pakrito po to pakilo cool.gif
O del to vardo tai tu paguglink vaizdus, atpazinsi is nuotraukos. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 21:16)
Aha,zadu sruogelem,bet ne tiek del maitinimo,o kiek bijau sviesinti visus plaukus,nes bus baisus kontrastas,kai ataugines juodos "saknys" doh.gif O as tikrai neprisiruosiu daznai ju dazyti irnesakyk.gif
Apziurejau tavo pilvuko foto,tai tikrai kaip graziai uzsiauginai,toks tobulas kamuoliukas wub.gif Beje,tai leliukas kaip supratau labai gerai svorio priaugo,ne per daug,ane? Sikart gal nesibare M? biggrin.gif Kaip faina,kad dar turi maziausiai savaite pasimegauti ramybe ir pilveliu wub.gif


As irgi galvojau sruogelem veliau persidazyt, irgi nenoriu daznai atsinaujint, na paziuresim dar pagal nuotaika.

Is to kamuoliuko vis islenda tai uzpakaliukas, tai koks keliukas ar kojyte lotuliukas.gif
Jau lelius verziasi i laisve po trupuciuka biggrin.gif

Del to svorio tai kai mane tada M isgasdino as stengiausi nepiktnaudziauti angliavandeniais, bet is tikruju tai paskutinem savaitem vos vos valgiau, tai ir pati svorio nepriaugau per kelias savaites, bet ir vos ne mazeti pradejo. blush2.gif Aisku toks krastutinumas gal nera labai gerai, bet prisiverciu dabar bent kiek valgyt ir stengtis naudingo maisto - kad tureciau jegu gimdymui ir dar kaloriju pienui...
Atsakyti
Regatuke,kokia tu stiliova mamyte,kokie akinukai (o cia del ivaizdzio ar reikia del regejimo)? Ir Zipukas tau kaip tik prie stiliaus,ir Gilze pasiredziusi,pasipuosusi wub.gif O Jonytes juokas koks uzkraciantis,atrodo,beveik girdziu kaip skamba jusu namai wub.gif
Hip,nu kokia tu man grazi,tokia ilgaplauke blondine ir tokia jaunute wub.gif Ir namai jusu labai jaukus atrodo bigsmile.gif
Milut,vis neatsigroziu jusu Amelyte,tokia linksmute (isskyrus ta epizoda,kai atemei baliona biggrin.gif ),o jau kokia grazia suknute papuosei jubiliate wub.gif
Gretusiu,pasipasakok ir tu apie savo tobula kurineli,kaip augat,ka jau mokat? Nes gi Hip leido mamytems pasireikst,neissibegiokim,dinozaures mirksiukas.gif wub.gif
Tildushka,tai tu ziurek irgi ruoskis balandi-geguze pilvuka isigyti nestuke.gif o gal net anksciau,tai rodysi Keberiokst pavyzdi ir lauksi jos prisijungiant wub.gif
Lars ir July,tai visai prapuolusios g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lynete @ 2011 03 24, 20:42)
Del to svorio tai kai mane tada M isgasdino as stengiausi nepiktnaudziauti angliavandeniais, bet is tikruju tai paskutinem savaitem vos vos valgiau, tai ir pati svorio nepriaugau per kelias savaites, bet ir vos ne mazeti pradejo.  blush2.gif  Aisku toks krastutinumas gal nera labai gerai, bet prisiverciu dabar bent kiek valgyt ir stengtis naudingo maisto - kad tureciau jegu gimdymui ir dar kaloriju pienui...

Man paskutini menesi irgi pora kg pakrite buvo blink.gif Gal del to,kad ribojau saldumynus del itariamo GD g.gif Svarbu,kad vandenuku leliukui netruktu. Ar susitaret del gimdymo?
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 20:50)
Gretusiu,pasipasakok ir tu apie savo tobula kurineli,kaip augat,ka jau mokat? Nes gi Hip leido mamytems pasireikst,neissibegiokim,dinozaures mirksiukas.gif  wub.gif

OOO, manes pasigedot? smile.gif Kaip smagu... skaiciau dabar Keberiokst postus garsiai, virskinau informacija...

O mes gerai. Augam, sliauziam. Cirkus darom smile.gif FB paziurekit filmukus - oi kiek visokiu ciudu prifilmavus smile.gif Cia apie Migle.
Dar ruosiuos krikstynom - krikstysim per Velykas wub.gif Tortai ruzavi su batukais, perlai, angelai... Ai..

Rankos zaizdotos, ikvepimas pagaves, darau papuosaliukus, ale nesinori tu "pigiu karoliuku verimu", tai vis kazka sugalvoti noriu... Dekupazinu - o as gi vandeniui alergiska, boze kaip vargstu... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 24, 21:00)
OOO, manes pasigedot? smile.gif Kaip smagu... skaiciau dabar Keberiokst postus garsiai, virskinau informacija...

O mes gerai. Augam, sliauziam. Cirkus darom smile.gif FB paziurekit filmukus - oi kiek visokiu ciudu prifilmavus smile.gif Cia apie Migle.
Dar ruosiuos krikstynom - krikstysim per Velykas  wub.gif Tortai ruzavi su batukais, perlai, angelai... Ai..

Rankos zaizdotos, ikvepimas pagaves, darau papuosaliukus, ale nesinori tu "pigiu karoliuku verimu", tai vis kazka sugalvoti noriu... Dekupazinu - o as gi vandeniui alergiska, boze kaip vargstu...  doh.gif

Aisku,kad pasigedom wub.gif Turesi visus grozius ka pridarysi parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 21:50)
Lars ir July,tai visai prapuolusios g.gif
Papildyta:

biggrin.gif biggrin.gif Jau Lynete pasigedo per AZ, tai pasirodau ir cia..Viskas ok, tik nesiraso. Skaitau viska...
July tai man atrodo Ispanoijoj ...
Atsakyti
sveikos thumbup.gif

noriu ir aš pasižvalgyti po jūsų albumuką ir pati prisistatyti ir pasirodyti smile.gif ar įmanomas reikaliukas? blush2.gif

šian pradėjau trečią stimuliaciją su Clost, tada balandžio 1d vėl pas K ir jeigu kas nors subrendo - tada Ovitrelle ir žiūrėsim rezultatą g.gif MB pasakiau, kad dirbsim tikrai daug doh.gif

Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 24, 21:17)
Aisku,kad pasigedom  wub.gif Turesi visus grozius ka pridarysi parodyt mirksiukas.gif

public.fotki.com/gretusiu
Atsakyti