Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Sveikos,

Keberiokst, geros naujienos smile.gif Kaip laikotės?

July, tikrai yra gana daug moterų, kur teises turi ir nenaudoja pagal paskirtį. Aš irgi turiu, bet praktiškai beveik nevairuoju. O dabar Kauno gatvės tokios, kad duobė ant duobės doh.gif Kai paskutinį kartą vairavau, tai vyrui daug baimės buvo - per kelis cm duobę apvažiavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 02 25, 15:09)
Nes as tai esu visiska varna uz vairo, tai bijau, kad jei ant manes labai sauks, tai as apsiverksiu ir tuo mano vairavimas ir pasibaigs  blush2.gif

Tai kad ten nepatogu, vietos mazai, remiesi tai i stikla, tai i vaira... Tu geriau sesk prie vairo - is karto patogiau bus ir patiks 4u.gif

Keberiokst... Tai mazu vyno taurei susibegsim? blush2.gif

Oi, mergaites, kiek as jums visko papasakoti turiu... Ale kai sedziu kai pele po sluota, tai kai prisikaupia... Reikia rimtai supasakoti viska.
- mano sesuo uzsieme beibio gamyba su visais pribumbasais (pvz, sms vidury nakties "kodel tas II taip svarbu..."). Dirba nuo Kaledu, o jau gyvenimas nemielas doh.gif
- anyta vakar aplanke anuke (kazko daznai pradejo, pries pora savaiciu buvo g.gif ). Migle pamate, ziurejo ziurejo ziurejo... ir taip isiklyke, kad vos nuraminau... Paskutinis anytos planas chuliganas - ikalbinejo mano mociute parduoti buta, kuriame mes visi keturi (as, ji, MV ir Migle) gyvenam, ji parduotu savo ir mes su MV nusipirktume nama... Jai tikrai protelis skysteja.
- mama vakar operavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 02 25, 14:44)
Sveikos,

Keberiokst, geros naujienos smile.gif Kaip laikotės?

July, tikrai yra gana daug moterų, kur teises turi ir nenaudoja pagal paskirtį. Aš irgi turiu, bet praktiškai beveik nevairuoju. O dabar Kauno gatvės tokios, kad duobė ant duobės doh.gif  Kai paskutinį kartą vairavau, tai vyrui daug baimės buvo - per kelis cm duobę apvažiavau smile.gif



Jei labai atvirai-tai visai ne kaip,net paciai ta sunku pripazinti.O kai gausiu tyrimu atsakymus tai is vis nezinau kaip jausiuos,tyrimai dafiga kainuoja,o gydymas dar graziau.Blogiausias variantas ivf su pilnu imuniniu gydymu apie 60-70 tukst.lt.As apie tai kol kas negalvoju,tik zinau,kad taip buna.Darausi tyrimus,kad ivertinti savo stovi dabar,o ne po keliu nepasisekusiu ivf.Jei daugiau maziau viskas gerai-galima judeti i prieki.
Siaip ar taip,bandau optimizma krapstytis is visu imanomu kampu,"prisispardyt" uzpakali ir eit toliau.Kol turiu tiksla ir zinau kelia atrodo viskas neblogai.Labiausiai noreciau,kad kas nors mane apkabintu ir pasakytu,kad viskas bus gerai.Ir dar labiau noreciau tuom patiket.
Papildyta:
Gretusiu,tai kad as i LT neuzsuksiu,as tik viena diena Rygoj.Geguze griztumem ivf ir remontam,busim pora savaiciu,tada tai su mielu noru mirksiukas.gif

Kas mamai?

Kaip tavo draugei sekasi?Gal sveiksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 25 vasario 2011 - 15:59
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 25, 15:33)
Laukiu testu rezu ir varau i Ryga kovo31 d.

Jau laukiam bigsmile.gif

QUOTE(gretusiu @ 2011 02 25, 15:52)
- anyta vakar aplanke anuke (kazko daznai pradejo, pries pora savaiciu buvo  g.gif ). Migle pamate, ziurejo ziurejo ziurejo... ir taip isiklyke, kad vos nuraminau... Paskutinis anytos planas chuliganas - ikalbinejo mano mociute parduoti buta, kuriame mes visi keturi (as, ji, MV ir Migle) gyvenam, ji parduotu savo ir mes su MV nusipirktume nama... Jai tikrai protelis skysteja.
- mama vakar operavo  verysad.gif

-kantrybes tau lotuliukas.gif
-O kas mamai,kazka praleidau unsure.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 25, 15:55)
Labiausiai noreciau,kad kas nors mane apkabintu ir pasakytu,kad viskas bus gerai.Ir dar labiau noreciau tuom patiket.

console.gif tikrai viskas bus gerai,patikek friends.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 25, 15:55)
Kas mamai?

Kaip tavo draugei sekasi?Gal sveiksta?

Mamai ranka operavo, ispjove kazka, ka pamates nuotraukoj, daktaras pasake ooooooooo doh.gif Jai ta ranka skaudejo jau dafiga metu, ale vis visais rupinasi tik ne savim. Juk visi namai, trys diedai, suo ant jos sprando. O kai spali buvom su Migle ortopediniam, prigrasinau nueiti apziurai, va ir susisuko taip... Ir tai operacijos papsiprase po poros menesiu, nes jai dar paslidineti reikia, dar anuke maza panesioti... Tai va ir istorija.

Drauge atsisake chemo... Nezinau kiek ja dar turesim... Vienose misiose uz jos sveikata jau buvau. Ai, rasau ir verkt norisi.
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 25, 16:01)
- kantrybes tau lotuliukas.gif

Niu kad ji durna, kaip dieva myliu. Merginos, niu atvirai. Jau kokius 10 metu atgaudineja zeme. Paklauskit kiek padoriu sklypu po visa Kauna turi? 7. Viena - 12 aru prie Roku - perrase MV. Dabar, si sausi, kai jau as pradejau kategoriskai juoktis is jos tu "viskas jums, vaikai, bus pinigeliu, tik palaukit...". Sita girdziu du metus. Ji, matyt, neturi kito budo laikyti prirista MV prie saves, tai kozna vakara paskambinus tuos pacius poterius sneka... Ir su tais butu pardavimais? Tipo, mano mociute keltusi pas mano mama (niu daug vietos, nuosavas namas)... Ta ne uz ka - ji visom isgalem stengiasi buti savarankiska, turet savo namus, nenori ji "ant kampo". O anyta nori to nesiojamo namuko - tipo, mes su MV nusiperkam zeme, nama, o ji skypo kampe pasistato...
Sakykit, ar as bloga marti, kad nepalaikau anytos altruistiniu planu?! Tokie dalykai man aiskinami jau du metai diena is dienos, o as vis galu nesuvedu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 25 vasario 2011 - 16:15
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 25, 16:55)
Jei labai atvirai-tai visai ne kaip,net paciai ta sunku pripazinti.O kai gausiu tyrimu atsakymus tai is vis nezinau kaip jausiuos,tyrimai dafiga kainuoja,o gydymas dar graziau.Blogiausias variantas ivf su pilnu imuniniu gydymu apie 60-70 tukst.lt.As apie tai kol kas negalvoju,tik zinau,kad taip buna.Darausi tyrimus,kad ivertinti savo stovi dabar,o ne po keliu nepasisekusiu ivf.Jei daugiau maziau viskas gerai-galima judeti i prieki.
Siaip ar taip,bandau optimizma krapstytis is visu imanomu kampu,"prisispardyt" uzpakali ir eit toliau.Kol turiu tiksla ir zinau kelia atrodo viskas neblogai.Labiausiai noreciau,kad kas nors mane apkabintu ir pasakytu,kad viskas bus gerai.Ir dar labiau noreciau tuom patiket.

Suprantu, kaip tau sunku dabar 4u.gif Bet kartu tikiu, kad viskas bus gerai. Žaviuosi tavo stiprybe, nes tikrai ne kiekvienas žmogus sugeba taip greitai susitaikyti su nesėkme ir vėl planuoti, siekti savo tikslo.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 02 25, 15:52)
Tai kad ten nepatogu, vietos mazai, remiesi tai i stikla, tai i vaira... Tu geriau sesk prie vairo - is karto patogiau bus ir patiks  4u.gif


smile.gif aciu uz pataisyma smile.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 25, 15:55)

Labiausiai noreciau,kad kas nors mane apkabintu ir pasakytu,kad viskas bus gerai.Ir dar labiau noreciau tuom patiket.



Linkiu, kad kuo greiciau susiprastu ir tai padarytu tavo mylimiausias zmogus console.gif
Nera zodziu, kurie tave paguostu. Tik neprarask tikejimo, kad viskas tikrai bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 02 25, 10:52)
Ziurek, gal ir tu tyrimu nereikes  4u.gif



kaip sakoma kad tavo zodziai dievui ...
Atsakyti
Keberiokšt, būtum šalia, tai tikrai ir apkabinčiau, ir paguosčiau, ir išsižliumbčiau kartu su tavim 4u.gif Žinau, kad ne vienai suspaudžia širdelę dėl tavo likimo. Jei galėtų, turbūt viso forumo nesulaukiančių gandro skyrelis išnešiotų tavo skausmą po kruopelę į visus pasaulio kampus, kad tik tau palengvėtų.
Nenuleisk nosies, tu būtinai pasieksi savo. Ir kad ir kaip keistai naiviai ir nuvalkiotai skamba: viskas turi būti gerai, ir tikrai taip bus. Tegu viltis ir tikėjimas tavęs neapleidžia. Aš tikiu, tu būtinai sūpuosi savo išsvajotą, iščiūčiuotą, svajose išnešiotą vaikelį. Neprarask tikėjimo ir tu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 02 25, 16:09)
O jis grieztas ta geraja prasme, t.y. reiklus? Ar saukia uz bet koki menknieki? Nes as tai esu visiska varna uz vairo, tai bijau, kad jei ant manes labai sauks, tai as apsiverksiu ir tuo mano vairavimas ir pasibaigs  blush2.gif


Nu ne tikrai nesuakia, juk pinigai mokami uz pamokas, jei dar ir suaktu butu nekas, neiseitu ismokti doh.gif Del to ir sakoma kad artimieji negali ismokyti vairavimo nes nervai nelaiko, o instruktoriai uz pinigus ismokinti savo emocijas tramdyti 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 25, 16:55)
as tik viena diena Rygoj


Keberiokst mes su tavim ir stipriai apkabinam group.gif
VISKAS BUS GERAI !!! cool.gif
O kas konkreciai vyks Rygoj per ta diena?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pas mus baisi liutis ir vejas,,nubudau 7 val, sunkiai uzmigau,,,tada vel nubudau doh.gif miegame tamsu, tik miegot ir miegot, bet man ne kaip visam svietui,,

As teises LT isilaikiau 17m, bet nevazinejau,,,o cia atvaziavus su MB pora kartu i aikstele nuvaziavom ir psio, jokiu problemu,,,tik tiek, kad cia masinos automatines, begines uz jokius pinigus nepirkciau, nesamone kazkokia!!!is pradziu irgi bijojau, bet kuo toliau to labiau isidrasinau, sunkiausia aisku parkavimas buvo ir ilgai truko kol isidrasinau ant magistrales (pas mus toks tiltas didelis yra su 6 juostom, bet kitam krante - fainu pardziu yra),,,dabar jei kur vaziuojam as uz vairo sedziu, nes man patinka vairuot labiau nei keleiviu but,,,plius dar masinuka isirinkau kuris mano vairavima pagauna biggrin.gif

Lin4ia muzika daro teigiama poveiki tiek tau, tiek meskiukui,,,grojant lengvas melodijas maziukas nurimsta, jauciasi laimingesnis ir gali skirti energija vystymuisi,,,tuo paciu tai geras poveikis ir tau,,,(kitais zodziai yra toks dalykas, kaip muzikos terapija, skirta kovoti su stresu),,,

Keberiokst,,,as nieko nesakysiu, tik tiek, kad beveik kas diena apie tave pagalvoju ir tyliai palinkiu sekmes 4u.gif

QUOTE(*Mila* @ 2011 02 25, 02:53)
Labas rytas,

dvi dienos liko assa.gif la la la biggrin.gif
Hip, grafikelis wub.gif pusiaukele kaip ir iveikta thumbup.gif

4u.gif wow kaip greitai,,,as kai mama atvaziuoja visus kampus sveiciu labiau nei pries kaledas, meniu ruosiu specialu ir tt,,,tas jausmas nepakartojamas!
Tai va kad as visada iki galo graziai atrodau, o galas ima ir ateina (kazi gal jei neimtu, tai neaiteitu g.gif )

QUOTE(gretusiu @ 2011 02 25, 10:14)
O anyta nori to nesiojamo namuko - tipo, mes su MV nusiperkam zeme, nama, o ji skypo kampe pasistato...


Uzjauciu del visu liudnu dalyku 4u.gif
O sitam dalykui NIEKADA nepasirasyk, nes nenulips nuo sprando!!Nubusi nuo kiausinienes kvapo nes anyta sugalvos pusryciais judu nustebint,,,
Mano dedei leido sklype namuka pasistatyt ant kampo, tai jie *** i musu nama nepasibelde eina, jautesi kaip namie, kol mama neistvere ir pasake, kad susirink nama ir kelkis i savo sklypa,,,dar kad pagelbetu su aplinka, darbais butu kitas klausimas, o dabar jiems vandens reikia, jie pirti nori pasikurt, malkas musu sukureno, zole istaske masinom doh.gif niekada nesileisciau giminaicio, su kuriuo nesutariu, ant to pacio sklypo.
Atsakyti
Sveikutes! mirksiukas.gif
Kadangi as kiekviena diena su jumis, tai neradusi musu temukes 1 psl, keliu ja i virsu! biggrin.gif
Mes gyvenam gerai, Augustas siaubia namus, namai pilni barikadu, bet ilgiau paplusejus ir jos iveikiamos lotuliukas.gif Visi didieji langai nulaizyti-man darbo "maziau" bus lotuliukas.gif
O as pati laukiu mmm (ir nelaukiu blush2.gif ), paskutines mmm buvo 01.25d

Keberiokst group.gif
Hip, kumstukai suspausti,laukiam riebiu II
Lin4ia, ilsekis, miegik ir grok savo meskinukui! mirksiukas.gif
Mila, tavo braskyte auga menininke! thumbup.gif
Gretusiu, jau tik nesutik su anytos siulymais!Nieko nera blogiau kaip gyvenat su tevais!
Labai grazus tavo darbeliai! thumbup.gif Ir Miglute jau kokia didele! wub.gif
Tildushka, pas mus namie amzinas remontas, tai suprantu tave!
July, smagu, kad jusu tetis jau LT!Apsidirbs savo darbus ir bus dazniu su jumis! thumbup.gif
As irgi 10m nevairavau, bet persikelem gyvent i uzmiesti-priverte gyvenimas sest prie vairo! 4u.gif
Gaja, Tu kaip visada visur speji!Saunuole! wub.gif
Atsakyti