Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Milduke malonu buvo vizualiai su tavim susipazinti, grazi pora esat thumbup.gif
Ar zinai kaip prisijungti prie musu albumelio? Nueik i http://www.fotki.com, vardas/slaptazodis toks pat kaip ir e-meilo, pamatysi mus ir galesi savo albuma susikurti ax.gif
Atsakyti
dekui, merginos, uz patarimus, paskyre man gerti brontex tabletes ir geliu dar stodali, tai lyg nieko...tik kosulys labai nemalonus, draskantis krutine...

Mildukas, malonu susipazinti, grazi pora esate 4u.gif
Lynete, oi, mergina, kaip nedaug jau tau liko...laikas bega ziauriai greit, atrodo, ka tik skaiciau tavo reportazus is GR, o db va jau ir gimdyt laikas atejo, skaitau zinutes, mes vis dar 2in1 ir netikiu, kad greit ir gimdymo istorija skaitysiu... wub.gif
atsizymek db dazniau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 23 kovo 2011 - 21:00
Milduk,smagu susipazinti,linksma jus porele atrodot wub.gif Ir kaip faina,kad dar apie save siek tiek papasakojai thumbup.gif

Milut,gerai,kad gydaisi,siunciu tau dideli glebi sveikatos wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 23 kovo 2011 - 21:37
QUOTE(Lynete @ 2011 03 23, 21:37)
Milduke malonu buvo vizualiai su tavim susipazinti, grazi pora esat  thumbup.gif
Ar zinai kaip prisijungti prie musu albumelio? Nueik i http://www.fotki.com, vardas/slaptazodis toks pat kaip ir e-meilo, pamatysi mus ir galesi savo albuma susikurti  ax.gif

aha, gavau info i AZ, tai jau perziurejau nemazai foto, susipazinau su jum thumbup.gif Ir turiu pasakyti, kad visai kitaip isivaizdau daugeli, nei foto kad parode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 23, 21:40)
Ir turiu pasakyti, kad visai kitaip isivaizdau daugeli, nei foto kad parode biggrin.gif

Papasakok ka kaip isivaizdavai ir kas neatitiko isivaizdavimo?
Atsakyti
labas
QUOTE(Akutee @ 2011 03 22, 16:04)
ABlyduk, na norejau pasakyt, kad kai miega kazkaip jie kitokie, ir namie tylu, vaikai miega, idile tokia.. mintys kitokios..  blush2.gif  nors atrodo cia joa...gerai nuskambeta..  drinks_cheers.gif

aš supratau, ką nori pasakyt. MB irgi užmigus nakčiai Herkui sako norėčiau pažadinti ir kokį 15min vėl pasidžiaugti juo... bet neužmigs paskui jis biggrin.gif

O aš jaučiu skausmus pilvo apačioje, šonuose. Jau vis galvoju grįžta mėnesinės, ale nėra vis nėra. Jau visus tuos pojūčius pamiršusi, kaip gerai buvo per nėštumą, neskaudėjo tik pačioj pradžioj. o dabar vėl
Atsakyti
Labukas, gal galite man padeti issiaiskinti su hormonu tyrimais. Buvau suklaidinta, prolaktina pasidariau ciklo pradzioje ir FSH, LH. o kaip su E2 hormonu, vaisingumo kliikos psl radau kad daromas 3,5 CD ? tai jau neapsimoka man ne daryt po ovuliacijos sio tyrimo kartu su progesteronu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumi @ 2011 03 24, 00:05)
Labukas, gal galite man padeti issiaiskinti su hormonu tyrimais.  Buvau suklaidinta, prolaktina pasidariau ciklo pradzioje ir FSH, LH. o kaip  su E2  hormonu, vaisingumo kliikos psl radau kad daromas 3,5  CD ?   tai jau neapsimoka man ne daryt po ovuliacijos sio tyrimo kartu su  progesteronu ? g.gif


Siaip tai nelabai ir reikalingas tas E2. Kartais ji padaro 3-5 c.d. Kuo daugiau folikulu, arba ju dydis - tuo E2 didesnis. O ciklo pradzioje ideale turetu buti kuo maziau. Bet ta galima pamatyti ir per echo. Kartais E2 padaro per stimuliacijas paziureti ar neperstimuliavo. Tuomet vienam subrendusiam bet neovuliavusiam folikului (18mm) atitenka 200-600 pg/ml E2.

QUOTE
E2 (Estradiol) 3 c.d. 25-75 pg/ml
E2 (Estradiol) 4-5 c.d. >100 pg/ml or 2x3c.d.
A high level of E2 may indicate the presence of a functional cyst or diminished ovarian reserve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lynete: 23 kovo 2011 - 23:33
Sveikos saules oro_buckis.gif

As labai trumpai, tik norejau, kad ir labai paveluotai, bet pasveikint , musu miela draugyte Amelyte vieneriu metuku proga!!!!! auk didute ir sveikute ir kiekviena diena dziugink tevelius wub.gif


Kokia diena uzsuksiu pasipasakot... pasiilgau visu wub.gif
Atsakyti
Heav___ sveika sugrizus 4u.gif


QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 23, 13:02)
***O tai gal skanui kviecia,kad O nesimato? O pagal spaudima,tai tu visai jaunute


Tai taip, jei nebus teigiamo OT, bus vel scanas,,,nors jauciu jei neovuliuosiu, neverta net UG daryti vel g.gif idomu ka kraujo tyrimai sake, jie neskambina jei viskas ok, vadinasi tyrimai irodo artejancia O,,,

Mano spaudimas visa gyvenima zemas,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 24, 02:30)
Mano spaudimas visa gyvenima zemas,,,

Mano irgi visa gyvenima zemas,nes jei pakyla iki normalaus 120/80,tai man jau galva skauda,kaip kitiems prie didelio spaudimo doh.gif

Heav,kur tiek buvai prapuolusi? Laukiam pasipasakojimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 23, 22:49)
Papasakok ka kaip isivaizdavai ir kas neatitiko isivaizdavimo?

oj, cia labai sunku pasakyti, ka tiksliai isivaizdavau.. Gal tiesiog vardams buvau daugiau priskyrus kokius filmu personazus, o jus visos daug zemiskesnes biggrin.gif
Atsakyti