Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 22, 17:19)
kokie man faini tie dvigubi vezimai  bigsmile.gif
Pamenu drauge turejo sese su broliu dvynius, o mums buvo gal apie 10 m... Tai zodziu "isvezem" juos i lauka... biggrin.gif O dar vezimas toks senovinis buvo... Tai kol mes viena pagave isodinam, prisegam ir begam kita gaudyti, tai tas pirmasis jau buna issilaisvines ir kur iki balos nulekes!! Ir taip kankinomes dviese mergoncos su tais pasiutusiais dvyniais biggrin.gif Dabar jau dideli paaugliai ir visai nepanasus vienas i kita! Mergina stambi druta tokia, o vaikinas liaunas kaip berzelis biggrin.gif

lotuliukas.gif
pas mus tas pats, maziu silgas ir kudas.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 03 22, 19:45)
lotuliukas.gif
pas mus tas pats, maziu silgas ir kudas..  lotuliukas.gif

O idomu ar Evita ir gime didesne ar tik paskui broliuka pasivijo ir pralenke? lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios ax.gif

mes ka tik po TA, pasveiko mano Braske, viska smums gerai, bet paprasiusi, kad gyd ir mane paklautytu, suzinojau, kad man tronchinis bronchitas verysad.gif
db as gydyziuosi, eisiu sildyti ir gulet doh.gif

o siaip mums viskas gerai, jau susidraugavom su rezimu, pamazintu MP kiekiu ir nuo pirmadienio vaikstom bigsmile.gif wub.gif yahoo.gif

smaguma wub.gif

trumpai as cia, nesiplesiu...daugiau pas mamkas parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 23, 12:45)
Sveikos mielosios ax.gif

mes ka tik po TA, pasveiko mano Braske, viska smums gerai, bet paprasiusi, kad gyd ir mane paklautytu, suzinojau, kad man tronchinis bronchitas verysad.gif
db as gydyziuosi, eisiu sildyti ir gulet doh.gif

o siaip mums viskas gerai, jau susidraugavom su rezimu, pamazintu MP kiekiu ir nuo pirmadienio vaikstom bigsmile.gif  wub.gif yahoo.gif

smaguma wub.gif

trumpai as cia, nesiplesiu...daugiau pas mamkas parasiau blush2.gif


sveikinu Braskyte su pirmais savarankiskais zingsneliais wub.gif ,jetus kaip faina jau wub.gif

o tu pati tai gydykis ir sveik greiciau wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif

Buvau dingusi, nes mažoji sudaužė kompiuterio ekraną ir kol kas esam be internetinio ryšio sad.gif Vat kaip būna kai ne ten padedi daiktus schmoll.gif

Atvažiavom mes pas senelius su mažąja panele į Vilnių paatostogauti. Tuo pačiu ir pas K lėksiu rytoj, nes antroji stimuliacija nedavė jokių rezultatų, žiūrėsim ką toliau darysim.

Kiek čia visokių gražių ir didelių naujienų smile.gif Bandžiau viską perskaityti kol miega pupa uoga, bet dar vis trūksta laiko smile.gif

Mildukui dideli sveikinimai nestuke.gif

Amelijai su pirmuoju gimtadieniu ir su pirmaisiais žingsniukais visokeriopi sveikinimai 4u.gif

Dabar jau dažniau ikišiu nosytę čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 22, 20:48)
O idomu ar Evita ir gime didesne ar tik paskui broliuka pasivijo ir pralenke? lotuliukas.gif

gime mazesne, 2800, o brolis 3010.. biggrin.gif pasivijo ir pralenke biggrin.gif M. sake, kad daznai mazesnis dvynys praauga ta pirmaji, didesni..taip ir mums atsitiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2011 03 23, 11:45)
mes ka tik po TA, pasveiko mano Braske, viska smums gerai, bet paprasiusi, kad gyd ir mane paklautytu, suzinojau, kad man tronchinis bronchitas verysad.gif
db as gydyziuosi, eisiu sildyti ir gulet doh.gif
o siaip mums viskas gerai, jau susidraugavom su rezimu, pamazintu MP kiekiu ir nuo pirmadienio vaikstom bigsmile.gif  wub.gif yahoo.gif

Oi,tai smagumelis wub.gif O tu sveik greiciau,nes reiks paskui Braskyte begioti biggrin.gif

QUOTE(ievokslis @ 2011 03 23, 12:30)
Dabar jau dažniau ikišiu nosytę čia smile.gif

Ikisk ikisk,nes gi noresim tave pasveikinti su pavykusia stimuliacija,gal jau visai greitai wub.gif

QUOTE(Akutee @ 2011 03 23, 15:23)
gime mazesne, 2800, o brolis 3010.. biggrin.gif pasivijo ir pralenke biggrin.gif M. sake, kad daznai mazesnis dvynys praauga ta pirmaji, didesni..taip ir mums atsitiko smile.gif

Matyt,pilvuke brolis apvalge,tai panele isbadejus kai gime,tai negalejo atsivalgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 03 23, 16:23)
gime mazesne, 2800, o brolis 3010.. biggrin.gif pasivijo ir pralenke biggrin.gif M. sake, kad daznai mazesnis dvynys praauga ta pirmaji, didesni..taip ir mums atsitiko smile.gif

o kas pirmesnis gime? Kuris gales didziuotis, kad yra 2 min vyresnis? biggrin.gif
Atsakyti
Auuuuu,Lyneteploja.gif ploja.gif ploja.gif prasau dabar jau kasdien prisiduoti kas vyksta mirksiukas.gif Nes norisi buti ''v kurse'' kada jau prasides veiksmas wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Tai Lynete jau veiksme g.gif bigsmile.gif lauksiu naujienu!!

Milut, tik saugok save kad nepablogetu,,,man rodos kvepavimo taku ir plauciu ligos pacios klastingiausios = nieko nezinai apie jas, galvoji siaip sloga or kosulys, o paskui bac duoda - plauciu uzdegimas, letinis bronchitas ar dar kokia nesamone 4u.gif 4u.gif Braskyte saunuole, kaip ji greit auga!

Ievokslis, laukiam geru ziniu 4u.gif

Gaja, o ka tu siaip veiki? Salia to kad esi musu palaikymo komandos kapitone 4u.gif Gal kokiu talentu turi apie kuriuos mes nezinom g.gif

As tai atsalus visai,,,siandien tempa dar pakrito lotuliukas.gif pridaviau kraujuka cholesteroliui ir gliukozei tirti siandien, tiek daug mesos valgau, pagalvojau reik del visa ko apsidrausti,,,,nors kraujo spaudimas mano 102/62,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 23, 18:43)
*Tai Lynete jau veiksme g.gif  bigsmile.gif lauksiu naujienu!!
**Gaja, o ka tu siaip veiki? Salia to kad esi musu palaikymo komandos kapitone 4u.gif Gal kokiu talentu turi apie kuriuos mes nezinom g.gif
***As tai atsalus visai,,,siandien tempa dar pakrito lotuliukas.gif pridaviau kraujuka cholesteroliui ir gliukozei tirti siandien, tiek daug mesos valgau, pagalvojau reik del visa ko apsidrausti,,,,nors kraujo spaudimas mano 102/62,,

*Dar ne veiksme,bet gimdymo data balandzio 4-5,tai jau ir dabar bet kada gali prasideti,tai va ir sakau,kad jau nuo siol kasdien prasinestu kas ir kaip wub.gif
**Tai,kad net nezinau mastau.gif Jei atrasiu koki talenta,tai parasysiu biggrin.gif
***O tai gal skanui kviecia,kad O nesimato? O pagal spaudima,tai tu visai jaunute thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas!

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 23, 19:15)
Auuuuu,Lyneteploja.gif ploja.gif ploja.gif prasau dabar jau kasdien prisiduoti kas vyksta mirksiukas.gif Nes norisi buti ''v kurse'' kada jau prasides veiksmas wub.gif


Prisiduodu, 2 in 1 ir dar niekas nevyksta, VISISKAI JOKIU pozymiu. Kadangi galima sakyt ka tik pabaigiau visokiausius pasiruosimus/siuvimus/skalbimus/lyginimus etc. tai prasidejo didziausios tinginystes laikotarpis ir visai man tas patinka ax.gif Vaikstau dar i nesciuju joga, po jos jauciu toki energijos antpludi thumbup.gif ir sunkumus visokius kaip ranka nuima. MB jau LABAI laukia to gimdymo, o as kazkaip visiskai rami viduje, man kaip tik gaila atsisveikinti su taip ilgai lauktu nestumu, nezinau net kazkaip norisi pratesti, atrogo greitai prabego - vis darbuose, rupesciuose, nebuvo kada ramiai pasiemgauti. Siandien buvome kine "Gimimo paslaptis"- na toks nevienareiksmiskas filmas, siektiek subjektyvus - apie naturalu gimdyma be daktaru, japonijoje.

Rytoj einam i TA, M sake terminas balandzio 1-4, suprasi cia rolleyes.gif


QUOTE(Hip @ 2011 03 23, 19:43)
Tai Lynete jau veiksme g.gif  bigsmile.gif lauksiu naujienu!!

As tai atsalus visai,,,siandien tempa dar pakrito


Kokiame dar veiksme swoon.gif negasdink bijau.gif lotuliukas.gif

Tai kuo aukstesni estrogenai tuo labiau krenta, laukiam tavo O jau greitai ax.gif
Papildyta:
Mila gerk kuo daugiau skysciu, bei atsikosejima lengvinancius sirupus/arbatas kurias galima maitinanciom. Siaip labai gerai butu krutines sildymas virtu bulviu su skurele kompresais, bet krutines maitinant negalima sildyt turbut g.gif Tik neuzleisk, nes negeri cia dalykai, gydykis butinai ir sveik greiciau 4u.gif
Atsakyti