Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(tildushka @ 2011 03 21, 16:31)
Labai ilgo prisistatymo nereikia, bet bent jau minimaliai, kad būtų aišku, kas foto atsiuntė mirksiukas.gif

Senelio gimtadienis buvo, tai važiavom aplankyt, dar pas tėvus užsukom... Tai taip ir pravažinėjom doh.gif

issiunciau smile.gif

Akutee, as neseniai ziurejau filma apie moteri, kuriai rado irgi kruties vezi. O jai buvo iki 30 m. Tai visi daktarai tipo stebejosi, kad tokia jauna, paprastai buna vyresnems.. doh.gif
Na, bet ten rodo, kaip ja isoperuoja, kaip ji pergyvena, kad liks be kruties, po to chemoterapija, nuslinke plaukai, vemimas.. Bet suzinojo, kad ir jos sefei (baba s jaicami) irgi isoperuota krutis, o ne nepasakytum!
Tai aisku viskas baigiasi gerai, po metu gal ji grizo i nomalu gyvenima smile.gif O ta proga, kad jai nupjove kruti ir vistiek turi pasidaryti pakaitala, ji implantuodamasi pasirinko didesni dydi biggrin.gif
Taip kad ir tavo krikstamotei viskas bus gerai 4u.gif Nors ka dabar, siuo momentu jai pasakyti tai as irgi neisivaizduociau...
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2011 03 21, 16:33)
sveikutes...

mano maziai OK, tik pabludo biski, eklias 4.30 abudu, ir nemiega..  doh.gif  o seip kas dien keiciasi, auga..stipreja, ziuriu i juos, ypac kai miega, ir tiek meiles sirdy, tiek minciu, kad nebetelpu pati savyje, zinot kartais vis dar negaliu patiket kad musu tai kurineliai..  blush2.gif dar nesedim, bet labai stengiames ir norime.. daug juokiames, isdykaujam, krykstaujam..emem atiminet vienas is kito zaislus.. biggrin.gif

Kaip faina skaityti, kad tavo mažiai taip greitai auga wub.gif Ir kiek daug jau moka biggrin.gif
O dėl krikšto mamos, tai svarbiausia palaikymas ir padrąsinimas, nes tik optimizmas ir gera nuotaika padeda greičiau išgyti. Reikia tikėti, kad viskas bus gerai 4u.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 21, 17:16)
issiunciau smile.gif

Išsiunčiau smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 21, 07:43)
tai kad ji neturi aparato pas save kabe ir kelios gines ten skyriuj dalinasi vienu, tai ir dirba prie jo pamainomis... Aisku, galejo paskirti echo dar sia sav ir tada balandi, bet nieko, gal kaip nors islauksiu 3 sav. biggrin.gif Tada pagal mmm bus jau 11 sav!
Sveikinu!! Liuks naujienos savaites pradziai. wub.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelle*: 21 kovo 2011 - 18:44
QUOTE(Akutee @ 2011 03 21, 15:33)
*as vakar suzinojau kad mano kriksto mamai kruties vezys..
**mano maziai OK, tik pabludo biski, eklias 4.30 abudu, ir nemiega..  doh.gif  o seip kas dien keiciasi, auga..stipreja, ziuriu i juos, ypac kai miega, ir tiek meiles sirdy, tiek minciu, kad nebetelpu pati savyje, zinot kartais vis dar negaliu patiket kad musu tai kurineliai..  blush2.gif dar nesedim, bet labai stengiames ir norime.. daug juokiames, isdykaujam, krykstaujam..emem atiminet vienas is kito zaislus.. biggrin.gif

*Uzjauciu.. bet deja,nezinau kaip tokioj situacijoj elgtis. Jei ji nores pati pasikalbeti,tai gerai butu issikalbeti,apsikabinti,palaikyti moraliskai..
**Kaip graziai rasai,taip ir piesiasi vaizduotej jusu grazi seimynele wub.gif O del zaisliuku,tai matai nuo kokio amziaus egoizmas pasireiskia lotuliukas.gif Bet kaip tau gerai,jie vienas su kitu tuoj zais,o tu kojas susidejus galesi ilsetis biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pas mus lyja,,,ruosiuosi pap smear ir siaip metiniam patikrinimui vaziuoti, skambinau dar sesutei i vaisingumo centra, laukiu kol perskambins..

Mildukas kaip faina, pamatysi tos kelios savaiteles greit prabegs, ir bus pirmas nuostabus susitikimas 4u.gif

Akutee as labai pavydziu tau dvigubo dziaugsmo ax.gif As isivaizduoju kaip sunku butu su dviem, bet vis viena dvieju kazkaip noriu g.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 21, 03:03)
Kaip grazu wub.gif O ten snieguoles melynos?

Krokai melyni, violetiniai ir balti,,,snieguoliu irgi prie darbo maciau...

Mano viena gele is svoguneliu isdygo,,,tik kad as buvau i ta pati ir olandisku tulpyciu prikisus ir ruzava anturi,,,,tai nzn kuris cia bus dabar, laukiu kol lapai isivynios,,,

Tildushka, o tu FF turi?
Atsakyti
[/QUOTE]Akutee @ 2011 03 21, 15:33)
stipreja, ziuriu i juos, ypac kai miega, ir tiek meiles sirdy, tiek minciu, kad nebetelpu pati savyje, zinot kartais vis dar negaliu patiket kad musu tai kurineliai.. blush2.gif dar nesedim, bet labai stengiames ir norime.. daug juokiames, isdykaujam, krykstaujam..emem atiminet vienas is kito zaislus.. biggrin.gif
*[QUOTE]

man čia labai linksmai nuskambėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ablydute: 21 kovo 2011 - 21:21
QUOTE(ablydute @ 2011 03 21, 22:21)
Akutee @ 2011 03 21, 15:33)
stipreja, ziuriu i juos, ypac kai miega, ir tiek meiles sirdy, tiek minciu, kad nebetelpu pati savyje, zinot kartais vis dar negaliu patiket kad musu tai kurineliai.. blush2.gif dar nesedim, bet labai stengiames ir norime.. daug juokiames, isdykaujam, krykstaujam..emem atiminet vienas is kito zaislus.. biggrin.gif
*
QUOTE

man čia labai linksmai nuskambėjo biggrin.gif

aciu visoms uz grazius zodzius, tikiuos kad jie uzauge kartu zais, o ne tik musis.. lotuliukas.gif

ABlyduk, na norejau pasakyt, kad kai miega kazkaip jie kitokie, ir namie tylu, vaikai miega, idile tokia.. mintys kitokios.. blush2.gif nors atrodo cia joa...gerai nuskambeta.. drinks_cheers.gif

siandien Mb tevai buvo, tai tryse istempem musu "dzipa" t.y. vezima dviguba, ir lauke pabuvom thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
kokie man faini tie dvigubi vezimai bigsmile.gif
Pamenu drauge turejo sese su broliu dvynius, o mums buvo gal apie 10 m... Tai zodziu "isvezem" juos i lauka... biggrin.gif O dar vezimas toks senovinis buvo... Tai kol mes viena pagave isodinam, prisegam ir begam kita gaudyti, tai tas pirmasis jau buna issilaisvines ir kur iki balos nulekes!! Ir taip kankinomes dviese mergoncos su tais pasiutusiais dvyniais biggrin.gif Dabar jau dideli paaugliai ir visai nepanasus vienas i kita! Mergina stambi druta tokia, o vaikinas liaunas kaip berzelis biggrin.gif
Atsakyti
Labuka,,,

Buvau UG siandien, tai daktaras nenurase ciklo - desinej kiausidej vienas 1,52 cm,,,sake iki penktadienio dar ot padaryt,,,O endo 0,77cm ekrane uzmaciau,,,cia kazi gerai ar ne? g.gif dar kraujuka pridaviau,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 22, 18:01)
Labuka,,,

Buvau UG siandien, tai daktaras nenurase ciklo - desinej kiausidej vienas 1,52 cm,,,sake iki penktadienio dar ot padaryt,,,O endo 0,77cm ekrane uzmaciau,,,cia kazi gerai ar ne? g.gif  dar kraujuka pridaviau,,,

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 22, 18:01)
Labuka,,,

Buvau UG siandien, tai daktaras nenurase ciklo - desinej kiausidej vienas 1,52 cm,,,sake iki penktadienio dar ot padaryt,,,O endo 0,77cm ekrane uzmaciau,,,cia kazi gerai ar ne? g.gif  dar kraujuka pridaviau,,,

Tai labai gerai atrodo,nes kol folis paaugs,tai ir gleivine dar pastores,nes minimum reiktu 8mm (0.8cm) smile.gif
Atsakyti
Tai vadinasi del gleivines man tikrai nereikia jaudintis,,,
Praitas mmm buvo daugiau gleiviu nei kraujo,,,
Atsakyti