Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

tai kad as negaliu zinoti, kada mano gine prie to echo dirbs... Ji pati uzraso kitam kartui, nes tai yra II lygio paslauga poliklinikoj, o as galiu registruotis tik i I lygi.. Bet nieko, bent jau siaip apsireiksiu, gal kokiu tyrimu reiks pasidaryti.. O echo vistiek tikiuosi per savaite gauti smile.gif Tai tik dar didesnis zirniukas bus ir geriau matytis blush2.gif Sirdele jau turetu gal plakti..
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 18, 00:24)
Taigi jau ne karta kvieciau kavos  blush2.gif O lobiu pas mane nera - tik detales, darau jei kas papraso... ax.gif
Tai daryk - cia mano kokie antri auskarai, isskyrus dekupazintus...

blush2.gif Reikės pasinaudoti tavo kvietimu, parašysiu į AŽ.

QUOTE(Hip @ 2011 03 18, 07:03)
*Gretusiu tu man rodos man mano ikvepima prisauksi, nes kol kas ner jokio jau kuri lauka, sedi mano darbo stalas apdulkejes,,,
blush2.gif
**As dirbu tokiam a la internate, paaugliu tarpukele tarp kalejimo ir namu,,,dar pasitaiko tokiu, kur negali namuose gyventi ir priverstinai yra apgyvendinti kazkur kitur,,,patinka man sitas darbas, siaip visada planavau su suaugusiais dirbti, bet  kol kas cia atvykus tai buvo geriausia ka galejau gauti,,,bet kaupiu patirti, po truputuka lipu karjeros laipteliais, kada nors magistra uzsibaigsiu ax.gif
***As pirma karta Ohajo valstijoje gyvenau, Klivlenda aplankiau,,O esu buvus Orlando, Filadelfijoj, Washingtone, Baltimorej, Niujorke, Bostone, Niagros kriokliu paziuret,,,Dar Meino valstijoje...atrodo ir viskas,,,Dabar labai noriu kur nors i Florida prie ramiojo vandenyno nulekti biggrin.gif
****OT vel neigiamas

*Tai valyk dulkes ir į darbą 4u.gif
**Įdomus darbas ir perspektyvos yra.
***Norėčiau pakeliaut po Ameriką. Ten tiek daug yra ką pamatyt, kiekviena valstija vis kitokia.
****Gaila aš irgi laukiu O

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 18, 14:23)
tai kad as negaliu zinoti, kada mano gine prie to echo dirbs... Ji pati uzraso kitam kartui, nes tai yra II lygio paslauga poliklinikoj, o as galiu registruotis tik i I lygi.. Bet nieko, bent jau siaip apsireiksiu, gal kokiu tyrimu reiks pasidaryti.. O echo vistiek tikiuosi per savaite gauti smile.gif Tai tik dar didesnis zirniukas bus ir geriau matytis  blush2.gif Sirdele jau turetu gal plakti..

O kiek maždaug laiko tavo žirniukui turėtų būt? HCG gal kartojai?
Atsakyti
tai kad kai susirgau, tai ir nekartojau HCG daugiau..
Na, zvelgiant i grafika, jei O ivyko ~34 CD, o dabar yra 56 CD (22 DPO=3 sav.), tai primetus mazdaug 2 sav pries O (kaip buna normaliuose cikluose), tai nestumas turetu buti apie 5 sav? O echo gausiu jau matyt 6 sav., kai plaka sirdele smile.gif
Nu idomu, kaip ta mano nestuma ir vaisiaus dydi skaiciuos gine? g.gif
Atsakyti
MildukasK, tai tada visai gerai išeina. O jei nėra normalaus ciklo, tai pagal echo turėtų apskaičiuoti ir pasakyti, kiek laiko. Kaip savijauta?
Atsakyti
Siaip visai gerai jauciuosi smile.gif Kol kas jokiu pykinimo zenklu, nuovargio nesijaucia, nuotaika irgi ok smile.gif aaa.. tik i WC pradejo varineti! Nakti jau bent 1-2 k keliuosi... doh.gif
Svarbu issikapsciau is persalimo thumbup.gif Cia matyt ne netycia taip supuole man.. Turbut bus susijes nestuke.gif su imuniteto susilpnejimu.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 18 kovo 2011 - 16:27
ne i tema, bet , gavau ciotka emeila, persiunciau i musu pastuka, daug receptu... essen.gif:
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(Hip @ 2011 03 18, 05:03)
*As dirbu tokiam a la internate, paaugliu tarpukele tarp kalejimo ir namu,,,dar pasitaiko tokiu, kur negali namuose gyventi ir priverstinai yra apgyvendinti kazkur kitur,,,patinka man sitas darbas, siaip visada planavau su suaugusiais dirbti, bet  kol kas cia atvykus tai buvo geriausia ka galejau gauti,,,bet kaupiu patirti, po truputuka lipu karjeros laipteliais, kada nors magistra uzsibaigsiu ax.gif
**As pirma karta Ohajo valstijoje gyvenau, Klivlenda aplankiau,,O esu buvus Orlando, Filadelfijoj, Washingtone, Baltimorej, Niujorke, Bostone, Niagros kriokliu paziuret,,,Dar Meino valstijoje...atrodo ir viskas,,,Dabar labai noriu kur nors i Florida prie ramiojo vandenyno nulekti biggrin.gif
*Idomus darbas. Tik norejau paklausti, o nepavargsti kiekviena diena bendraudama su tokiu jaunimeliu?
**Mes su sese nemazai automobiliu pavazinejom po USA kai ji ten gyveno. Dabar noreciau aplankyti kai kurias is tu vietu, kurias matem, ypac Grand Canyon. Ir dar noreciau Niagaros krioklius pamatyti - niekad nemaciau.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Siandien BT dar pakrito dalele, ziuresim ka OT rodys vakare,,,
Tildushka o tu kazkokiais budais bandai O nuspeti, ar nieko nematuoji,,,as anksciau seiles matavau, bet paskui meciau, nesamone,,,reik bandyt parduot ta aparaciuka g.gif

Caramelle as kanjono nemacius, drauge sake laaabai ispudinga,,
Pavargstu su tais vaikais, aisku pavargstu,,,jie gi visi su problemomis, bet sunkiausia buna tada kai dirbu su zmonem, kuriems nelabai rupi,,,labai nedaug kas sugeba pastoveti pries juos, daug kas ir bijosi, kiti siaip ateina diena praleisti ir pinigus pasiimti doh.gif O ten gi bernai, pagarbos kitiems pas juos nelabai ir yra,,,

Lynette kaip tu jautiesi? 4u.gif

Gaja o kaip TB planai del namo nepasikeite, vis dar nori pirkti?...
As namo vien del lauko noriu, darzeli pasiset, supynes pasistatyt,,,bandysiu pirmd suseti pomidorus, agurkus ziuresim kas gausis...
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 18, 16:24)
Svarbu issikapsciau is persalimo  thumbup.gif Cia matyt ne netycia taip supuole man.. Turbut bus susijes  nestuke.gif su imuniteto susilpnejimu..  g.gif

Gali buti. As per nestuma dukart taip sirgau,kaip nepamenu dar kada taip buciau sirgus,atrode organizmas visai nekovoja doh.gif Teko antibus gerti doh.gif Todel saugokis,dabar labai lengva persalt,kai saulute sviecia,taip ir norisi ploniau apsirengti..

QUOTE(Hip @ 2011 03 18, 19:37)
*Siandien BT dar pakrito dalele, ziuresim ka OT rodys vakare,,,
**O ten gi bernai, pagarbos kitiems pas juos nelabai ir yra,,,
***Gaja o kaip TB planai del namo nepasikeite, vis dar nori pirkti?...
As namo vien del lauko noriu, darzeli pasiset, supynes pasistatyt,,,bandysiu pirmd suseti pomidorus, agurkus ziuresim kas gausis...

*Tai cia gal pries O pakritimas g.gif
**O merginu nera,vieni bernai? Jauciu nelengva,nes ir taip jaunimas siais laikais toks izulesnis,o cia dar is ju atrinkti problemiski doh.gif O priziuretoju kolektyvas daugiau vyriskas ar moteriskas?
***Namas musu sena svajone ir dar vis svajone,tik labai gasdina,kad vakus kasdien reiks veziot toli i mokyklas,burelius doh.gif Nes gi arti miesto,tai namai neiperkami...
Atsakyti
Rodausi - dukrytės delniukas ir pėdute wub.gif Dekupazo cia mazai - bet tiek kiek ir norejau kad butu - paprasta ir lengva, lyg angelo palyteta...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 18, 21:53)
Gali buti. As per nestuma dukart taip sirgau,kaip nepamenu dar kada taip buciau sirgus,atrode organizmas visai nekovoja doh.gif Teko antibus gerti doh.gif Todel saugokis,dabar labai lengva persalt,kai saulute sviecia,taip ir norisi ploniau apsirengti..

tai jau stengsiuos labai nepersalti daugiau smile.gif Pavasariu dziaugsiuos atsargiai blush2.gif
Atsakyti
Labas vakarelis!

Visom laukianciom O linkiu kuo greiciau jos sulaukti ax.gif

Kazin kaip ten paskutiniai Keberiokst tyrimai, atrodo siandien turejo ateiti g.gif

gretusiu kokio amziaus daryti Miglytes antspaudai (ar teisingai pavadinau?)
Ten data jos gimimo, bet daryti greiciausiai veliau? fainai atrodo su visu apipavidalinimu wub.gif

Hip o jusu regione tornado ar kitokiu gamtos stihiju nebuna? g.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 18, 20:37)
Lynette kaip tu jautiesi? 4u.gif


Nu zinokit mes jau kaip ir pasiruose gimdyt biggrin.gif Gine patvirtino kad pilvelis nusileides, galvyte isistaciusi, o kaklelis jau ruosiasi nes suminkstejes ir sutrumpejes nors dar lieka uzdaras. Kadangi mano liniuotes data nera visiskai tiksli tai numato kad tikras terminas balandzio 1-4 d. bet gimdymas siaip gali prasideti jau bet kada. Nors as nei paruosiamuju jauciu (tik kartais lengvas pamaudenimas kaip pries mmm bet pilvukas nekieteja) nei kamstis iseidineja. Zodziu viskas normaliai pakolkas thumbup.gif MB jau labai nekantrauja ir vos ne ragina visiap mane lukstentis doh.gif As sakau kur tu skubi, yra dar laiko rolleyes.gif Jei kam idomu tai idejau i albumeli paskutines nuotraukas pilvuko blush2.gif

Beje uzmaciau Ingutevi idejo nuotraukyciu wub.gif Kaip tau tinka motinyste ir graziai atrodai su zaliu zippy, o ir kiti seimos nariai svieciasi is laimes wub.gif

July kaip matau eksperimentuoja su mazyles sukuosenomis bei stiliumi cool.gif
Atsakyti