Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 17, 12:17)
Labiau istvarko  lotuliukas.gif Bet vistiek smagu.  doh.gif Nors po to ir tenka vaikscioti ir rankioti viska po visus namus.  rolleyes.gif Nutysia puodo dangti i viena kambari - bam baliam ant grindu, pareina - dar ka nors nusitveria. Ir vis sneka - dadada, bababa, dadababa nanana ivairiom intonacijom. biggrin.gif

Bet kaip smagu wub.gif Oi kaip aš norėčiau tokio tvarkos darytojo smile.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 17, 12:38)
Tildushka,bet kaip skoniai skiriasi doh.gif Man idaryti kiausai,tai vienas skaniausiu dalyku essen.gif

Na aš tai apskritai dabar labai išranki maistui, o šiaip tai po truputį valgau viską, net ir tai, ko man negalima. O su kiaušiniais tai toks dalykas, kad keptą galiu valgyt, bet virto - ne, smirda man jis iš tolo. Uošvienė gudrauja ir į šaltibarščius smulkiai smulkiai supjausto, net nesimato, bet aš vis tiek pajuntu, kad yra jo.
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 17, 04:53)
Tai as ir toliau noriu ratlankiu, tik jis pamirso biggrin.gif Bet jis man 5m vestuviu metiniu proga Audi prisizadejes dar nuo pirmu metu,

Kepiau lakstus atskirai,

AUdi ir mano meile drinks_cheers.gif

Nu bet ir seimyninkele tu superine, seiles nutyso, noreciau zinok VISKO ka isvardijai paragaut.. blush2.gif
Atsakyti
mm.. Jau savaite kaip zinau, kad esu nestuke.gif .... Dar tiek nedaug.. Idomu, kiek laiko man zirniukui nustatys gine? smile.gif Bet bijau, kad teks ateiti kita diena, kai ji dirbs prie echo ir gales paziureti, nes ka gi kitaip pasakys? Nebent is grafiko isskaitys? g.gif Och, greiciau tas pirmas pasimatymas ekrane.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 17, 17:53)
mm.. Jau savaite kaip zinau, kad esu nestuke.gif .... Dar tiek nedaug.. Idomu, kiek laiko man zirniukui nustatys gine? smile.gif Bet bijau, kad teks ateiti kita diena, kai ji dirbs prie echo ir gales paziureti, nes ka gi kitaip pasakys? Nebent is grafiko isskaitys?  g.gif Och, greiciau tas pirmas pasimatymas ekrane..  blush2.gif

isivaizduoju kaip lauki tos akimirkos, kai viska jau zinosi wub.gif
Atsakyti
Mildukas as isivaizduoju koks laukimas 4u.gif Bet cia geras laukimas!

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 17, 02:58)
Tu pleskis ir pasakok,nes labai idomu smile.gif O Audi aisku,kad reikes padovanoti,niekur nedings biggrin.gif Beje,jau isitikinau,kad vyrams reikia priminti ju didelius pazadus,nes buna pasimirsta laugh.gif O kaip skaniai papasakojai,kad seile nutiso essen.gif O ka tu TB dovanoji per jo gimdieni?


Dovanoju priklausomai nuo to ko jam reikia,,,as net nepamenu ka pernai dovanojau g.gif Vienais metais dovanojau auksini zieda, kad pasikeisti vestuvini nes pirmasis jam pirsta spaude,,,kitais metais kai suejo 40 veziausi i viesbutuka su spa, gavom romantiska kambari, masaziuka, sampo i kambari ir tt,,,

QUOTE(gretusiu @ 2011 03 17, 04:04)
As kiausus idarineju karsto rukymo sonine - susmulkinu sonine, svoguna, "geltona" suri ir istrinu su majonezu ir kiausinio tryniu  thumbup.gif

As zinok ka turiu ta ir dedu, priklausomai nuo to kas tuo metu saldytuve gyvena ax.gif
Atsakyti
Rodausi - siandienos kurinys...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 17, 17:53)
mm.. Jau savaite kaip zinau, kad esu nestuke.gif .... Dar tiek nedaug.. Idomu, kiek laiko man zirniukui nustatys gine? smile.gif Bet bijau, kad teks ateiti kita diena, kai ji dirbs prie echo ir gales paziureti, nes ka gi kitaip pasakys? Nebent is grafiko isskaitys?  g.gif Och, greiciau tas pirmas pasimatymas ekrane..  blush2.gif

Na,as tai manau,kad eik tik kai echo bus,nes be jo, tai ne kazi ka pasakys g.gif O su echo ir nuotraukele leliuko pirmaja gausi wub.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 17, 19:55)
kitais metais kai suejo 40 veziausi i viesbutuka su spa, gavom romantiska kambari, masaziuka, sampo i kambari ir tt,,,

Suprantu kodel tave TB myli,tu tokia veikli ir tiek visko prigalvoji wub.gif
Beje,vis norejau paklausti kuo tu dirbi (nes minejai,kad esi baigusi lyg psichologija?),ar darbas tau patinka? O kiek tu jau metu JAV? Ar daug esat apkeliave,nes tikrai jauciu yra daug ka toj didelej saly apziureti ax.gif
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 17, 20:11)
Rodausi - siandienos kurinys...

Na,bet ir fantazijos pas tave kiek bigsmile.gif Labai idomu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 17, 18:53)
mm.. Jau savaite kaip zinau, kad esu nestuke.gif

Kaip smagu wub.gif Na be echoskopijos tai klausimas ar galės patvirtinti, tai gal geriau eiti tada, kai galės echo padaryt g.gif

QUOTE(gretusiu @ 2011 03 17, 21:11)
Rodausi - siandienos kurinys...

Galima pas tave į svečius? Tavo lobių pakraustyt lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai gražu wub.gif Aš irgi taip NOOORIU... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 03 17, 22:39)
Galima pas tave į svečius? Tavo lobių pakraustyt lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai gražu wub.gif Aš irgi taip NOOORIU... blush2.gif

Taigi jau ne karta kvieciau kavos blush2.gif O lobiu pas mane nera - tik detales, darau jei kas papraso... ax.gif
Tai daryk - cia mano kokie antri auskarai, isskyrus dekupazintus...
Atsakyti
Gretusiu tu man rodos man mano ikvepima prisauksi, nes kol kas ner jokio jau kuri lauka, sedi mano darbo stalas apdulkejes,,,

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 17, 14:24)
Suprantu kodel tave TB myli,tu tokia veikli ir tiek visko prigalvoji wub.gif
Beje,vis norejau paklausti kuo tu dirbi (nes minejai,kad esi baigusi lyg psichologija?),ar darbas tau patinka? O kiek tu jau metu JAV? Ar daug esat apkeliave,nes tikrai jauciu yra daug ka toj didelej saly apziureti

blush2.gif
As dirbu tokiam a la internate, paaugliu tarpukele tarp kalejimo ir namu,,,dar pasitaiko tokiu, kur negali namuose gyventi ir priverstinai yra apgyvendinti kazkur kitur,,,patinka man sitas darbas, siaip visada planavau su suaugusiais dirbti, bet kol kas cia atvykus tai buvo geriausia ka galejau gauti,,,bet kaupiu patirti, po truputuka lipu karjeros laipteliais, kada nors magistra uzsibaigsiu ax.gif
As pirma karta Ohajo valstijoje gyvenau, Klivlenda aplankiau,,O esu buvus Orlando, Filadelfijoj, Washingtone, Baltimorej, Niujorke, Bostone, Niagros kriokliu paziuret,,,Dar Meino valstijoje...atrodo ir viskas,,,Dabar labai noriu kur nors i Florida prie ramiojo vandenyno nulekti biggrin.gif

OT vel neigiamas
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 18, 06:03)
As dirbu tokiam a la internate, paaugliu tarpukele tarp kalejimo ir namu,,,dar pasitaiko tokiu, kur negali namuose gyventi ir priverstinai yra apgyvendinti kazkur kitur,,,patinka man sitas darbas, siaip visada planavau su suaugusiais dirbti, bet  kol kas cia atvykus tai buvo geriausia ka galejau gauti,,,bet kaupiu patirti, po truputuka lipu karjeros laipteliais, kada nors magistra uzsibaigsiu ax.gif
As pirma karta Ohajo valstijoje gyvenau, Klivlenda aplankiau,,O esu buvus Orlando, Filadelfijoj, Washingtone, Baltimorej, Niujorke, Bostone, Niagros kriokliu paziuret,,,Dar Meino valstijoje...atrodo ir viskas,,,Dabar labai noriu kur nors i Florida prie ramiojo vandenyno nulekti biggrin.gif

OT vel neigiamas

Tai jau daug pamatet ir dar daug liko,gerai,kad visko vienoj saly tiek daug smile.gif Beje,vis kalbejai,kad gal darba keisi,bet tai kadangi sikart pastosi,tai turbut nebekeisi,ane? O ar jau buvai kokiu savo CV issiuntinejus,ar siulo kas darba?
Bet kaip tavo O neskuba rolleyes.gif
Atsakyti
Tai va kad nieks nesiulo doh.gif Bet jei paprastas IUI nepavyksta, teks ieskoti kito su kitokiu sveikatos draudimu,,,

Dar visa vakarine pakrante musu laukia ax.gif

Reikia man atminti pagerinti, blem, siandien rakteli duryse palikau doh.gif Galvoju Gingko Biloba g.gif
Atsakyti