Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(Hip @ 2011 03 16, 17:46)
Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif

Svente praejo puikiai, uzkandelei dariau idarytas vistos kulseles, liezuvi,baltos misraines, farsiruotus kiausinukus ir kalmarus su cesnakiniu aioli,,,toliau valgem jautienos suktinukus su svogunu, grybu ir surio idaru, baltu padaziuku ir ryziais..na ir Medutis isejo labai gerai, tik kita karta daugiau grietines pertepimui desiu ax.gif  Vyras nupirko sidabrine paauksuota apyranke ir didele roziu puokste (kaip jos kvepia, kaip is mamos darzo!!!siaip rozes cia niekada nekvepia schmoll.gif ), bet apyranke man tokia laisvoka buvo, pagalvojau sakau i darba nenesiosiu, tai ir gules, tai vakar nuejom pasikeiciau i zieda ir auskarus su oniksu va toki Galvoju gal ir pakabuka siandien dar nusipirkti, nes pernai drauge tos pardes dovanu kortele padovanojo, tai taip ir nesiojuosi,,,
O drauges swarowski apsilanke, bet irgi vakar pasikeiciau nuvaziavus, nes negaleciau tu auskariuku nesioti, tai isirinkau tokius kur jau senai norejau,,,
Imesiu foto gal siandien po darbo,,,
Siandien pradedu OT ax.gif
Kaip smagu, kad gerai atsventet. Paskaiciau apie maista ir uzsimaniau puses to, ka prigaminai. thumbup.gif
O ziedas ir auskariukai tai labai grazus. Skonis sutampa. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 03 16, 18:12)
Na anksčiau tikrai bomžiškom sąlygom gyvenom, tai dabar koks džiaugsmas būna, kai ką nors pasidarom. Iki pabaigos dar daug ką nuveikti reikia, nes tik sienos ir keli baldeliai. Kai truputį normaliau atrodys, keletą foto įmesiu į fotki smile.gif
O mm nelaukiu mėnesio pabaigoj. Turėtų O šiomis dienomis būti, tačiau kol kas nieko...


smagu del jusu kad jau galit dziaugtis pirmais kartu atliktu jaukaus lizdelio irengimo darbu vaisiais thumbup.gif kuo toliau tuo bus lengviau ir smagiau, o jau kai pabaigsit pilnai tai negalesit atsidziaugti rezultatu cool.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 16, 19:46)
Svente praejo puikiai, uzkandelei dariau idarytas vistos kulseles, liezuvi,baltos misraines, farsiruotus kiausinukus ir kalmarus su cesnakiniu aioli,,,toliau valgem jautienos suktinukus su svogunu, grybu ir surio idaru, baltu padaziuku ir ryziais..na ir Medutis isejo labai gerai, tik kita karta daugiau grietines pertepimui desiu ax.gif 


Oho kiek maisto, tu seimininke-profe! Ypac man ispudi padare idarytos kulseles uzkandziams (man tai butu jau pagrindinis patiekalas). O kaip visgi kepei lakstus - po viena, ar supjaustei? Kiek laiko uzeme stalo paruosimas, ir kiek zmoniu buvo?
Fainos TB dovanos, o tu snekejai apie kazkokius ratlankius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lynete: 17 kovo 2011 - 02:51
Tai as ir toliau noriu ratlankiu, tik jis pamirso biggrin.gif Bet jis man 5m vestuviu metiniu proga Audi prisizadejes dar nuo pirmu metu, tai dabar vis primenu, bet sako tada turesim ikeisti tavo "baby", o as sakau nea, mano baby good keisim tavo nesusipratima lotuliukas.gif
Kepiau lakstus atskirai, uzima daug laiko, nors jei vien torta kepant, tai nebutu per sunku, bet kai viska dariau tai nugara skaudejo,,
Kiausukus idariau su tryniu, biskiuka mesytes, grybu, svoguno, agurko ir majonezo. O kulseles labai lengva - nuimti graziai skura reik, tada mesa su kaulais isvirti su druskyte, cesnaku, lauro lapeliu; viska supjaustyti isekus kaulus, itarkuot morkytes, ipjaustyti cesnako, biski pipiriuku ir kiausini zalia imaisyti. Viska ismaisius grusti i skura, man skura plyso tai aplopiau kaip ir, su siulu apvyniojau ir i orkaite,,,tada atsaldziau ir kita diena supjausciau...
Buvo mano draugaites lietuvaites, tai jokiu pribambasu siaip nebuvo, paprastos mes visos biggrin.gif
OT neigiamas siandien,,

Oj kiek as daug apie save biggrin.gif ale kad visos kitos tylios matau g.gif
Atsakyti
Hip, su praejusiu gimtadieniu!!! 4u.gif Linkiu svarbiausio noro issipildymo! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 17, 03:53)
Oj kiek as daug apie save biggrin.gif ale kad visos kitos tylios matau g.gif

Tu pleskis ir pasakok,nes labai idomu smile.gif O Audi aisku,kad reikes padovanoti,niekur nedings biggrin.gif Beje,jau isitikinau,kad vyrams reikia priminti ju didelius pazadus,nes buna pasimirsta laugh.gif O kaip skaniai papasakojai,kad seile nutiso essen.gif O ka tu TB dovanoji per jo gimdieni?
Atsakyti
aha, Hip, labai idomiai tu pasakoji thumbup.gif Smagi pasakojimu maniera, tai gerai skaitosi biggrin.gif
Uzsinorejau idarytu kiausu.... O dabar kaip tik galvoju, ka pasigaminti pusryciams, nes niekas, kas yra saldytuve, netraukia.... to nenoriu, ano irgi nenoriu, o ko noriu - nzn lotuliukas.gif Vargas doh.gif
Atsakyti
As kiausus idarineju karsto rukymo sonine - susmulkinu sonine, svoguna, "geltona" suri ir istrinu su majonezu ir kiausinio tryniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 16, 19:46)
*Svente praejo puikiai, uzkandelei dariau idarytas vistos kulseles, liezuvi,baltos misraines, farsiruotus kiausinukus ir kalmarus su cesnakiniu aioli,,,toliau valgem jautienos suktinukus su svogunu, grybu ir surio idaru, baltu padaziuku ir ryziais..na ir Medutis isejo labai gerai, tik kita karta daugiau grietines pertepimui desiu ax.gif  **Vyras nupirko sidabrine paauksuota apyranke ir didele roziu puokste (kaip jos kvepia, kaip is mamos darzo!!!siaip rozes cia niekada nekvepia schmoll.gif ), bet apyranke man tokia laisvoka buvo, pagalvojau sakau i darba nenesiosiu, tai ir gules, tai vakar nuejom pasikeiciau i zieda ir auskarus su oniksu

*Nu tu ir šeimininkė bigsmile.gif Seilės tysta beskaitant: ir to, ir ano noriu... O aš ką tik pavalgiau doh.gif Tik kiaušinių tai jau nee... su kuo beįdarytumėt, vis tiek nevalgysiu blush2.gif
**Gražūs papuošalai wub.gif Visgi geriau nei ratlankiai smile.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 16, 18:57)
Bet kokie paskui tie namai jums bus mieli,brangus,nes kiekviena detale paciu sudeliota wub.gif Lauksiu foto drinks_cheers.gif Ir laukiam O,o paskui nebelaukiam mmm 4u.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 17, 03:44)
smagu del jusu kad jau galit dziaugtis pirmais kartu atliktu jaukaus lizdelio irengimo darbu vaisiais  thumbup.gif kuo toliau tuo bus lengviau ir smagiau, o jau kai pabaigsit pilnai tai negalesit atsidziaugti rezultatu  cool.gif

smile.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 17, 04:53)
*Tai as ir toliau noriu ratlankiu, tik jis pamirso biggrin.gif Bet jis man 5m vestuviu metiniu proga Audi prisizadejes dar nuo pirmu metu, tai dabar vis primenu, bet sako tada turesim ikeisti tavo "baby", o as sakau nea, mano baby good keisim tavo nesusipratima lotuliukas.gif
**OT neigiamas siandien

*Gausi naujus ratlankius kartu su nauju automobiliu biggrin.gif
**Greitai turėtų būt teigiamas. Laikau kumštukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Caramelle,apziurejau foto,tai kaip smagiai tau mazoji Emilyte padeda tvarkytis wub.gif O kaip is tikruju ar labiau sutvarko,ar labiau istvarko? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 17, 10:06)
Caramelle,apziurejau foto,tai kaip smagiai tau mazoji Emilyte padeda tvarkytis wub.gif O kaip is tikruju ar labiau sutvarko,ar labiau istvarko? biggrin.gif
Labiau istvarko lotuliukas.gif Bet vistiek smagu. doh.gif Nors po to ir tenka vaikscioti ir rankioti viska po visus namus. rolleyes.gif Nutysia puodo dangti i viena kambari - bam baliam ant grindu, pareina - dar ka nors nusitveria. Ir vis sneka - dadada, bababa, dadababa nanana ivairiom intonacijom. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelle* @ 2011 03 17, 11:17)
Labiau istvarko  lotuliukas.gif Bet vistiek smagu.  doh.gif Nors po to ir tenka vaikscioti ir rankioti viska po visus namus.  rolleyes.gif Nutysia puodo dangti i viena kambari - bam baliam ant grindu, pareina - dar ka nors nusitveria. Ir vis sneka - dadada, bababa, dadababa nanana ivairiom intonacijom. biggrin.gif

Tai smagiai gyvenat,zodziu lotuliukas.gif nenuobodziaujat lotuliukas.gif Mes irgi istisom dienom darom tvarka ir darkom tvarka laugh.gif

Tildushka,bet kaip skoniai skiriasi doh.gif Man idaryti kiausai,tai vienas skaniausiu dalyku essen.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 17, 10:38)
Mes irgi istisom dienom darom tvarka ir darkom tvarka  laugh.gif
Cia, manau reikia tam pasiruosti ilgam laikui. doh.gif
Atsakyti